آخرین مد پیراهن‌های شب آستین‌دار

آخرین مد پیراهن‌های شب آستین‌دار

اکثر زنان به دلایل مختلف در پیراهن‌ها یا بلوزهای بدون آستین یا تک‌شانه شب احساس راحتی نمی‌کنند؛ اما این امر نباید مانع از پوشیدن لباس موردعلاقه شما شود! برندها و طراحان متعدد برای اینکه زنان راحت و شیک باشند، طرح‌های فوق‌العاده‌ای برای پیراهن‌های شب آستین‌دار ارائه داده‌اند. باوجوداینکه پیراهن‌های شب آستین‌دار با پیراهن‌های شب کوتاه که معمولاً بدون آستین هستند در ارتباط‌اند اما مدل‌های آستین‌دار شیک متعددی وجود دارد که شما در آن‌ها راحت و فوق‌العاده خواهید بود.

پیراهن‌های شب آستین‌دار شیک

پیراهن‌های شب آستین‌دار در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند که توجه همگان را به خود جلب می‌کنند اما شما باید مدل مناسب خود را پیدا کنید! اگر سردرگم شده‌اید بهتر است به مدل‌های شیکی که ما برای شما انتخاب کرده‌ای نگاهی بیندازید.

پیراهن‌های شب آستین‌بلند

وقتی به ترکیب آستین‌های بلند و پیراهن شب فکر می‌کنیم، چندان هیجان‌زده نمی‌شویم. با ورود مدل‌های فوق‌العاده‌ای که اخیراً وارد بازار شده، نه‌تنها نظرتان تغییر خواهد کرد بلکه این مدل را بسیار جذاب می‌یابید! پیراهن‌های شب آستین‌دار به رنگ مشکی بسیار محبوب هستند. آستین‌های بلند باید از آرنج تا مچ دست را بپوشانند. آستین‌ها ممکن است سه‌ربع یا کامل باشند. این مدل برای پیراهن‌های بزرگ‌سایز است تا بازوها را لاغرتر نشان دهد. پیراهن‌های آستین سه‌ربع برای کسانی خط گردن بلند و گردن چین‌خورده و گرد دارند بسیار مناسب است. مدل دیگر، پیراهن‌های لنگی است که با رنگ‌های مشکی، شکلاتی یا سفید ظاهری خیره‌کننده خواهند داشت. چنین مدل‌هایی قیمت بسیار مناسبی نیز دارند.

پیراهن‌های شب آستین‌کوتاه

پوشیدن پیراهن بدون آستین، یقه ضربدری، هالتر یا دکولته تنها انتخاب شما برای یک مهمانی شب نیست. علاوه بر این مدل‌ها، پیراهن‌های شب آستین‌دار روی زانو نیز در این روزها بسیار مد شده و طرفداران زیادی پیداکرده است. اکثر طراحان از آستین‌های کوتاهی که کمی پایین‌تر از شانه، زیر شانه یا روی آرنج هستند در این مدل‌های مجلل استفاده می‌کنند.

اگر قصد دارید به یک مهمانی در ساحل بروید، می‌توانید یک پیراهن شب دارای آستین‌های تا آرنج که سر آن توردوزی شده بپوشید. نقطه قوت پیراهن‌های شب تابستانی این است که آستین در طرح آن‌ها وجود دارد. آستین‌های کوتاه چین‌دار به سمت داخل یا خارج، آستین‌های فوشیا که در قسمت مچ جمع شده‌اند و آستین‌های پف‌دار در اندازه‌های مختلف زیبا هستند.

با معرفی این طرح‌های خلاقانه برای پیراهن‌های شب آستین‌دار فوق‌العاده، امیدوارم آنچه را که به دنبالش بودید پیداکرده باشید. افزودن آستین به پیراهن کار منحصربه‌فردی است که حتماً باید انجام دهید؛ بنابراین اگر پیراهن‌های شب بدون آستین فراوانی دارید، زمان آن فرارسیده که چند پیراهن آستین‌دار نیز خریداری کنید! آن‌ها فوق‌العاده‌اند.

long night dress-1