رونمایی آدیداس و راف سیمونز از کالکشن کفش‌های ورزشی بهار ۲۰۱۶

Adidas x Raf Simons Spring/Summer 2016 Collection

آدیداس به‌تازگی از محصول مشترک که با همکار طراح ارشد بلژیکی، Raf Simons پرده برداشت و نمونه‌های برتری از کفش‌های ورزشی برای بهار و تابستان ۲۰۱۶ را رونمایی کرد. Raf Simons که سابقه همکاری با برند کریستین دیور را هم دارد به طراحی‌های مینیمال و ساده معروف است؛ طرح‌هایی که در عین سادگی، جذاب و با ابهت هم هستند. این کفش‌های ورزشی با عناوین مختلفی همچون رونمایی شدند.

Hailing Somins با ابراز علاقه زیادی در مورد این کفش‌های صحبت کرده و از آن‌ها به‌عنوان به‌یادماندنی نام‌برده. سیمونز که علاقه دیوانه‌واری به کفش دارد، مدل Stan Smith را که به رنگ‌های سفید، مسی، نقره‌ای، زرد، صورتی و آبی عرضه خواهد شد را بسیار عالی توصیف کرده است. این کفش‌های با توجه به طرحی که Raf ارائه کرده است ساخته‌شده‌اند و داخل و پشت کفش حرف R به‌عنوان امضای Raf حک‌شده است.

از طرف دیگر نمونه اولیه دیگری با الهام از Stan Smith هم عرضه‌شده که سه خط روی آن تعبیه‌شده و می‌توان آن را «یک ترکیب جدید از زیبایی و وقار و بهبودی از Velcro های دهه ۸۰ میلادی» دانست.

در این میان، کفش Ozweega 2 با یک دید آینده‌نگرانه و احساسی ویژه به رنگ خاکی،‌ سبز تیره و سیاه به بازار عرضه خواهد شد. البته این کفش در یک نسخه دیگر با نام Response Trail هم عرضه خواهد شد که رنگ‌های سفید/سبز و قرمز/آبی در ساخت آن استفاده خواهد شد. البته شایعاتی مبنی بر استفاده از سنسورهایی در پاشنه این کفش به گوش می‌رسد که باید تا زمان عرضه آن صبر کرد و دید که چه چیزی عرضه خواهد شد.

زمان عرضه این کفش‌ها در فوریه ۲۰۱۶ تعیین‌شده و تمامی کفش‌هایی که در ادامه آن‌ها را خواهیم دید در فروشگاه‌های منتخب عرض می‌شوند.

Adidas x Raf Simons Spring/Summer 2016 Collection

rafstan