آموزش تصویری: آرایش چشم مناسب برای تابستان و شیوه‌‌هایی برای بزرگتر نشان دادن چشم

آرایش چشم مناسب برای تابستان

فصل تابستان تقریباً به نیمه‌های خود نزدیک می‌شود و زنان و مردان زیادی برای این فصل آمادگی خود را پیدا کرده‌اند و با خریدهایی که انجام داده‌اند آماده هستند که به سفر بروند یا اوقات خوبی را بگذرانند.آرایش چشم مناسب یکی از ابزارهایی است که می‌تواند در فصل تابستان به کار گرفته شود تا خانم‌ها هم ظاهری زیباتر پیدا کنند و هم آرایشی مناسب تابستان داشته باشند؛ بنابراین می‌خواهیم با هم به ۱۰ آرایش چشم در تابستان نگاهی بیندازیم.

آموزش‌هایی که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم همگی آسان هستند و نیازی به مهارتی خاص یا پیچیده ندارند. بهترین چیزی که در مورد این آموزش‌های آرایش چشم می‌توانیم به آن اشاره کنیم، تصویری بودن آن‌هاست که سرعت فراگیری را بیشتر می‌کند و می‌توانید مثل یک آرایشگر حرفه‌ای به آرایش کردن بپردازید.

نکته مهم دیگری که در مورد آرایش‌های ویژه تابستان باید به آن اشاره کنیم این است که هیچ تکنیک خاصی برای آرایش‌های تابستانی وجود ندارد، بلکه تنها رنگ‌هایی است که در آرایش‌های تابستانی استفاده می‌شود تفاوت ایجاد می‌کند. در مورد رنگ‌هایی که برای تابستان می‌توان از آن‌ها استفاده کرد باید به انواع رنگ‌های صورتی، بنفش، نارنجی، سبز و آبی اشاره کرد. این رنگ‌ها در کنار رنگ‌های کلاسیکی همچون سفید، سیاه،‌ خاکستری و قهوه‌ای استفاده می‌شوند.

با هم به تصاویر آموزشی در این زمینه نگاه می‌کنیم.

آموزش خط چشم آبی

آموزش خط چشم آبی

 

آرایش چشم صورتی ملایم

آرایش چشم صورتی ملایم

 

آموزش چشم‌های رنگی تابستانی

آموزش چشم‌های رنگی تابستانی

 

آرایش پر زرق‌وبرق برای چشم در تابستان

آرایش پر زرق‌وبرق برای چشم در تابستان

 

آموزش آرایش چشم سبز و صورتی

آموزش آرایش چشم سبز و صورتی

هرچند که استفاده از رنگ‌های تابستانی می‌تواند آرایش چشم‌ را مناسب‌تر کند اما توجه داشته باشید که تکنیک‌ها و رنگ‌های کلاسیک هم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. درادامه به چند تکنیک برای بزرگ‌تر نشان دادن چشم‌ می‌پردازیم.

آرایش چشم برای بزرگ‌تر نشان دادن چشم‌ها

آموزش اول آرایش چشم

آرایش چشم

آمورش دوم آرایش چشم

آرایش چشم

آموزش سوم آرایش چشم

آرایش چشم

آموزش چهارم آرایش چشم

آرایش چشم

آرایش چشم