۷ مدل مو که درست کردن آن کمتر از پنج دقیقه زمان می‌برد

مدل مو

یکی از مواردی که خانم‌ها قبل از حاضر شدن و  بیرون رفتن از منزل معمولا به آن زیاد فکر می‌کنند و گاهی حوصله آن را هم ندارند، مدل مو هایشان است. درست کردن مدل مو با توجه به اندازه موی خانم‌ها می‌تواند دقایق زیادی از آنها را بگیرد؛ ولی گاهی لازم است به سرعت آماده شد و از خانه بیرون رفت. به همین دلیل ۷ مدل مویی که می‌توانید کمتر از ۵ دقیقه آنها را روی سرتان آماده کنید و بیرون بروید در ادامه بررسی می‌شوند.

۷ مدل مو که کمتر از ۵ دقیقه زمان می‌برند

مدل مومدل نیمه­‌گوجه­‌ای وارونه

نیمه­‌گوجه­‌ای وارونه، درواقع نسخه به‌­روز شده د‌م‌­اسبی ساده نصف مو است که به همان سادگی قابل انجام است اما خیلی شیک­تر است. فقط کافی است، د‌م­‌اسبی خود را به شکل گوجه‌­ای حلقه کنید و مویتان به حدی زیبا خواهد شد که هیچ‌کس نمی‌­فهمد آن­ را هنگام سوار شدن در آسانسور درست کرده­‌ا‌‌ید.

مدل مو

شلوغ­ترین مدل گوجه‌­ای شلوغی که پایین بسته‌شده

توصیه می­‌شود این مدل را روی موهایی کثیف امتحان کنید. آیا دو روز است که موهای خود را شانه نکرده‌­اید (نگران نباشید، قصد قضاوت نداریم)؟ بازهم بیشتر آن‌ها را به هم بریزید و شلوغ­ترین مدل گوجه­‌ای شلوغی که پایین بسته می­‌شود را به خود هدیه کنید!

مدل مو

هنر سنجاق‌سر

کمی از موهای خود را عقب ببرید و آن‌ها را با سه سنجاق‌سر به شکل مثلث محکم کنید، تمام. مردم تصور خواهند کرد که وقت زیادی صرف درست کردن موهای خود کرده­‌ا‌ید اما تنها یک دقیقه وقت خواهید گذاشت.

مدل مو

بافت در بافت

اگر در بافتن مو حرفه­‌ای هستید برای درست کردن این مدل وقت زیادی نخواهید گذاشت. فقط کافی است که کمی از موهای بالای سر خود را ببافید و آن را با بافت ضخیم­تر پشت گردن خود ترکیب کنید.

مدل مو

بافته‌ی محو

اگر در بافتن مو تخصصی ندارید، این مدل مو زیباترین عذر شما خواهد بود. چند حلقه شل ببافید، انتهای آن را ببندید و از خانه خارج شوید.

مدل مو

اتصال بافت­ها

اگر وقتی از خواب بیدار شدید، جلوی موهایتان به زیبایی و مرتبی شب قبل نیست، آن‌ها را ببافید. جلوی موی خود را دو قسمت کنید و هریک از طرفین را تا جایی ببافید که در پشت سرتان به یکدیگر برسند سپس آن‌ها را به هم ببندید.

مدل مو

دم­‌اسبی حجیمی که پایین بسته‌شده

دم­‌اسبی، بهترین و ساده­‌ترین مدل مو است. برای اینکه کمی آن را هیجان­‌انگیزتر کنید، دم­‌اسبی محکمی درست کنید و چند دسته مو را از بالای قسمت بسته‌شده کمی بیرون بکشید. این مدل، کمی به موهای شما پوش می­دهد و ظاهرتان مانند کسی که تازه از خواب بیدار شده نخواهد شد.

شما کدام­یک از این مدل­‌ها را انتخاب خواهید کرد؟

مطالب زیر را هم بخوانید: