انتخاب مناسب برای لباس مردانه پاییزی چیست؟

لباس مردانه برای پاییز ۲۰۱۵

خداحافظی با تابستان خیلی سخت است، اما فصل آفتاب تابان رو به اتمام است و زمان آن رسیده که به فکر ماه‌های سرد پیش رو باشیم.

موفقیت در این دوره گذار آسان است، به شرطی که لباس‌ها و اکسسوری‌های متنوع و کاربردی را به‌گونه‌ای در کنار هم قرار دهید که بهترین استایل را داشته باشند. یک خبر خوب: امسال لازم نیست که همه کمد خود را نو کنید و اضافه کردن تنها چند لباس یا اکسسوری تازه تغییری اساسی ایجاد می‌کند.

ما تصمیم گرفته‌ایم که در این گذار از تابستان به پاییز به شما کمک کنیم بنابراین، هشت لباس و اکسسوری جدید و کلیدی را برای این فصل انتخاب کردیم تا انتخاب شما راحت‌تر شود.

پیشنهادی برای مطالعه:

مجموعه‌ای از لباس مردانه برای پاییز

ژاکت

یکی از ساده‌ترین انتخاب‌های بافتنی که لازمه کمدتان است. ژاکت، بهترین گزینه برای پوشیدن روی تی‌شرت‌های تابستانه (بدون بستن دکمه‌ها) و پیراهن‌های مردانه کمی چسبان (با بستن دکمه‌ها) در محل کار است.

ژاکتی که برای این فصل مناسب‌تر است، ژاکت سبکی مانند ژاکت نخی خاکستری‌رنگ ژورنال استاندارد است و درصورتی‌که کمی هوا گرم‌تر شد، آزاردهنده نخواهد بود.

لباس مردانه

پیراهن مردانه چهارخانه

 

پیراهن‌های چوب‌بری (لامبرجک) مدت زیادی است که جایگاه خود را حفظ کرده‌اند و این نشان می‌دهد که طرح پیچازی، مد زودگذری نبوده است.

برای اینکه حال و هوای پاییزی را داشته باشید، به دنبال پیراهن فلانل مرغوبی باشید که رنگ‌های آن گیرا و مناسب فصل باشد. – مانند این پیراهن از برند پاریسی ای.پی.سی.

اگر این پیراهن را با شلوار جینی که درز آن دوخته شده ست کنید، بسیار شیک‌پوش به نظر می‌آیید. حتی می‌توانید وقتی هوا هنوز سرد نشده، موقتاً از آن به‌عنوان ژاکت استفاده کنید.

لباس مردانه

چینوهای تیره

 

کنار گذاشتن ناگهانی شلوارک‌های تابستانی و رفتن سراغ شلوار جین بسیار سخت است؛ بنابراین داشتن یک چینوی نرم با رنگ تیره، جایگزین مناسبی است.

به دنبال پارچه نخی باشید تا راحتی خود را در کل سال تضمین کنید و اولویت را به چینوهای کمی تنگ‌تر با رنگ‌های سبز یشمی، زرشکی یا قهوه‌ای بدهید تا حال و هوای این فصل هماهنگ باشید.

لباس مردانه

گرم‌کن‌های لوکس (سوییت‌شرت)

 

باوجود برندهای امروزی که استایل ورزشی را به استایلی لوکس تبدیل کرده‌اند، گرم‌کن‌ها دیگر مختص فعالیت‌های ورزشی نیستند.

پارچه‌های اعلا، برش‌های مدرن و جزئیات منحصربه‌فرد، گرم‌کن‌ها را از دسته لباس‌های معمولی جدا کرده و به شما امکان می‌دهند که آن‌ها را با پیراهن آکسفورد و شلوار فلانل ست کنید یا اینکه در تعطیلات آن‌ها را به‌راحتی با شلوار جین بپوشید.

برای داشتن ظاهری ساده و مرغوب، این گرم‌کن خاکستری‌رنگ برند پاریسی مزون کیتسونه را انتخاب کنید.

لباس مردانه

شال سبک

 

اگر هنوز هوا سرد نشده اما در فکر این هستید که پیش‌دستی کنید، بهتر است یک شال سبک انتخاب کنید.

زارا مجموعه خوبی برای این فصل دارد. تعدادی شال راحت و سبک به رنگ‌های پاییزی که می‌توانید هرزمانی از آن‌ها استفاده کنید. این شال راه‌راه علاوه بر اینکه جلوی باد را در برخورد با پشت گردن می‌گیرد، زیاد هم گرم نیست.

شال گردن مردانه

کیف کرباسی

 

وقتی لباس‌هایی با رنگ‌های پاییزه – انواع قهوه‌ای، قرمز، نارنجی و سبز – می‌پوشید، اکسسوری‌های انتخابی شما هم باید با لباستان هماهنگ باشند.

این کیف خاکی‌رنگ نه‌چندان ظریف برند منگو، ویژگی طبیعی و قدرت متناقض ظاهر چرمی را با به کار بردن طراحی کاربردی به‌خوبی در هم‌آمیخته و گزینه مناسبی برای یک سفر کوتاه و راحت آخر هفته است.

کیف کرباسی مردانه

بافتنی طرح‌دار

 

برای اینکه در پاییز امسال خوش‌تیپ و به‌روز باشید بهتر است یک بافتنی طرح‌دار و جذاب را انتخاب کنید تا توجه همه را به خود جلب نمایید.

اما همان‌گونه که در این جامپر سبک آسوس می‌بینید، طرح‌دار به معنای زننده نیست. این جامپر دارای بافت نرم نخی است و طرح هشت روی آن یادآور طرح‌های ورزشی قدیمی است. این گرم‌کن را می‌توان با چینوی تنگ یا شلوارک ورزشی پوشید.

بافتنی طرح دار مردانه

بوت صحرایی

بوت صحرایی یکی از لازمه‌های کمد مردن است و همه مردان باید حداقل یک جفت از آن را داشته باشند. این بوت‌های چرمی ناهموار و نه‌چندان ظریف، هم برای روزهای بارانی شهری مناسب هستند هم برای قرار شبانه عاشقانه در یک رستوران پس از روز کاری.

این بوت قهوه‌ای‌رنگ جاودانه برند کلارک – خالق کفش‌های منحصربه‌فرد سیلوئت (جلو باز) – کیفیت بسیار بالایی دارند و در برابر تمام ناملایمات طبیعت مقاوم هستند.

بوت مردانه