انواع مدل کلاه برای زمستان ۲۰۱۵

انواع مدل کلاه برای زمستان 2015 - والامد

زمانی نه‌چندان دور، برداشتن کلاه به معنای احترام گذاشتن بود. اما جایگاه اجتماعی کلاه پس از جنگ تنزل یافت ابتدا با ضد فرهنگی که عمومی شد و سپس رئیس‌جمهور فتوژنیکی که اولین رئیس‌جمهوری بود که بدون کلاه در مراسم سوگند خود حضور یافت. از زمانی که کندی کلاه شاپو را کنار گذاشت، به سر گذاشتن کلاه تعابیر نامشخصی پیدا کرد. کلاه دن دریپر امروزه معمولاً بر سر کسانی دیده می‌شود که فکر می‌کنند متلک‌پرانی روش مناسبی برای جلب‌توجه طرف مقابل است و حتی گزینه‌های قابل‌استفاده هم نشانگر اعتمادبه‌نفس پایین است. اما امروزه تولید کلاه جایگاهی پیدا کرده است. شاید به دلیل درام‌های تلویزیونی مانند «پیکی بلایندرز» و «مد من»، ترکیب فرهنگ‌های هیپ-هاپ و اسکیت، گرم شدن هوای زمین و پیش‌بینی شانسی آب‌وهوا باشد. اما به سر گذاشتن کلاه دیگر روشی برای پنهان کردن ریزش موی پیشانی نیست. زمان آن فرارسیده که کلاه خود را برای نژاد جدید از سر بردارید!

می‌توانید کلاه به سر کنید

کلاه‌های زمستانه، موجوداتی کاربردی هستند! اما تجدید حیات کلاه باکت درسی در تضاد با بی‌اعتباری است. در مورد هرچه می‌پوشید، انتخاب درست به معنای مناسب بودن آن است. بنابراین، زمان آن رسیده که فراموش کنید رئیستان مشکلی با کلاه بیس‌بال نخواهد داشت. حتی اگر از جنس کشمیر باشد.
بدیهیات: مدل‌ کلاه‌هایی که گوش‌ها را پوشش می‌دهند، غیررسمی‌تر هستند؛ پارچه‌های کلفت و بافتنی، غیررسمی‌تر از پارچه‌های محکم و نمدی هستند؛ کلاهی که پدربزرگتان سر می‌کند احتمالاً مناسب کت‌وشلوار است؛ و اگر کت‌هایتان بیشتر مدل  کلاه‌های برند سوپریم هستند تا برند سویل رو، تصور نکنید که می‌توانید کلاه شاپو را با تیپ‌های خیابانی فرانک سیناترایی به سر کنید.
نکته‌ای درباره آداب رفتاری: کلاه را در اتاق‌های خصوصی باید بردارید. بدان معنا که می‌توانید در مسیر رستوران کلاه به سر داشته باشید اما وقتی به ناهارخوری رسیدید باید آن را از سرتان بردارید.

مدل کلاه بافتنی (بینی)

مدل کلاه بافتنی (بینی) - والامد

گاهی ساده‌ترین چیزها مردان را به‌اشتباه می‌اندازند. کلاه بافتنی ساده، مخروطی پشمی که برای حفاظت از کارگران در فضاهای باز طراحی شده بود به آزمایشات برایان هاروی بر روی جاذبه، وسیله‌ای برای پیشگیری از سرماخوردگی برای دیوید بکهام و یونیفرم کارگردانان خلاق شرق لندن تبدیل شده است. امروز باید به دنبال رنگ‌های همخوان و مدل کلاه‌های مینیمالیستی باشید.
طیف‌هایی را انتخاب کنید که با رنگ‌های مهم فصل شتری، شرابی، خاکستری و سبزهای ارتشی هماهنگ باشند تا با آنچه می‌پوشید هارمونی داشته باشد. اگر سرتاپا رنگ‌های خنثی پوشیده‌اید، کلاه شرابی یا قرمز انتخاب خوبی نخواهد بود.

مدل کلاه بافتنی (بینی) 1 - والامد

مدل کلاه بیس‌بال

مدل کلاه بیس‌بال - والامد

کلاه بیس‌بال که حاصل پارچه‌های فانتزی و همکاری برندهای لوکس است، از نشانه‌ای برای خرده‌فرهنگ‌ها به اکسسوری روزانه ما تبدیل شده است. اگر این‌گونه است، جنس چرمی، نمدی یا پشمیان را انتخاب کنید این پارچه‌ها نه‌تنها از شما در برابر آب‌وهوا محافظت می‌کنند بلکه بسیار ظریف و زیبا هستند. فقط فراموش نکنید که آن را در زمان مناسب و با تیپ مناسب به سر کنید.
برند نیو اراز را به فرد دارست واگذار کنید و به دنبال مدل‌ کلاه‌هایی که زیاد گرد نیستند و پنج یا هفت تکه هستند بگردید. نقاب آن هم تغییراتی کرده است؛ معلوم شد که پدرتان درست می‌گفته و باید کمی آن را خم کنید اما نه به حدی که دیگران فکر کنند شغلتان بازی پوکر آنلاین است.
کلاه‌های برند پالاس بهترین انتخاب برای تیپ‌های خیابانی هستند. اگر بیشتر اهل کشمیر هستید، بهتر است سراغ برند ورزشی امی و ویسلز بروید.

مدل کلاه بیس‌بال 1 - والامد

مدل کلاه رسمی

مدل کلاه رسمی - والامد

کلاه شاپو مانند اوشانکا (کلاه روسی) پوشش مناسبی برای سرما نیست اما مردان کت‌وشلوارپوش نیازی به گرم کردن سر خود هنگام رسیدن به محل کارشان در ژانویه ندارند. مدل‌ کلاه‌های تابستانه تریلبی، کلاه شاپو، پورک پای یا هامبورگ وقتی سرمای هوا به حدی است که نفس‌هایتان دیده می‌شوند، کارایی ندارند پس به کلاهی کلفت‌تر به جنس نمد نیاز دارید نه پشم. این مدل کلاه از ریختن باران و برف روی صورتتان هم جلوگیری می‌کند البته اگر چتری را که توصیه کردیم تهیه کنید، نخریده باشید.
بادهایی که شاخه‌های درختان را در جاده می‌ریزند هم اگر کلاهتان سایز مناسبی نداشته باشد، آن را با خود می‌برند. بنابراین به‌جای خرید آنلاین به یک کلاه‌فروشی قدیمی مانند لاک‌اند کو هترز و کریستیز بروید تا قبل از خرید کلاه موردنظر را امتحان کنید. این دو فروشگاه به‌اندازه‌ای قدمت دارند که سایز سر نیاکان شما را هم در دفاتر خود داشته باشند.

مدل کلاه رسمی 1 - والامد

مدل کلاه تخت

مدل کلاه تخت - والامد

کلاه مردان کارگر اخیراً توسط گروه‌های فولکلور طبقه متوسط از چوپانان دزدیده شده است. که آن را از کلاه تخت مخصوص آب‌وهوای یورکشایر دیلز به چیزی تبدیل کرده است که دیگران با دیدن آن بر سر شما فکر می‌کنند نوازنده بانجو هستید. اما اگر می‌خواهید کلاه تخت بر سر بگذارید هرگز ریش نداشته باشید، ژیله نپوشید و رقص‌های سنتی انجام ندهید.
نکته ‌اینجاست که با انتخاب پارچه‌ها و طرح‌هایی که کمتر در مراکز روستایی دیده می‌شوند، تیپ خود را شهری کنید. پارچه مخمل کبریتی و ترکیب پشم و نخ راه‌راه ممنوع. بهتر است جین و پارچه‌هایی که برای مصارف صنعتی هستند هم استفاده نشود.
شما هرگز کلاه تخت را با کت ۱-MA نخواهید پوشید اما به دنبال پارچه‌های شهری مانند جین و هارینگتون روی کت‌های آهار خورده باشید. و هرگز آن را برعکس نپوشید مگر اینکه حداقل در شش فیلم کوئنتین نارانتینو بازی کرده باشید.

مدل کلاه تخت 1 - والامد