۱۰ برند برتر کیف زنانه و دخترانه در سال ۲۰۱۴

۱۰ برند برتر کیف زنانه و دخترانه در سال ۲۰۱۴

همه زنان دوست دارند کیفی شیک و فاخر در دستشان بگیرند. امروزه، در دست داشتن کیف اعلام به‌روز بودن و همراه با مد بودن است. در بازار مد، کیف‌های متنوعی موجود است و طراحان مد نیز مجموعه‌های کیف خود را به نمایش می‌گذارند. در این مقاله به معرفی ۱۰ برند برتر کیف در سال ۲۰۱۴ می‌پردازیم. این برندها بسیار محبوب، اما گران هستند. درواقع این برندها بر اساس محبوبیتشان رتبه‌بندی شده‌اند.

لیست ۱۰ برند برتر کیف در سال ۲۰۴ به‌قرار زیر است:

۱۰ برند برتر کیف زنانه و دخترانه در سال ۲۰۱۴

Balenciaga۱۰. بالنسیاگا:

بالنسیاگا، رتبه دهم را دارد. بالنسیاگا محبوب‌ترین برند کیف است. این برند همیشه با کیف‌های شیک و باوقار خود تاریخ‌ساز بوده است. این برند هرساله مجموعه‌های کیف خود را به نمایش می‌گذارد. قیمت کیف‌های بالنسیاگا گران بوده و در میان زنان از محبوبیت بالایی برخوردار است.

 

 

 

 

 

Burberry

۹. بربری:

وقتی از ۱۰ بند برتر کیف در سال ۲۰۱۴ حرف می‌زنیم، حتماً باید به نام بربری نیز اشاره کنیم. بربری قدیمی‌ترین شرکت در انگلستان است و در سال ۱۸۵۶ تأسیس شد. شهرت بربری به دلیل کیف‌های باکیفیت آن است. این برند، هرساله کیف‌های زنانه شیکی تولید می‌کند. بنابراین قیمت کیف‌های بربری گران است. به همین دلیل، بربری انتخاب افراد معروف و دوستداران مد است.

 

 

 

 

 

Chanel۸. شنل:

شنل، محبوب‌ترین برند اکسسوری زنانه است. این برند در تولید کیف‌های لوکس تخصص دارد. شنل، مشهورترین برند کیف است. کیف‌های شنل در طرح‌ها، مدل‌ها و اشکال مختلف در دسترس مردم هستند. کیف‌های شنل باکیفیت و بادوام هستند بنابراین، دامنه قیمت آن‌ها نیز گران است.

 

 

 

 

 

Coach۷. کوچ:

برند دیگری که باید در این لیست از آن نام ببریم، کوچ است. این برند تا چند سال پیش، فقط تولیدکننده اکسسوری چرمی بود. امروزه، کیف‌های چرمی تولید می‌کند. قیمت کیف‌های کوچ در مقایسه با برندهای دیگر بسیار گران است. کوچ همیشه کیف‌های باکیفیت تولید می‌کند. این شرکت که در سال ۱۹۱۰ تأسیس شد هم‌اکنون، بیش از ۷۰۰ محصول در دنیا دارد.

 

 

 

 

 

Chanel۶. فندی:

فندی نیز در لیست ۱۰ برند برتر کیف‌های زنانه در سال ۲۰۱۴ قرار دارد. فندی، بهترین برند کیف است که هیچ‌گاه کیفیت محصولات خود را زیر سؤال نمی‌برد. امروزه این برند با کیف‌های لوکس و باکیفیت خود، تاریخ‌ساز شده است. قیمت کیف‌های فندی به دلیل طراحی منحصربه‌فرد و کیفیت بالای آن، گران است. فندی، یک برند ایتالیایی است.

 

 

 

 

 

Gucci۵. گوچی:

برند برتر دیگر، گوچی است. گوچی، یک برند ایتالیایی بسیار مشهور است و برای دوستداران مد، محصولاتی طبق مد روز تولید می‌کند. گوچی، سالیان درازی است که محصولات لوکس طراحی می‌کند. کیف‌های گوچی بسیار گران هستند زیرا طراحی آن‌ها منحصربه‌فرد و مشتریانش نکته‌سنج هستند. گوچی، برند ایده‌آل دوستداران مد است.

 

 

 

 

 

Hermes۴. هرمس:

هرمس یکی از قدیمی‌ترین برندهای مد است. این برند همیشه کیف‌های شیک و باوقاری با قیمت مناسب تولید می‌کند. لازم به ذکر است که این برند برای زنانی که به دنبال برندهای خوب هستند، کیف‌های لوکس تولید می‌کند. دامنه قیمت کیف‌های هرمس بسیار متنوع است. بنابراین زنان به‌راحتی می‌توانند آن‌ها را بخرند.

 

 

 

 

 

Juicy-Couture۳. جوسی کوتور:

جوسی کوتور، از برندهای شناخته‌شده در زمینه تولید کیف است. شعار این برند، «ساخت آمریکای مسحورکننده» است. این برند به دلیل تولید کیف‌های جذاب مشهور شده است. برند کیف موردعلاقه بسیاری از افراد مشهور، جوسی کوتور است. این شرکت در سال ۱۹۹۷ تأسیس شد. این برند در مدت کوتاهی موقعیت شایسته‌ای به دست آورد  و در آخر اینکه کیف‌های جوسی کوتور بسیار نفیس هستند.

 

 

 

 

Marc-Jacobs۲. مارک جیکوبز:

مارک جیکوبز، جایگاه دوم را در این لیست دارد. مارک جیکوبز، محبوب‌ترین برند کیف زنانه است. هم‌اکنون، بیش از ۲۰۰ فروشگاه در سراسر جهان دارد. محصولات اصلی این برند، کیف، عطر و غیره است. همه کیف‌های مارک جیکوبز دوخت بی‌نظیر و کیفیت بالایی دارند. به همین دلیل، این برند گران است.

 

 

 

 

 

Prada۱. پرادا:

وقتی از ۱۰ برند برتر کیف در سال ۲۰۱۴ صحبت می‌کنیم، باید نامی از پرادا در آن باشد. پرادا، برند بسیار مشهوری است که تولیدکننده اکسسوری‌های مد روز و باکیفیت است و به دوستداران مد خدمت می‌کند. این برند ایتالیایی است؛ جایی که بهترین مکان دنیاست که بسیاری از طراحان مد با عرضه محصولات باکیفیت خود به دنیای مد، بازار آن را تسخیر کرده‌اند. این برند، با کیف‌های گران و لوکس خود شناخته‌شده است. این شرکت در سال ۱۹۱۳ تأسیس شد. کیف‌های پرادا بسیار نفیس هستند.