بهترین‌های کیف دستی زنانه

کیف دستی زنانه

برای داشتن ظاهری کلاسیک و برازنده استفاده از زیورآلات گزینه مناسبی است؛ اما تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که کیف‌های دستی هم می‌توانند درخششی دوچندان را به شما بدهد؟ اصلاً از کیف‌های دستی استفاده می‌کنید؟ اگر به میهمانی شب رفته‌اید و لباس شما بسیار ساده است، حضور یکی از این کیف‌های دستی در شما تغییری نو ایجاد می‌کند؛ اما کدام کیف را چگونه حمل کنید و یا با کدام تیپ ستش کنید نکته ایست که باید به آن توجه کرد. در ادامه چند مورد از این انتخاب‌ها را برای شما شرح خواهیم داد.

Marc-Jacobsرز چندضلعی طلایی

برای یک‌بار هم که شده باشد قطعاً پیش‌آمده تا بخواهید یکی از طرح‌های رز چندضلعی طلایی را به‌عنوان کیف خود به همراه داشته باشید. در میهمانی‌های ساده داشتن یکی از این کیف‌ها به‌اندازهٔ کافی موجب جذابیت شما خواهد شد.

کیف دستی زنانهطرح‌های شلوغ

لازم نیست همه لوازمی را که استفاده می‌کنید ساده باشند، گاهی نیاز است طرح‌های شلوغ و رنگی را به تیپ و استیل خود اضافه کنید. با استفاده از رنگ‌ها لطیف و برازنده به نظر برسید.
 
 
 

کیف دستی زنانهجواهرات

جالب این است که همیشه فکر می‌کنید جواهرات مناسب گوش و گردن و انگشتان طراحی می‌شوند، درصورتی‌که با نگاه به‌عکس زیر خواهید دید این کیف‌دستی با جواهرات سفید و آبی توانسته ظاهری فوق‌العاده داشته باشد.
 
 

کیف دستی زنانهرنگ‌های مخالف

با توجه به سبک میهمانی و جایی که قرار است در آن حضور داشته باشید لازم است تا کیف مناسب را انتخاب کنید. کیف‌های دستی‌ای بارنگ‌های متضاد و طرحی ساده، در عین سادگی جذابیت پیچیده‌ای خواهند داشت.
 
 
 
 

کیف دستی زنانهقرمز درخشان

شسته‌ورفته، به‌خوبی و سادگی تعریف‌شده. این کیف‌دستی را حمل کنید تا ببینید در مدت‌زمان کوتاهی دیگران به‌سادگی جذب شما خواهند شد. 
 
 

کیف دستی زنانهجادوی متالیک

چه تابستان باشد یا زمستانی سرد، داشتن این کیف‌های ساده و درخشان انتخاب درستی است. این رنگ بدون هیچ سروصدایی بی‌نظیر به نظر می‌رسد.

 

کیف دستی زنانهترکیب طوسی و مشکی و سفید

مشاهدهٔ ترکیبات لوزی و مثلثی رنگ‌های طوسی و سفید و مشکی انتخابی است که هرروز دیده می‌شود. 

 
  
 
 

کیف دستی زنانهاحساسی همچون جرقه

می‌خواهید ظاهری همچون سیندرلا داشته باشید؟ برای زنده کردن شخصیت او تلاش زیادی لازم نیست. تنها کافی است این کیف‌دستی نقره‌ای درخشان را که با پاپیونی سفید تزئین شده، همراه خود داشته باشید.

 
 

کیف دستی زنانهسفید تک‌رنگ

کیف‌دستی تمام سفید با ظاهری بکر، بی‌نظیر به نظر می‌رسد. این کیف‌دستی می‌تواند در بالاترین نقطهٔ مد معاصر قرار بگیرد.

 
  
 
 

کیف دستی زنانهظاهری آبی

وجود زیپ در اطراف این کیف‌دستی ساتن براق آبی، آن را مانند یک آب‌نبات بزرگ کرده و برای میهمانی‌های عصر بسیار مناسب است.

  
 
 
 

Marc-Jacobsجعبهٔ فلزی

می‌خواهید همانند دختران مرموز و پیچیده به نظر برسید؟ راحت‌ترین راه در دست گرفتن یکی از این کیف‌های دستی ساده و مشکی زارا است.

  
 

Marc-Jacobsگل به نشانه احترام

این گل‌های بابونه بر روی کیف‌دستی شما زمانی که همراه دوستان خود برای خرید رفته‌اید، نمایی قابل‌احترام دارد.
 
 
 
 

Marc-Jacobsزرق‌وبرق دار

با استفاده از این کیف‌دستی صورتی و زرق‌وبرق دار همچون پرنسس‌ها به نظر برسید. این کیف به شما ظاهری جوان و زنانه خواهد داد.

 
 
 
 

Marc-Jacobsکیف‌دستی با طرح آسمان

با در دست داشتن این کیف‌دستی نرم و شگفت‌انگیز، شما در بالاترین نقطهٔ آسمان به نظرخواهید رسید.

 
 
 
 

Marc-Jacobsالگوی بافت

با داشتن یکی از این کیف‌های میو میو و یک روسری ابریشم، معنای یک کیف‌دستی برند و خوب را حس خواهید کرد.