بهترین سارافون برای تابستان امسال

بهترین سارافون برای تابستان امسال

فصل گرما و تابستان در راه است و دختران به دنبال پیراهن‌های تابستانی شیک هستند. روزهای سرد زمستان در حال تمام شدن است و دیگر لازم نیست خود را در لایه‌های مختلف لباس بپیچیم. از طرفی پوشیدن پیراهن‌های تنگ در تابستان موجب ناراحتی و آزار پوست می‌شود و تحمل رنج گرما را سخت‌تر می‌کند. بنابراین، بهترین گزینه پیراهن‌های تابستانی است که به پوست شما امکان تنفس می‌دهند. اگر تابه‌حال به این پیراهن‌ها علاقه‌ای پیدا نکرده‌اید باید به‌سرعت به نزدیک‌ترین فروشگاه لباس رفته و یکی از این پیراهن‌های شیک را بخرید و امتحان کنید.

summer dress-1

این پیراهن‌ها نه‌تنها به پوست شما اجازه تنفس می‌دهند بلکه با پوشیدن آن‌ها در عرصه مد هم حرف‌های زیادی برای گفتن خواهید داشت. این پیراهن‌ها بهترین انتخاب تابستانی برای زنان و دختران در همه گروه‌های سنی است. پیراهن‌های تابستانی در جنس‌ها و طرح‌های زیادی عرضه می‌شوند. نکته دلگرم‌کننده‌ی دیگر این است که قیمت آن‌ها شوکه کننده نیست. اگر به دنبال اطلاعاتی در مورد آخرین‌ مدل‌های سارافون‌های دخترانه هستید، بهتر است مطلب زیر را بخوانید.

انتخاب بهترین سارافون

سارافون‌های شیک محبوبیت زیادی بین دختران جوان دارند اما هم‌اکنون، مدل‌های مختلف دیگری نیز برای زنان بالای ۴۰ سال در بازار موجود است. اگر دوست دارید پول زیادی خرج کنید می‌توانید سارافون خود را از نمونه کارهای طراحان معروف خریداری کنید؛ اما اگر نمی‌خواهید خیلی هزینه کنید باز هم می‌توانید سارافون‌های زیبایی با قیمتی مناسب‌تر بخرید. سارافون‌های دارای طراح‌های رترو، پارچه‌های گل‌دار و طرح‌های هندسی منتظرند تا دل دختران و زنان را بربایند.

پارچه‌های سبک و دارای قابلیت تنفس، بهترین گزینه برای سارافون‌های تابستانی هستند. این پیراهن‌ها با پارچه‌های نخی، بافت جرسی، کتان، پلی‌استر هم عرضه می‌شوند؛ اما بهترین گزینه پارچه نخی است. پارچه نخی، نسبت به دیگر انواع پارچه‌ها قابلیت تنفس بیشتری دارد.

رتبه بعدی را پارچه کتان دارد که نسبت به پارچه‌های مصنوعی قابلیت تنفس بیشتری دارد. اما اگر قصد دارید پیراهن‌ها کتان بخرید حتماً توجه داشته باشید که بافت آن چروک نباشد. پیراهن‌هایی که با پارچه‌های مصنوعی دوخته می‌شوند، چندان گران نیستند اما مانند پارچه نخی خنک نیستند. در فصل تابستان به علت گرمای هوا، احتمالاً زیاد عرق خواهید کرد، بنابراین بهتر است پیراهن بی‌آستین بخرید. باوجوداینکه این پیراهن‌ها بیشتر از پارچه‌های نخی و کتان دوخته می‌شوند، اگر می‌خواهید پیراهنتان کمی شیک‌تر باشد بهتر است مدل‌های ساتن و ابریشمی آن را تهیه کنید.

حال که نکاتی درباره جنس پارچه‌های این سارافون‌ها بدست آوردید، می‌توانید انواعی را انتخاب کنید که شما را جذاب‌تر نشان دهند و درعین‌حال راحت و خنک نیز باشند. پیراهن‌های تابستانی را می‌توان با قیمت‌های کمتر و مناسب‌تر نیز خریداری کرد، پس نگران پس‌انداز خود نباشید. این سارافون‌ها هم شیک هستند و هم راحت، از همه مهم‌تر جیب شما را خالی نمی‌کنند!