بهترین ساعت‌های زنانه و دستان طراحان متبحر

بهترین ساعت‌های زنانه و دستان طراحان متبحر

استاندارد خرید ساعت مچی بستگی به هدف شما از پوشیدن آن دارد که البته این مورد هم خود تحت تأثیر قیمت قرار می‌گیرد. یک ساعت ساده و شیک برای مهمانی‌های رسمی مناسب است با اینکه ممکن است پول کافی برای خریدن یک برند درجه‌یک برای مهمانی‌های خاص را هم داشته باشید. بهترین ساعت‌های زنانه طراحان با در نظر گرفتن عوامل مختلفی مانند دوام بند ساعت، مواد به‌کاربرده شده در ساعت و زیورآلات بکار رفته در آن ساخته می‌شود. کیفیت ساعت، با توجه به موادی که در ساخت آن استفاده می‌شود، ویژگی‌ها و طرح آن سنجیده می‌شود.

Best-Designer-Watches-for-Women

ساعت‌های زنانه شیک طراحان در قیمت‌های مختلف عرضه می‌شوند. بهترین برندهایی که با الماس تزئین می‌شوند دارای بندهای پلاتینیوم هستند که به حذابیت ساعت کمک می‌کند. از طرف دیگر، مدل‌های جذاب و شیک معمولاً نوجوانان را به خود جذب می‌کند. در اینجا با هم نگاهی می‌اندازیم به لیستی از برترین ساعت‌های ساخته شده در دنیا.

گوچی

ساعت‌های دیجیتال زنانه گوچی، فوق‌العاده هستند. این ساعت‌ها که به‌صورت فنی طراحی‌شده‌اند، بسیار شیک و دوست‌داشتنی هستند. ساعت‌های دارای بند چرمی و سگک‌های ضدزنگ گوچی در میان افراد علاقه‌مند به ساعت مشهور هستند. زنان، این شرکت ایتالیایی را به دلیل طرح‌های دکوری آن با الماس، کریستال‌های یاقوت، شماره‌های نقره و روکش ضدانعکاس آن دوست دارند و می‌شناسند ولی نباید از طرح‌های ساعت‌های گوچی هم غافل شد.

ساعت مچی گوچی


ساعت مچی رولکس

رولکس

رولکس در صدر لیست بهترین ساعت‌های زنانه طراحان قرار دارد. ۸۰ سال از آغاز تولید ساعت‌های رولکس می‌گذرد. این شرکت معمولاً روزانه ۲۰۰۰ ساعت تولید می‌کند. مدل‌های سنتی توجه طبقه شیک‌پوش را به خود جلب می‌کند و این برند هنوز به‌عنوان «سمبل وقار» شناخته می‌شود.شوپار

شوپار، یک شرکت سوییسی است که در سال ۱۸۶۰ توسط لویی-اولیس شوپار تأسیس شد و یکی از بهترین تولیدکنندگان ساعت‌های زنانه است. ساعت‌های این طراح، طرح‌های سنتی دارند و در ابتدا ساعت‌های مردانه تولید می‌کرد. این برند، با ویلیام گلدبرگ در بورس الماس شریک است. مجموعه ساعت شوپار میل میگلیا در دست همه زنان بسیار زیبا و شیک است.

ساعت مچی


ساعت مچی گس

 گس

این شرکت کالیفرنیایی در سال ۱۹۸۱ توسط ژرژ، پل، آرم‌اند و موریس مارسیانو تأسیس شد و از آن زمان به بعد، به تولید ساعت برای زنان مشغول است. گس با توجه به آمار بالای رضایت مشتریان، در بالاترین جایگاه تولید ساعت‌های زنانه طراحان قرار دارد. صفحه اعداد ساعت‌های آن از جنس تکه‌های الماس و بدنه آن از جنس استیل ضدزنگ است. به‌علاوه، طرح‌های جذاب آن مزین به مرواریدهای سفید اصل هستند. شماره‌ها بین ۳۰ تا ۳۳ میلی‌متر ابعادشان است و قوه محرکه آن از نوع کوارتز است. برندهای دیگر

نمی‌توان طرح‌های ارتشی را در ساعت‌های زنانه نادیده گرفت. مشهورترین برندهایی که عرضه‌کننده این نوع ساعت‌ها هستند، سوییس میلی‌تری هانوا، ونگر استاندارد ایشو، اسکاگن و غیره هستند. برخلاف مدل‌های دخترانه کلاسیک، ساعت‌های زنانه ظاهری خشن دارند. آن را می‌توان با لباس‌های راحت و غیررسمی ست کرد. لیست زیر، شما را با بهترین برندهای ساعت‌های زنانه طراحان آشنا می‌سازد.

ساعت مچی

آرمانی، سیتیزن، کالوین کلاین، شنل، دیزل، تایمکس، مونت‌بلانش،  پری آلیس، پیاژه، امگا، کارتیه، موادو، سیکو، ریچارد میل، تگ هوئر کاررا، بام‌اند مرسیه، تیفانی و شرکا، تامی هیلفیگر، بربری، اولیس ناردین
اسامی فوق، لیست برخی از ساعت‌های زنانه هستند که شما را راحتتر به خرید تهییج می‌کنند؛ اما حتماً قبل از خرید ساعت، طرح‌ها و ویژگی‌های آن را بررسی کنید و تنها با نام یا برند خاصی اقدام به خرید نکنید.