زمانی که زیورآلات قدیمی دنیای مد امروزی را تحت تاثیر قرار می‌دهند

ترکیب-جواهر-قدیمی-با-مد-امروزی

دنیای مد امروزی با سرعت بالایی که در تغییر کردن دارد، همیشه به یک نوآوری و یک محصول و مد جدید به صحنه بر می‌گردد. سرعت بالایی در تغییر کردن که اجازه نمی‌دهد تا شما به درستی از آنچه تنها چند ماه یا چند سال قبل تهیه کرده‌اید استفاده کنید. در این میان شاید زیورآلات سرعت تغییرشان کمتر باشد و وقتی چیزی می‌خرید تا سال‌ها از آن استفاده کنید. اما آیا می‌شود زیور آلات قدیمی و حتی عتیقه را با مد امروزی ترکیب کرد؟ پاسخ مثبت است.

برای اینکه این ترکیب دوست‌داشتنی را با هم مرور کنیم،‌به سراغ چند نمونه از بهترین ترکیب‌های زیورآلات قدیمی با مد و سبک پوشش جدید رفتیم و با هم نگاهی به این مدل‌ها میندازیم.

ترکیب جواهر قدیمی با مد امروزی

بزرگترین شعار و هدف Kendall Jenner برای تابستان چیست؟ پاسخ ساده است: «همه چیز را ساده کنید.» این گفته کندال است. البته کندرا یک چیز دیگر به این جمله اضافه می‌کند: از زیورآلات بامزه استفاده کنید. ترکیبی که در تصویر دیده می‌شود ساخته شده توسط شنل است و یا یک لباس سیاه جذابیتی دو چندان پیدا می‌کند.

ترکیب جواهر قدیمی با مد امروزی

هنرپیشه سریال «تاج و تخت»،‌ Nathalie Emmanuelبا استفاده از چنین ترکیبی یک همنشینی مناسب و خوب برای زیورآلات قدیمی و لباسش ایجاد کرده که خودش به «نکته‌ای برای درخشیدن» از آن یاد می‌کند. ترکیب یک گردنبند قدیمی انگلیسی با یک لباس زیبای برند Calvin Harris.

ترکیب جواهر قدیمی با مد امروزی

«من عاشق سفر کردنم و این بار دوست دارم سری به ژاپن بزنم.» اینها گفته‌های ‌جی‌جی حدید هستش که دوست دارد در این تابستان با فرهنگ و سنت ژاپن بیشتر از قبل آشنا شود. به همین خاطر برای اینکه مقدمه‌ای به این حضور داشته باشد، تاج گلی از برند دولچه اند گابانا را انتخاب کرده که با گوشواره‌ای کهربایی رنگ هماهنگ شده.

ترکیب جواهر قدیمی با مد امروزی

Charly و Margaus زوج هنری موسیقی که اینروزها درباره آنها زیاد می‌شنویم، در دنیای مد هم نوای زیبایی نواخته‌اند. این دو استفاده از تکنیک چند لایه بودن و پوشیدن گردن‌بندهای پهن روی لباس ترکیب جالبی خلق کرده‌اند. گردندبند و دستبند برند ‌Bottega Veneta زیورآلاتی بوده که این دو هنرمند از آن استفاده کرده‌اند.

ترکیب جواهر قدیمی با مد امروزی

«می‌خوام هرآنچه که در دنیای مد نیویورک به دست آورده‌ام را به خانواده‌ام نشان دهم.» این آرزو و گفته‌ی Aya Jones مدل فرانسوی است. این گفته شامل تجربیاتی است که Aya در سفر به شرق به دست آورده و اکنون آن را با دنیای مد غربی مخلوط کرده که می‌توان نمونه بارزی از آن را در ترکیب گوشواره‌های مروارید Balenciaga و لباس زیبایی از همین برند دید.

ترکیب جواهر قدیمی با مد امروزی

Liu Wen درباره سلیقه جواهرپسندانه خود می‌گوید: «جواهر یشمی رنگ چیز است که باب سلیقه من است.» Liu این سلیقه را با یک کت یشمی دیگر هم ترکیب کرده و از برای خود از یک سنجاق سر یشمی زیبا استفاده کرده. ترکیب دیدنی از رنگ سبز و برق جواهر روی موها سلیقه این مدل را مورد تایید همگان قرار می‌دهد.

ترکیب جواهر قدیمی با مد امروزی

این تابستان Carson Meyer در یک فیلم با تم قدیمی بازی خواهد کرد. شاید بازی در چنین فیلمی توانسته سلیقه Meyer را در ست کردن زیرآلات قدیمی با یک تیپ امروزی بیش از پیش تحریک کند. Meyer از یک گوشواره ۱۷ قیراطی رالف لارن استفاده کرده و آن را با یک کت پشمی از همین برند ترکیب کرده. ترکیبی گران قیمت ولی بی‌بدیل.