۱۲ تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی - والامد

تابستان فصل برگزاری مراسم عروسی است پس احتمالاً در این فصل به چند مراسم دعوت خواهید شد. و وقتی کارت دعوت را دریافت می‌کنید، اولین فکری که به ذهنتان خطور خواهد کرد این است که در این مراسم ویژه چه بپوشید. به همین دلیل امروز ما آلبوم عکسی از ۱۲ تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی تهیه کردیم تا به شما نشان دهیم که در مراسم عروسی تابستانی چه بپوشید.
رایج‌ترین انتخاب برای چنین رویدادهایی پیراهن است. اما مسئله این است که چه پیراهنی برای مراسم عروسی مناسب است؟ درواقع، همه انواع پیراهن‌های رسمی را می‌توان در این مراسم پوشید، غیر از پیراهن‌های خیلی کوتاه و بدن‌نما و حواستان باشد که حتی فکر پوشیدن پیراهن سفید را از ذهنتان بیرون کنید. پیراهن سفید فقط مخصوص عروس است. پس اگر می‌خواهید پیراهنی بر اساس رنگ انتخاب کنید، توصیه ما این است که به دنبال رنگ‌های دوست‌داشتنی‌تر مانند پاستل باشید. مشکی، رنگ کلاسیک جاودانه‌ای است اما به دلیل اینکه مراسم در تابستان برگزار می‌شود می‌توانید پیراهنی به رنگ دیگر انتخاب کنید. همچنین می‌توانید پیراهن طرح دار بپوشید مثلاً پیراهن گل‌دار. علاوه بر پیراهن می‌توانید از ترکیب تاپ و دامن هم در عروسی بعدی استفاده کنید. دامن تنگ، دامن میدی یا حتی دامن توری ابریشمی برای چنین مراسم‌هایی فوق‌العاده هستند. آن را با یک تاپ شیک و یک گردنبند برجسته ست کنید، کفش پاشنه‌بلند مناسبی انتخاب کنید و از در خانه خارج شوید. در ادامه نمونه‌هایی از ست‌های عروسی تابستانه را که ما برایتان انتخاب کرده‌ایم ببینید و برای شرکت در مراسم عروسی بعدی از آن‌ها الهام بگیرید. خوش باشید!

۱۲ تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی 1 - والامد

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی 2 - والامد

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی 3 - والامد

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی 4 - والامد

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی 5 - والامد

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی 6 - والامد

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی 7 - والامد

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی 8 - والامد

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی 9 - والامد

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی 10 - والامد

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی 11 - والامد

12 تیپ شیک تابستانه برای مراسم عروسی 12 - والامد

این‌ها ۱۲ تیپ شیک تابستانه انتخابی ما برای شرکت در مراسم عروسی بودند، امیدواریم از آن‌ها خوشتان آمده باشد. آن‌ها باید الهام‌بخش شما در انتخاب لباس برای مراسم بعدی باشند. طاهر خود را با آرایش و مدل موی مناسب تکمیل کنید و منتظر باشید که در این روز از تیپ شما تمجید کنند.