تیپ مردانه ولی شاد و زیبا و تابستانی بپوشید

تیپ شاد مردانه

وقتی صحبت از فشن و تیپ مردانه می‌شود کار ساده‌تر است. کفش، پاپیون، کروات و ساعت. این‌ها حقیقت‌های یک تیپ و استایل خاص مردانه است. با نزدیک شدن به اواسط فصل تابستان نیاز است تا تغییری جدید ایجاد کنید و به درخشش خورشید در ظاهری قوی و مردانه کمک کنید. در ادامه شما را با چند استایل تابستانه آشنا می‌کنیم.

برای داشتن یک تیپ مردانه چه کار باید انجام داد؟

شلوار رنگی مردانه

شلوار رنگی

راهی فوق‌العاده ساده برای تغییر ظاهر و ایجاد حسی خاص. قرمز، آبی روشن، سبز تیره، رنگ‌های مناسبی هستند که برای یک آخر هفتهٔ فوق‌العاده می‌توانند شما را همراهی کنند. حتی گاهی از اوقات خردلی روشن هم می‌تواند انتخاب خوبی باشد و شلوارهای رنگی همیشه انتخابی خاص و شیک هستند.

جوراب کوتاه مردانه رنگی

جوراب ساق کوتاه

دیگر زمانی که جوراب‌های بلند و پشمی می‌پوشیدید گذشته. شما برای پوشیدن کفش‌های راحتی خود نیازی به جوراب ندارید و یا می‌توانید از جوراب‌های کوتاه استفاده کنید.

شل مردانه

شال مردانه

جدای از بحث گرما، شال‌ها گاهی به کروات و کت‌وشلوار برتری دارند. شال می‌تواند به شما کمک کند تا تیپ و استایل خاص خود را داشته باشید.

پاپیون

پاپیون

همیشه انتخاب اول خود را کروات قرار ندهید. استفاده از پاپیون بهترین تنوع است. حتماً هم نیازی نیست از پاپیون‌های مشکی استفاده کنید، قرمز، چهارخانه و سبز هم می‌تواند انتخابی بانمک باشد.

کلاه

اگر از طرفداران برونو مارس هستید، ادامه دهید و یک فدورا بخرید. با یک کلاه مخصوص ماهیگیران هم شبیه برخی از سرمایه‌گذاران باشید.