جلیقه؛ فاکتور خوشتیپ‌های قدیم، گم‌شده‌ در هیاهوی دنیای مدرن

جلیقه فاکتوری برای خوشتیپی مردان

شاید این روزها خیلی پوشیدن جلیقه رسمی بین جوانان طرفدار نداشته باشد اما جلیقه یکی از اجزای اصلی لباس‌های رسمی در گذشته بوده. جلیقه با تیپ و استایل خاصی که به صاحبش می‌بخشد می‌تواند شما را در جمعی که هستید خاص‌تر نشان دهد و خوش‌تیپ‌تر باشید. البته حتماً نیازی نیست که جلیقه کت‌وشلوارتان را بپوشید یا از کسی امانت بگیرید. جلیقه را می‌توان جدا از کت‌وشلوار تهیه کرد و به تنهایی پوشید.

  • یک جلیقه ساده انتخاب کنید و آن را با شلوار متناسبی ست کنید و برای پیراهن، یک انتخاب خوب و سفید داشته باشید. می‌توانید در کنار این انتخاب‌ها یک کراوات خوش‌رنگ هم بزنید که شما را در میهمانی که هستید خاص و خوش‌تیپ نشان دهد
  • ترکیب جلیقه و شلوار همیشه انتخاب هوشمند و جوانانه است؛ خصوصاً با یک طرح و الگوی چهارخانه سفید و مشکی کلاسیک که با یک کراوات جسورانه با رنگ تند پوشیده بشود.
  • برای پوشیدن جلیقه‌ای مناسب برای شرایطی غیررسمی، یک جلیقه پشمی تیره را با یک تی‌شرت راه‌راه، به همراه شلوار جین مشکی بپوشید. یک ساعت شیک می‌تواند بسیار تیپ شما را برازنده‌تر کند.
  • شما می‌توانید با یک شلوار جین سنگ‌شور شده، جلیقه‌ای با طرح زیگزاگ و خاکستری‌رنگ بپوشید. با پوشیدن یک پیراهن با یقه شل، ظاهر آرام و خونسرد خود را تقویت کنید و حتی آستین‌های خود را هم بالا بزنید.
  • جلیقه اندام شما را لاغر و باریک نشان می‌دهد، خصوصاً اگر پیراهن همرنگ و ساده بپوشید. در این حالت ترجیحاً کراوات نزنید و شلوار خوش‌دوخت و مناسب تیره انتخاب کنید.

جلیقه فاکتوری برای خوشتیپی مردان