خوشتیپی پاییزی به زمان بارداری

لباس بارداری

دوران بارداری با تمام سختی‌ها و مشکلاتی که برای خانم‌ها به همراه دارد، شیرینی‌ها و لحظات خوب قبل از رسیدن یک هدیه آسمانی را هم به همراه دارد. البته گاهی مشکلات جسمی و سختی‌ها به شیرینی‌ها می‌چربد و مادران آینده دیگر به تیپ و مد خود نمی‌رسند و عدم تناسب‌اندامی که پیدا می‌کنند این فکر را در ذهنشان قرار می‌دهد که نمی‌توانند خوش‌تیپ و خوب بگردند؛ فکری که از پایه و اساس غلط و اشتباه است.

به همین خاطر می‌خواهیم چند نکته در مورد دوران بارداری و بهتر پوشیدن در این دوران را با هم مرور کنیم و در انتها به مجموعه‌ای از بهترین لباس‌های دوران حاملگی برای فصل پاییز نگاهی بیندازیم.

  • بهترین نوع لباس در دورانی که شکمتان برآمده است، لباس‌های کلوش به شکل A است این نوع از لباس فضای مناسب برای شکم برآمده خانم‌ها دارند
  • برآمدگی را با لباس‌هایی که لایه‌های پارچه روی‌هم قرار می‌گیرند بپوشانید. لایه‌های روی‌هم قرارگرفته پارچه ایده بسیار خوبی برای پوشاندن برآمدگی‌های بدن در قسمت‌های مختلف است. این مدل از لباس‌ها، برجستگی‌های بدن را می‌پوشانند و ظاهری شیک و مد روز به شما خواهند بخشید.
  • سراغ طرح‌های ساده بروید. طرح‌های ساده یا لباس‌های تک‌رنگ ظاهری کشیده و باریک‌تر به شما می‌دهند. همچنین باعث می‌شوند توجه به قسمتی خاصی از بدن حتی قسمت‌های برجسته بدن معطوف نشود
  • از شکم‌بند استفاده کنید. شاید در شروع دوران بارداری بتوانید همچنان شلوار جین موردعلاقه‌تان را بپوشید اما با بزرگ‌تر شدن شکمتان، پوشیدن آن شلوار برایتان به کابوس بدل خواهد شد. شکم‌بندهای مخصوص دوران بارداری طوری طراحی‌شده‌اند که متناسب با لباس شما تنظیم‌شده و به علت وجود لایه نرم داخلی، این شکم‌بندها می‌توانند از شکم شما و جنین داخل آن محافظت کنند و درعین‌حال حالت پوشاننده دارند و شکم را کوچک‌تر نشان می‌دهند.
  • از کفش‌های تخت مد روز استفاده کنید. هیچ کفشی مانند کفش پاشنه‌بلند نمی‌تواند ظاهری زیبا و کشیده به پاهای شما بدهد، اما زمانی که باردار هستید ناراحتی که پوشیدن این کفش‌ها برایتان به همراه خواهد داشت اصلاً ارزش پوشیدنشان را ندارد. کفش‌های تخت زیبای زیادی در مدل‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های متنوع موجود می‌باشند. این کفش‌ها فضای بیشتری به‌پای شما می‌دهند و راحت‌تر و ایمن‌تر هستند.

اجازه دهید دوران بارداری بهانه‌ای برای داشتن ظاهری جذاب‌تر برایتان باشد. از لحظه‌های دوست‌داشتنی خود به بهترین شکل استفاده کنید. اگر این کار را بکنید،‌ فرزند کوچکتان هم شادتر خواهد بود.