درباره انواع صندل بیشتر بدانیم – بخش دوم: صندل مردانه

صندل مردانه

در مطلب قبل به بررسی و معرفی انواع صندل مردانه پرداختیم. در این مطلب به عنوان بخش دوم مطلب قبلی، به بررسی انواع صندل مردانه خواهیم پرداخت تا در کل نگاهی کرده باشیم به انواع صندل مردانه و صندل زنانه.

صندل لاانگشتی مردانه

صندل‌های مردانه مدل لاانگشتی دقیقاً شرایط مشابهی که صندل‌های زنانه داشتند را در خود می‌بینند. البته مدل Y گونه این صندل‌ها برای استفاده‌های بیرون از منزل یا ساحل طراحی شده است. این صندل‌ها با کفی صاف و بندی برای قرار گرفتن در بین انگشت اول و دوم پا طراحی شده و می‌تواند هنگام قدم زدن‌های کنار ساحل، آسایش پاهای مردان را فراهم کند.

صندل‌های پیاده‌روی

این صندل‌ها بیشتر از اینکه به به مد و استایل مردان فکر کنند، به دنبال راحتی هستند. این صندل‌ها با بندی که در پشت پا دارند شرایطی فراهم می‌کنند تا پیاده‌روی با آن‌ها بسیار راحت‌تر شود. معمولاً این نوع از صندل‌ها دقیقاً قالب پا را به خود می‌گیرند و به پا می‌چسبند، بنابراین راه رفتن با آن‌ها دوست‌داشتنی و راحت است. بسیاری از این نوع صندل‌ها با استفاده از مواد نایلونی تقویت شده و استحکام بیشتری پیدا می‌کنند. بعضی مدل‌های دیگر هم با استفاده از کفی‌های نسبتاً بلندی که دارند باعث می‌شود حتی در روزهای بارانی و مرطوب هم بتوانید آن‌ها را بپوشید.

صندل‌های ساحلی

این نوع از صندل‌ها چیزی بین صندل‌های لا انگشتی و صندل‌های پیاده‌روی هستند که برای پیاده روی در کنار ساحل طراحی شده‌اند و راحتی زیادی را به همراه خواهند داشت. بندهای محکمی که در این نوع از صندل‌ها وجود دارد، اجازه نمی‌دهد تا صندل از پا بیرون بیاید. معمولاً این نوع صندل‌ها از لاستیک یا پلاستیک ساخته می‌شوند تا استحکام بیشتری روی شن‌ها و سنگ‌های ساحل داشته باشند.

صندل‌های مردانه برای ورزش‌های آبی

اگر به ورزش‌های آبی، شنا یا قدم زدن در دریا علاقه‌مند باشید، صندل‌های آبی بهترین گزینه برای شما هستند. این صندل‌ها در برابر آب مقاوم بوده و از سر خوردن شما روی زمین‌های لیز و لغزنده جلوگیری می‌کنند؛ سبک هستند و معمولاً رنگ‌های روشنی دارند. مهم‌تر از هر چیزی با توجه به مدل‌های مختلفی که می‌توانید برای این نوع از صندل‌ها پیدا کنید، ویژگی مشترک آن‌ها در نگه نداشتن آب درون خود است. همچنین زمان‌هایی که در آب نیستید و با آن قدم می‌زنید به راحتی هوا در آن‌ها جریان پیدا می‌کند.