در حراج های آخر فصل تابستان چه چیزهایی باید بخریم؟

حراجی

 همیشه آخر فصل گرما و آخر فصل سرما فروشگاه‌ها و مغازه‌ها اجناس خود را به حراج می‌گذارند تا جنس‌های فصل بعد را در ویترین خود قرار دهند؛ اما جنس‌های تابستانی در حراج بسیار ارزان‌تر از زمستانی‌ها هستند، چرا که کلاً جنس‌های تابستانی ارزان‌تر عرضه می‌شوند؛ اما حواستان باشد که هر چیز ارزانی را که دیدید، نخرید. باید بدانید که چه چیزهایی ارزش خرید کردن در حراجی‌های آخر فصل را دارند.
در اینجا می‌خواهیم چند پیشنهاد و توصیه دربارهٔ حراج آخر فصل به شما بدهیم.

در حراج های آخر فصل تابستان چه چیزهایی بخریم؟

دامن و شلوار بخرید

خریدن تاپ و بولیز هم کار راحت‌تری است و هم در همهٔ فصل‌ها به‌وفور یافت می‌شوند؛ اما لباس‌های پایین تنه مثل شلوارها و دامن‌ها کلاً گران‌تر و مخصوص فصل خودشان هستند. شلوارهای کشی و کوتاه و پاستل با طرح‌های تابستانی نخرید. به سراغ رنگ‌های مشکی، خاکستری و جین و کتان و یا دیگر رنگ‌های خنثی بروید که خیلی مختص یک فصل نباشند. به سراغ دامن‌های گل گلی و کوتاه نروید و در عوض دامن‌های کلاسیک را انتخاب کنید.

صندل بخرید

شاید اگر صندل بخرید، نتوانید در ادامهٔ سال آن‌ها را بپوشید؛ اما اگر بتوانید صندل‌هایی انتخاب کنید که خیلی وابسته به مد نباشند، می‌توانید برای سال بعد خود نیز نگه دارید. صندل‌های راحت و تخت می‌تواند بهترین انتخاب باشد.

مایو بخرید

این اواخر قیمت مایوها خیلی زیاد شده‌ است، پس چه بهتر که بتوانید از حراجی‌ها آن‌ها را تهیه کنید. اواخر تابستان بهترین زمان برای خرید یک مایوی کلاسیک و یا بیکینی است.

بولیز بخرید

اواخر تابستان زمان بسیار خوبی است تا لباس‌هایی را بخرید که بتوانید در پاییز هم استفاده کنید. دقت کنید که رنگ‌هایی را که انتخاب می‌کنید به لباس‌های دیگرتان هم بیاید. اگر کارمند هستید بولیزهای آستین بلند هم می‌تواند انتخاب خوبی باشد. در مورد جنس و طرح هم سعی کنید خیلی تابستانی خرید نکنید که بتوانید در پاییز هم از آن‌ها استفاده کنید.

لباس‌هایی که مد است، کوتاه است و تابستانی است، نخرید

حالا به سراغ چیزهایی می‌رویم که نباید بخریم. لباس‌های تابستانی کاربرد کمتری در ادامهٔ سال برای ما دارند. لباس‌های آستین بلند، ضخیم‌تر و ساده‌تر اولویت‌های اول ما هستند.
اگر شلوارک زیاد می‌پوشید، می‌توانید یک دست برای سال بعد خود بخرید و نگه دارید. تاپ‌ها را هم می‌توان زیر لباس‌های دیگر پوشید، پس خریدن آن‌ها هم می‌تواند مناسب باشد. مراقب رنگ‌ها باشید. رنگ‌هایی که برای فصل خاصی مد می‌شوند را نخرید. رنگ‌های تابستانه نخرید. لباس‌هایی که خیلی تابستانه باشند را شاید بتوانید برای یکی دو هفته بپوشید. پس بهتر است طوری انتخاب کنید که در فصل تابستان و یا حتی زمستان هم از آن‌ها استفاده کنید.