ده مدل گوشواره آویز فوق‌العاده که نمی‌توانید از آن بگذرید

گوشواره آویز

همیشه خاص بودن و شیک‌پوشی امری است که همه به دنبال هستند و استفاده از زیورآلات هم از این موضوع دور نیست. طراحی‌های خاص و منحصر بفرد همه برای ایجاد ظاهری بهتر اتفاق می‌افتند. یکی از این گروه‌های زیورآلات پر طرفدار گوشواره‌های آویزی هستند که توانسته بین همه افراد، از بازیگران هالیوودی در رویدادهای مهم تا مردم عادی راه پیدا کند. این گوشواره‌ها با ظاهر زیبایی که دارند باعث می‌شوند تا گاهی وزن زیاد آن‌ها به چشم نیاید و به راحتی مدت زیادی مورد استفاده قرار گیرند.

در اینجا با ده طرح برتر گوشواره‌های آویز آشنا می‌شوید که طرفداران زیادی را در سراسر جهان دارد.

ترکیب مروارید آب شیرین

گوشواره‌های لوستر در سبک و طرح خود، خاص هستند. مروارید صورتی آب شیرین، مروارید دریای جنوب در نقطهٔ مرکزی تمام این طراحی‌ها درخشش خاصی دارد و در کنار طلای ۱۸ عیار زینت فوق العاده ای برای گوش‌های شما خواهند شد. هرکسی از داشتن این سری گوشواره‌های یوکو لندن نمی‌تواند بگذرد.

گوشواره آبی زمرد سلطنتی

آنقدر تنوع در این مدل گوشواره‌ها وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را با بلوز یا حتی لباس شب خود به راحتی ست کنید تا با نگاه و احساسی شگفت آور در ردیف اول برترین‌ها قرار بگیرید. اگر می‌خواهید در تمام روز از گوشواره‌ها استفاده کنید مطمئناً این ست گوشواره بهترین دوست خانم‌ها است.

احساسی همچون ملکه‌ها

گوشواره‌های لوستر الماس که مورد استفادهٔ ملکهٔ مادر در سال ۱۹۱۸ هم بوده است. ظاهری ساده، زیبا و بی رنگ که ساخته شده از الماس خالص هستند و کالای با ارزشی هم به حساب می‌آیند. این جفت گوشواره همیشه در میهمانی‌های مهم ظاهری خیره کننده داشته‌اند.

نقرهٔ زیبای استرلینگ

مراسم مهمی است و شما نیاز دارید تا با بهترین بودن دیگران را تحت تأثیر قرار دهید. به نقرهٔ استرلینگ فکر کنید، این جفت گوشوارهٔ زیبا نه تنها شما را همانند ستاره ای نشان می‌دهد بلکه مورد تمجید دیگر خانم‌های آنجا قرار خواهید گرفت.

قومی و رنگی

به دنبال چیزی بومی، بزرگ و رنگی برای گوش‌های خود هستید؟ این مگنستیت فیروزه ای ساخته شده از مهره‌های گرانبها و جواهرات، همان گوشواره لوستری است که باید داشته باشید. روستای و شیک، پیچیده و با ساختاری قابل لمس و مد روز که با برگشتن به مد کولی‌ها به سادگی به چشم می‌آید.

دوقلوهای اکسیده

لابرادوریت سنگ‌های قیمتی گوشواره، بزرگ و نمایان با ظاهری منحصر به خود گزینهٔ انتخابی همیشگی می‌تواند باشد. می‌توانید این جفت گوشواره را در محل کار خود یا در مهمانی‌های زنانه استفاده کنید و نظر دیگران را به خود جلب کنید.

طلای نا متقارن زرد

برای کار یا تفریح و یا ایجاد احساسی دمدمی و نامتقارن که بعد از دیده شدن سخت می‌توانند از آن چشم بردارند. ظاهری نا موزون با طلای ۱۸ عیار ترکیبی است که در این گوشوارهٔ لوستر سوواراسکی استفاده شده است تا ظاهری خیره کننده به خود بگیرد.

گوشواره‌های گرتا گاربو

بازیگر زن معروف گرتا گاربو که با بازی خیره کنندهٔ خو همه را شک زده کرد و باعث شد به روی پاهای خود به نشانهٔ احترام بایستند، گوشواره‌های لوستری را انتخاب کرده بود که به زیبایی خیره کنندهٔ او افزوده بود. این گوشواره‌ها از نقره خالص ساخته شده‌اند و با سنگ‌های قیمتی طراحی شدند.

گوشواره‌های لوستر بولگاری

در خانهٔ برند بولگاری، گوشواره‌های لوستر همچنان قومی و احساسی به روز در فشن دارند. مناسب برای کسانی که سخت کار می‌کنند و اهل خوش گزانی نیز هستند. فکر نمی‌کنیم کسی باشد که نخواهد یک جفت ازین گوشواره‌ها را داشته باشد. برند بولگاری به راستی که توانسته قلب‌ها به سمت خود جذب کند.

ادغام هنر و فشن

ادغام فشن و مد باعث ایجاد نگاهی جادویی در جهان می‌شود. سنگ جزع (عقیق سلیمانی) و عقیق نارنجی همراه با کمی از هنر اروپای قدیم. نارنجی همراه مشکی بسیار زیبا می‌شود و اگر کمی هم رنگ سفید را به آن اضافه کنیم، می‌تواند طرفداران خود را به زودی جذب کند.