بهترین شلوارهای زنانه؛ راهنمایی برای بهترین انتخاب شلوار زنانه

شلوار زنانه
درگذشته‌هایی نه‌چندان دور وقتی صحبت از پوشیدن شلوار می‌شد تنها دو گزینه اصلی پیش روی خانم‌ها قرار داشت: شلوارهای پاچه گشاد و شلوارهای دم پا تنگ؛ اما اکنون شلوار زنانه با فیت ها و سبک‌های خیلی بیشتری در دسترس خانم‌ها قرار دارد که دست آن‌ها را در انتخاب بازتر کرده است. هرچه تعداد این انتخاب‌ها افزایش پیدا می‌کند، نکات بیشتری نیز به وجود می‌آیند که در هنگام انتخاب یک شلوار مناسب باید آن‌ها را مدنظر قرار داد. در این مطلب تمام نکاتی را که باید در مورد شلوار و اکسسوری های مرتب با آن برای داشتن ظاهری فوق‌العاده بدانید به شما خواهیم گفت.

راهنمایی برای بهترین انتخاب شلوار زنانه

۱- فیت متناسب را انتخاب کنید

مهم‌ترین نکته‌ای که باید در هنگام خرید شلوار در نظر داشته باشید فیت شلوار است. ابتدا به‌دقت شلوار را بررسی کنید تا مطمئن شوید که الیاف پارچه مستحکم است (پوسیدگی و زدگی ندارد)، دکمه (یا دکمه‌ها) و یا زیپ شلوار کاملاً سالم هستند و اندازه شلوار مناسب شما است. به خاطر داشته باشید که شلوار شما باید از هر لحاظ فیت شما باشد و به‌خوبی به تن شما بایستد.

۲- قد شلوار مناسب را انتخاب کنید.

قد شلواری که می‌پوشید به معیارهای متعددی بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال اینکه بدن شما چگونه است، چه کفشی با شلوار خود می‌پوشید و … در تعیین اینکه قد شلوار شما چقدر باید باشد مؤثر هستند. به‌طورکلی قد شلوارها به ۴ دسته تقسیم می‌شود:

  • شلوارهای تا مچ پا: قد این شلوارها تا چند سانتی‌متر بالاتر از مچ پا است. در حال حاضر این شلوارها از محبوبیت زیادی نزد خانم‌ها برخوردار هستند و استقبال از این شلوارها در میان خانم‌ها هرروز بیشتر و بیشتر می‌شود.
  • شلوارهای تا ساق پا: دسته دوم، شلوارهایی هستند که قد آن‌ها تا بالای ساق پا است. به شما توصیه می‌کنیم که کمتر سراغ این شلوارها بروید.
  • شلوارهای بلند: پاچه این شلوارها تا نزدیک کفی کفش شما می‌آید و تقریباً با زمین برخورد می‌کند. برای داشتن یک تیپ بسیار جذاب باید آن‌ها را با بالاپوش و کفش مناسب ست کنید. هنگام پوشیدن این شلوارها باید به اکسسوری هایی که انتخاب می‌کنید بسیار دقت کنید، چراکه یک انتخاب غلط می‌تواند تیپ شما را به‌کلی خراب کند.
  • شلوارهای معمولی: آخرین نوع شلوارها، شلوارهایی هستند که ما آن‌ها را به‌عنوان شلوارهایی با قد معمولی می‌شناسیم. این شلوارها از شلوارهای تا مچ پا بلندتر هستند و از شلوارهای بلند کوتاه‌تر می‌باشند. این شلوارها با بالای کفش شما برخورد می‌کنند و رایج‌ترین شلوار میان خانم‌ها هستند. اگر می‌خواهید بسیار محافظه‌کارانه عمل کنید این شلوارها ازنظر قد انتخاب بسیار مناسبی برای شما هستند.

۳- تیپ خود را با اکسسوری های مناسب تکمیل کنید

اکسسوری ها نقش بسیار مهمی را هنگام پوشیدن شلوار ایفا می‌کنند. اگر می‌خواهید یک تیپ حرفه‌ای و مناسب محل کار داشته باشید، باید تا حد ممکن کمتر از اکسسوری استفاده کنید و تنها اکسسوری های بسیار ظریف را انتخاب نمایید. در مقابل، اگر می‌خواهید تیپی راحت و متفاوت داشته باشید می‌توانید از اکسسوری‌های رنگارنگ و پرزرق‌وبرق استفاده کنید.

شلوار یکی از پوشیدنی‌هایی است که خانم‌ها به آن اهمیت فراوانی می‌دهند. اینکه چه می‌پوشند و با چه چیزی آن را ست می‌کنند مهم است بنابراین یک خانم شیک‌پوش همه این موارد را در کمد لباس خود دارد و برای هر تیپی که انتخاب می‌کند، شلوار مناسب خود را هم به آن تیپ اضافه می‌کند.

منبع