راهنمای خرید: تی‌شرت تابستانی

راهنمای خرید تیشرت

به گفته بعضی از افراد بهترین دوست یک مرد، تی‌شرت‌های اوست. راستش خیلی مهم نیست شکل و طرح تی‌شرت شما چطور باشد، مهم این است که باید آن را دوست داشته باشید و از پوشیدن آن لذت ببرید.

برای اینکه این اتفاق بیفتد، باهم نگاهی می‌کنیم به اینکه چه تی‌شرتی بخریم؟ نگاهی سریع به راهنمایی برای خرید تی‌شرت.

تی‌شرت تابستانی

مدل چسبان

ورزشکاران و افرادی که بدن مناسبی دارند، در تابستان عاشق این تی‌شرت‌ها می‌شوند. اگر شما هم چنین بدنی دارید، تی‌شرتی مناسب سایزتان پیدا کنید و خیلی ساده با یک شلوار جین اسلیم فیت آن را بپوشید. حتی می‌توانید از یک تی‌شرت آستین بلند زیر تی‌شرت آستین کوتاهتان هم استفاده کنید و شبیه بسیاری از خواننده‌های محبوب نسل‌های مختلف شوید. این تی‌شرت‌ها کمی اندازه‌شان کوتاه‌تر از تی‌شرت‌های استاندارد است.

تی‌شرت تابستانی

مدل استاندارد

این تی‌شرت‌ها برش و دوخت عادی و معمولی دارند و اندازه‌شان هم استاندارد است. اندازه خود را اگر می‌دانید تی‌شرت استانداردی برای همان اندازه بخرید و به سادگی با یک شلوار جین آبی آن را ست کنید.

تی‌شرت تابستانی

مدل بزرگ‌سایز

فیت بزرگ‌سایز با طول بلند تی‌شرت معمولاً همراه است که باعث می‌شود تیپ و استایل لباس پوشیدن شما اسپرت‌تر شود. جین‌های سنگ‌شور شده یا پوشیدن تی‌شرت‌های آستین بلند از زیر این نوع تی‌شرت‌ها می‌تواند تیپ خاصی به شما ببخشد.

تی‌شرت تابستانی

مدل اسکیت

یک مدل اسپرت، فیت ریلکسو آستین‌هایی با اندازه متوسط –نه کوتاه نه بلند- به مدل اسکیت‌بازها معروف شده است. یقه‌های راحت و اندازه مناسبی که دارند فعالیت کردن با این تی‌شرت‌ها را راحت‌تر می‌کند. مدل این نوع تی‌شرت‌ها طوری است که حتی می‌توانید آن‌ها را با شلوار رسمی هم بپوشید.

تی‌شرت تابستانی

مدل کوتاه

این مدل از تی‌شرت‌ها اندازه‌شان کوتاه‌تر از استاندارد است ولی فیت مناسبی برای پوشیدن دارند. اندازه مناسب خود خرید کنید و با یک تی‌شرت آستین بلند آن را ست کنید و بپوشید. برای شلوار هم می‌توانید از یک شلوار نیمه رسمی یا جین به همراه یک کفش ورزشی استفاده کنید.

تی‌شرت تابستانی

مدل بلند

فیت راحت با یک طول بلند برای تی‌شرت ترکیبی است که این مدل را می‌سازد. بهتر است از تی‌شرت تک رنگ استفاده کنید و از شلوارهای پیاده‌روی برای ست کردن استفاده کنید.

تی‌شرت تابستانی

مدل خیلی بلند

این مدل را می‌توان بلندترین مدل در میان تی‌شرت‌ها دانست که با فیت ریلکس و طول بلندی که دارد باید دقیقاً به اندازه‌ای که برایتان مناسب است بخرید. این نوع از تی‌شرت بیشتر برای پوشیدن به صورت چند لایه استفاده می‌شود.