روش‌های برای استفاده بهینه از خط لب

روش‌های برای استفاده بهینه از خط لب

همه دختران و زنان به خط لب علاقه‌مندند و در شرایطی –اگر نه هر روز، ولی در بازه‌های زمانی مختلف- از آن استفاده می‌کنند که باعث زیباتر شدن آرایش صورت و لبانشان می‌شود. البته خط لب همیشه وسیله‌ای خطرناک بوده و هست. خطرناک از این نظر که استفاده نادرست از آن می‌تواند لب‌ها را بد فرم و بد شکل، آرایش صورت را بدفرم و زشت نشان داده و در کل تیپ شما را خراب کند. اما اگر فقط به خاطر همین موضوع از خط لب استفاده نمی‌کنید، می‌توانید با رعایت برخی از مواردی که در ادامه به آن اشاره می‌کنیم لب‌های بهتر و زیباتری داشته باشید.

بی‌رنگی: خط لبی برای شکل دادن

شاید برایتان جای سؤال باشد که خط لب بی‌رنگ برای چه‌کاری مناسب است و چرا باید از آن استفاده کرد؟ خط لب بی‌رنگ در حکم زیرسازی است برای استفاده از محصولات اصلی آرایش لب. این کار یک روش بسیار خوب برای زمانی است که می‌خواهید لب‌های بسیاری زیبایی داشته باشید و با شکل دادن لب‌ها به صورتی که دوست دارید،‌ آرایش مورد نظرتان را انجام می‌دهید. حتی از این خط لب‌ها برای تغییر شکل لب‌ها به صورتی که دوست دارید می‌توانید استفاده کنید. به‌طور مثال می‌توانید لب‌های شبیه کمان داشته باشید و با زدن یک رژ لب براق زیبایی آن را دوچندان کنید.

هم‌رنگی: خط‌های تندوتیز

اگر در حرکت هستید یا فرصت زیادی برای استفاده از رژ لب ندارید کافی است از خط لب‌های همرنگ استفاده کنید. با این کار در زمان صرفه‌جویی می‌کنید. ابتدا با خط لب همرنگ دور فضایی که مایل هستید رژ بزنید را خط بکشید و سپس تمام فضای داخلی آن را پر کنید. سعی کنید در صورت امکان دقیقاً همان فضایی باشد که رژ لب خواهید زد؛ نه کمتر و نه بیشتر. لبهای شما در این حالت کمی چرب شده و راحت‌تر و سریع‌تر می‌توانید رژ بزنید. بنابراین در زمان تجدید رژ لب می‌توانید این کار را سریع‌تر انجام دهید و نگران وقتتان نباشید.

تیره: خط‌های کلفت‌تر برای لب‌ها

اگر حقیقت موضوع را بخواهید باید بگوییم که خط لب‌های تیره چندان محبوب و پر کاربرد نیستند. اما یک کاربرد مهمی دارند که برخی از آن استفاده می‌کنند. خط لب‌های تیره می‌توانند لب‌های شما را کلفت‌تر نشان دهند. اگر به این موضوع علاقه‌مند هستید و می‌خواهید لب‌های کلف‌تری داشته باشید. خط لب تیره بکشید، داخل آن را با رژ لب چرب و روشن‌تر پر کنید و یا یک فرچه لب تفاوت رنگی این دو بخش را از بین برید. به سادگی –حداقل در مقایسه با کلفت کردن لب‌ها با عمل یا تزریق- می‌توانید لب‌های برجسته‌تری داشته باشید.