راهنمای تصویری: روش متفاوت بستن شال و روسری دور گردن

بستن شال و روسری

همیشه در هر کاری می‌توان از خلاقیت و نوآوری استفاده کرد. این موضوع وقتی پای روش متفاوت بستن شال و روسری در میان باشد به مراتب بیشتر مورد توجه قرار می‌گیرد و چندان گزاف نیست که اگر بگوییم به ازای هر فرد می‌توان روش خاص و متفاوتی برای بستن شال و روسری در نظر گرفت. به همین دلیل بد نیست با هم نگاهی به چندین روش بستن شال و روسری داشته باشیم که یکی از این آموزش‌ها به صورت تصویری و دیگری در ادامه به صورت ویدئویی خواهد بود.

در تصویر زیر یک نمونه شال دور گردن بسته شده است که دو گره متفاوت در آن دیده می‌شود. این نوع بستن شال ا توجه به نزک شدن فصل پاییز و زمستان می‌تواندکاربردی باشد و شما را در برابر سرما محافظت نماید. برای این نوع شال بستن به شال‌های نازک نیاز دارید. البته در سرمای هوا می‌توانید شال گردن‌های بلند و بافتنی خود را اینطوری ببیندید و از گرمای آن لذت ببرید.

نکته‌ای که در مورد این بستن شال وجود دارد این است که شما می‌توانید با کمی تغییر در مدل گره‌ زدن شال،‌از روسری هم استفاده کنید. مشکل استفاده از روسری در گره‌زدن را باید با کمی تمرین و خلاقیت حل کنید. البته ویدئویی که در ادامه به نمایش گذاشته شده است آموزش بستن روسری اس که می‌توانید با مشاهده آن و کمی خلاقیت به خرج دادن خودتان شیوه‌ی مناسبی که بیشتر می‌پسندید را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید:

روش بستن شال و روسری