ساعت‌های مردانه لوکس کدام برندها را شامل می‌شوند؟

ساعت مچی

بسیاری از مردم تصور می‌کنند که ساعت‌ مچی فریبندگی خاصی دارد و می‌تواند چند درجه تیپ و استایل شما را بهتر کند. ساعت‌های مچی با طرح‌های جذاب و شکوه بی‌نظیر خود می‌توانند دارایی گران‌قیمتی باشند. درست است که مردان علاقه وافری به خرید کردن ندارند اما وقتی بحث ساعت پیش می‌آید دیگر مردان هم وارد بازار خرید کردن می‌شوند و سلیقه به خرج می‌دهند و حتی مدل‌های جدید برندهای ساعت‌های لوکس را در بازار دنبال می‌کنند. اگر علاقه‌مند به جمع‌آوری ساعت‌های لوکس هستید، این مطلب حتماً به شما کمک خواهد کرد. به خواندن این مطلب ادامه دهید تا با تعدادی از ساعت‌های لوکس که هم‌اکنون در بازار هستند آشنا شوید.

بهترین ساعت‌های مردانه لوکس

هزاران برند ساعت در سراسر جهان وجود دارد که ارزش قرار گرفتن در لیست ساعت‌های مردانه لوکس را دارند، اما انتخاب یک لیست از آنها قطعا کار دشواری است. آنچه از دست ما برمی‌آید این است که نگاهی به بهترین ساعت‌های مردانه لوکس که ظاهرشان و قیمتشان فریبنده هستند بیندازیم! هیجان‌زده شدید؟ پس شروع کنیم.

آترنیتاس مگا ۴ (قیمت تقریبی: ۲.۷ میلیون دلار)
آترنیتاس مگا ۴ توسط فرانک مولر ساخته‌شده است. نقطه قوت این ساعت لوکس این است که تنها در نیویورک و ژنو عرضه می‌شود. این ساعت مچی پیچیده‌ترین ساعتی است که تابه‌حال ساخته‌شده زیرا سر هر ساعتی ملودی کاریون وست‌مینستر را می‌نوازد، تقویمی ۹۹۹ ساله دارد و سه منطقه زمانی را نشان می‌دهد. برای خرید این ساعت لوکس باید سفارش مخصوص بدهید.

ساعت


معبد امپرادور (قیمت تقریبی: ۳.۳ میلیون دلار)
معبد امپرادور، لوکس‌ترین ساعت است که توسط پیاژه ساخته‌شده است. قیمت گزاف این ساعت به دلیل وجود ۱۲۱۲ الماس است که رو آن کار گذاشته‌شده. می‌توان آن را به‌عنوان جواهری تزیینی یا یک ساعت مچی استفاده کرد. معبد امپرادور دو ساعت دارد و به شکل هرم است.

ساعت


ساعت جیبی فیبوناچی (قیمت تقریبی: ۲.۴ میلیون دلار)
ساعت جیبی فیبوناچی توسط برند سوییسی پارمیجیانی فلوریر طراحی و ساخته‌شده است و ساخت آن حداقل دو سال به طول انجامیده است. این ساعت جیبی دارای طرح جواهر به شکل نیلوفر آبی است و نام آن برگرفته از نام مستعار لئورناردو پیزانو، ریاضی‌دان مشهور ایتالیایی است. این ساعت دارای ملودی کلیسایی، صفحه طلای سفید و عقربه‌های صدفی است.

ساعت

لیست ساعت‌های مردانه لوکس در جهان

اگر به دنبال بهترین و لوکس‌ترین ساعت‌های نظامی هستید باید برندهایی مانند استوا، ویکسا، امگا، سیما، تاچمایستر، CWC، هانوا سوییس، پرسیستا و غیره که مشهورترین برندهای ساعت‌های نظامی مردانه هستند، باشید. لیست زیر، تعدادی از لوکس‌ترین ساعت‌های مردانه در جهان است.

• واشرون کنستانتین تور دولیل (۱.۵ میلیون دلار)
• بلانپین ۱۷۳۵ (۸.۳۹ میلیون دلار)
• جرارد پرگو اپرا (۵.۳۲ میلیون دلار)
• پارمیجیانی فلوریر توریک کارکتور کوانتیم پرپچوال (۴.۷۷ میلیون دلار)
• راجر دوبیس اکسکالیبور اکس ۰۸ (۴.۵۰ میلیون دلار)
• اسکای مون توربیلیون (۱.۱ میلیون دلار)
• دایمانت توربیلیون (۱.۸ میلیون دلار)
• اودمارس پیگه رویال اوک توربیلیون (۳.۷۹ میلیون دلار)
• جاگر لوکولتر گیروتوربیلیون (۳.۷۹ میلیون دلار)
• IWC گرند کامپلیکیشن (۳ میلیون دلار)
• امگا اسکلتون سنترال توربیلیون (۲.۸۲ میلیون دلار)
• برژه کلاسیک گراند کامپلیکیشن (۲.۵۲ میلیون دلار)

لیست بالا تنها تعداد اندکی از بهترین و باکلاس‌ترین مدل‌های ساعت‌های مردانه لوکس را شامل می‌شود. همان‌طور که قبلاً گفته شد، جمع‌آوری یک لیست از ساعت‌های لوکس در یک مقاله عملاً ممکن نیست. اما نگاهی به لیست بالا هم خالی از لطف نیست.