سال ۲۰۱۴ و مد پیراهن برای مراسم عروسی در بهار

سال ۲۰۱۴ و مد پیراهن برای مراسم عروسی در بهار

هیچ بهاری سرزنده‌تر، شاداب‌تر، پرانرژی‌تر، لطیف‌تر و آرام‌تر از بهار سال ۲۰۱۴ نبوده است. مد پیراهن برای مراسم عروسی در سال ۲۰۱۴ ترکیبی از سادگی و رنگ‌ها و دکور شاداب و سرزنده است. لباس عروس ترکیبی از سادگی و همراهی با طرح‌های غیرمتعارف است. ما اخبار دست‌اولی درباره مدهای پیراهن برای مراسم عروسی در بهار ۲۰۱۴ داریم.

مدهای پیراهن ۲۰۱۴

قبل از اینکه به پیراهن عروس بپردازیم، بهتر است تم‌ها و دکوری که با لباس شما هماهنگ خواهد شد بررسی کنیم.

کد رنگ

کد رنگ مدهای پیراهن ۲۰۱۴ همانند سال‌های پیش از کد رنگ همان فصل تبعیت می‌کند. مراسم‌های عروسی در بهار امسال آغشته به اسرارآمیزترین رنگ‌هاست تا در روشنایی روز جلوه بیشتری داشته باشند. در بهار امسال، همه نوع رنگی را – از رنگ‌های تند گرفته تا رنگ‌های ملایم – می‌توان مشاهده کرد.

دکور بنفش ارکیده‌ای

راحت‌ترین کار ین است که رنگ سال را انتخاب کنیم، درست است؟ سرزندگی و شادابی بنفش ارکیده‌ای قابل‌تحسین است. این رنگ می‌تواند در چشم برهم زدنی ملایمت و سازگاری مراسم عروسی را تداعی کند.

در بهار امسال می‌توانید از مجموعه رنگ‌های زیر استفاده کنید:

  • دکور آبی درخشان
  • دکور نارنجی سیلوشیا
  • دکور زرد فریشیا
  • دکور لاله بنفش
  • دکور پالوما
  • دکور قهوه‌ای و کرم شنی
  • دکور سبز هملاک
  • دکور آبی کم‌رنگ

مد پیراهن‌های ۲۰۱۴ برای عروس

مدل وینتج و یقه قلبی دوباره مد شده است. مدل‌های دیگر، ترکیبی از طرح‌های شیک مدرن و محجوبیت کلاسیک است. از رویه‌های براق کارولینا هررا گرفته تا عجایب آمسال، گزینه‌های بسیاری برای انتخاب وجود دارد که حتماً عروس را دچار سردرگمی خواهد کرد.

پیراهن عروس با زیورآلات

امسال، سال دوختن جزئیات بسیار ظریف روی پیراهن عروس است. بدون پولک‌دوزی، سنگ‌دوزی، توردوزی یا منجوق‌دوزی و یا حداقل حاشیه‌دوزی، گلدوزی یا اکلیل، پیراهن عروس شما کامل نیست.

پیراهن عروس با آستین‌های توری

تور دوباره پا به میدان گذاشته است! و چه بازگشت باشکوهی! اکثر طراحان و خانه‌های مد، به پیراهن‌های عروس خود تور اضافه کرده‌اند. اما پیراهن عروس با آستین توری حتی در مد ۲۰۱۴ نیز طرفداران بیشتری دارد.

پیراهن عروس بدون دنباله (Sleek Cut)

باوجوداینکه اکثر عروس‌ها دوست دارند دنباله پیراهنشان بلند و مجلل باشد اما عروس‌های دنیای واقعی از مدل مدرن بدون دنباله که مورد تأیید ووگ است تبعیت می-کنند.

نکاتی که در این مطلب در مورد پیراهن عروس به آن اشاره کردیم، برگرفته از نظرات و طرح‌های طراحان و خانه‌های مد متعددی است که مد عروس عرضه می‌کنند. امیدواریم مراسمی فراموش‌نشدنی در بهار امسال داشته باشید.