سبک‌هایی برای تیپ و مد زنان بالای ۳۰ سال به شیوه زنان مشهور

سبک‌هایی برای تیپ و مد زنان بالای ۳۰ سال به شیوه زنان مشهور

سن چیزی بیشتر از یک عدد نیست درسته؟ از نظر فنی و پوشیدن آنچه که دلتان می خواهد چندان محدودیتی ندارید،‌اما این واقعیت را هم نمی‌توان نادیده گرفت که پوشش شما می‌تواند تصویری از سن و سال و شخصیت شما به مخاطب ارایه کند و از همه مهمتر در جایگاهیی که دارید تاثیرگذار باشد. آیا شما همان تیپی که در ۲۵ سالگی لباس می‌پوشیدید را برای ۴۵ سالگی‌تان انتخاب می‌کنید؟ واقع‌بینانه اگر جواب این سوال را در نظر بگیرید،‌پاسخ منفی است. اما اینکه بالاتر رفتن سن مانعی برای داشتن احساس جوانی است هم غلط است. به همین خاطر می‌خواهیم نگاهی داشته باشید به تیپ زنان معروف بالای ۳۰ سال و ببینیم آنها با این موضوع چطور برخورد می‌کنند.

۳۰ ساله‌ها: امل کلونی (۳۷ ساله)

amal clooney

به دنبال تیپی برای میهمانی شب هستید که هم خوش‌تیپ باشید و هم کمی غیر رسمی؟ می‌توانید دامن کوتاه را فراموش کنید و از لباس شب استفاده کنید. برای داشتن تیپی ویژه و خاص می توانید یک ژاکت نسبتا بلند هم روی لباستان بپوشید و از صندل‌های زیبا هم استفاده کنید.

۴۰ ساله‌ها: کمرون دیاز (۴۲ ساله)

Cameron Diaz

اگر ۴۰ سالگی را رد کرده‌اید،‌ به این معنی نیست نمی‌توانید لباس‌های فیت بدن بپوشید. نکته‌ای که باید به آن توجه کنید، ترکیب‌بندی بین لباس‌هاس گشاد و تنگ است. ایده پوشیدن یک شلوار جین با یک بلوز گشاد می‌تواند ترکیب زیبایی درست کند.

۵۰ ساله‌ها: سارا جسیکا پارکر (۵۰ ساله)

 Sarah-Jessica-Parker

اگر می‌خواهید با دوستانتان یک میهمان رسمی بروید یا در میهمانی‌ای شرکت کنی، یک لباس چشم‌گیر به رنگ متالیک می‌تواند چاره کار باشد. یک کت بلیزر از روی لباسی که پوشیده‌اید می‌تواند تیپ شما را چند برابر ارتقا دهد تا علاوه بر این که شیک و بروز لباس پوشیده‌اید، تیپ شکیل و چشم‌گیری هم داشته باشید.

۶۰ ساله‌ها: دایان کیتون (۶۹ ساله)

Diane-Keaton

شما وقارتان در این سن به حدی است که اگر هر چه هم دوست دارید بپوشید باز هم در چشم دیگران دوست داشتنی و مهم هستید. اما اگر می‌خواهید کمی تیپتان بروز باشد می‌توانید از از کت و شلوار سفید استفاده کنید و کمربند پهنی هم به کمر ببندید. اما به هر حال انتخاب با شماست.

۷۰ ساله‌ها: لاورن هووتون (۷۱ ساله)

 Lauren-Hutton

اگر برای دیدن دوست قدیمی و بازنشسته خود می‌روید، راحت لباس بپوشید. سعی کنید با پوشیدن شلوار و لباس‌هایی که کمی گشاد است راحت باشید و خوش بگذرانید.