سبک‌هایی برای پوشیدن جلیقه توسط خانم‌ها

جلیقه زنانه

لایه‌لایه پوشیدن همیشه یکی از راه‌های مناسب برای داشتن تیپ و استایلی مناسب است. این کار باعث می‌شود علاوه بر داشتن تیپ و استایلی خوب اضافه شدن رنگ‌ یا طرح متفاوت امکان دادن ابعاد بیشتر به پوشش را امکان‌پذیر می‌کند. کت، ژاکت،‌روسری یا شال‌گردن از پوشیدنی‌هایی هستند که به این کار کمک می‌کنند. به این گروه از پوشیدنی‌های باید «جلیقه» را هم اضافه کنیم.

جلیقه یکی از پوشیدنی‌های کلاسیک و قدیمی مردان است که با کت‌وشلوار پوشیده می‌شود و درواقع بخشی از سه بخش پوشیدنی دوست‌داشتنی مردانه است. البته مدت‌های زیادی است که جلیقه از کت‌وشلوار جداشده و به‌عنوان یک پوشیدنی مستقل و جدا برای مردان مورداستفاده قرار می‌گیرد و صدالبته که زنان هم از این پوشیدنی خوش‌پوش استفاده می‌کنند و به‌عنوان یک‌قلم خوب به دنیای مد زنانه هم واردشده است و پوشیدن آن به‌شدت توصیه می‌شود.

اگر هنوز در مورد پوشیدن جلیقه مطمئن نیستید و نمی‌دانید چطور از آن استفاده کنید در ادامه همراه ما باشید تا مروری کنیم به شیوه‌ها و سبک‌های پوشیدن جلیقه برای زنان.

جلیقه

۱: جلیقه و تاپ

این راه یکی از ساده‌ترین راه‌های پوشیدن جلیقه است. یک جین مناسب و یک تاپ زیبا می‌توانند مکمل‌های خوبی برای جلیقه باشند تا یک تیپ نیمه‌رسمی ولی دوست‌داشتنی داشته باشید و از تیپ‌های خسته‌کننده همیشگی فاصله بگیرید. جلیقه‌ها از اجزایی هستند که بسیار چشم‌گیر هستند و توجه‌ را به خود جلب می‌کنند؛ درعین‌حال می‌توانند حال و هوای تیپ شما را بهتر و جوانانه‌تر کنند. یا حتی کلاسیک و شیک‌تر.

جلیقه زنانه

۲. جلیقه‌های بزرگ‌سایز

این نوع از جلیقه‌ها بسیار جالب و دوست‌داشتنی هستند. این جلیقه‌ها اگر درست و با ترکیب مناسبی هم‌نشین شوند می‌توانند  تیپ خوبی به شما ببخشند. ترکیبی که با جلیقه بزرگ به دست می‌آید می‌تواند بسیار هوشمندانه و کاربردی به نظر برسد. می‌توانید این جلیقه‌ها را با شلوارهای رسمی بپوشید و تیپی بسیار خاص پیدا کنید.

جلیقه زنانه

۳: جلیقه‌های حاشیه‌دار

جلیقه‌های حاشیه‌دار هم انتخاب‌های خوبی هستند که می‌توانید آن را با یک تی‌شرت سایز بزرگ استفاده کنید. این تیپ برای بهار و تابستان بسیار مناسب است و توصیه می‌شود. می‌توانید از اکسسوری‌های جالب مثل گردنبندهای بلند هم استفاده کنید تا تیپ خیلی خاص و بهتری پیدا کنید.

جلیقه زنانه

۴: جلیقه با لباس‌های طرح‌دار

پوشیدن جلیقه با لباس‌های طرح‌ یا گلدار بسیار خوب و توصیه شده است. بنابراین از پوشیدن یک پیراهن بلند تابستانی با یک جلیقه تنگ یا یک شومیز و شلوار با جلیقه نترسید و حتما امتحان کنید.

جلیقه زنانه

۵: جلیقه‌های زمستانی

جلیقه‌های پشمی از پوشیدنی‌های دوست‌داشتنی زمستانی هستند. نه تنها این جلیقه‌ها زیبا و دوست‌داشتنی هستند، بلکه شما را گرم هم نگه می‌دارند. می توانید این جلیقه‌های پشمی را با تقریبا هر چیزی بپوشید؛ از یک سوییشرت گرفته تا یک تی‌شرت یا پیراهن.

جلیقه زنانه

۶: جلیقه‌های باحال

جلیقه‌ها از پوشیدنی‌هایی هستند که می توانند با طرحها و شکل‌های زیبایی دوخته شوند تا حال‌وهوای خاصی هم به صاحبشان بدهند. می‌توانید همیشه به دنبال جلیقه‌های خاصی باشید تا در شرایطی که نیاز نیست رسمی لباس‌ بپوشید، دستتان برای پوشیدن‌شان باز باشد.

 

۷: جلیقه‌های چرم یا توری

جلیقه‌های پارچه‌ای یا کتان همیشه خوب و دوست داشتنی‌ هستند. اما اگر بخواهید یک سطح بالاتر قرار بگیرید و خاص‌تر باشید چه؟ اینوموقع است که باید از جلیقه‌های چرم یا توری استفاده کنید. البته جلیقه‌های توری شکل خیلی رسمی‌تر از انواع چرمی‌هستند و به همین خاطر است که زنان کمی سن بالاتر بیشتر آنها را دوست دارند. اما اینطور نیست که دختران جوان نمی‌توانند آنها را انتخاب کنند. جلیقه‌های چرمی هم کمی حال و هوای گروه‌های موسیقی را تداعی می‌کند. اما به هر حال جلیقه‌های چرمی هم طرفداران خود را دارند.

جلیقه‌ها همیشه گزینه‌های خوبی برای داشتن تیپ و استایل متفاوت هستند. انتخاب این‌که جلیقه استفاده کنید انتخابی هوشمند برایتان به‌حساب می‌آید که نمی‌توانید از آن به‌راحتی بگذرید.