۵ نکته در سبک پوشش برای داشتن تیپ بهتر مردانه

سبک پوشش مردانه

هیچ‌چیز بدتر از این نیست که پولی که به‌سختی درآورده‌اید را برای خرید چیزهایی صرف کنید که شاید به چشم نیایند؛ اما نکته‌ای که وجود دارد این است که حتماً نباید چیزهایی خرید و پوشید که خیلی لوکس و خاص باشند بلکه برای داشتن تیپی خوب ولی درعین‌حال متفاوت و ساده می‌توان از نکته‌هایی ساده استفاده کرد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

نکاتی که تیپ و سبک پوشش شما را به‌سرعت بهبود می‌بخشد.

۱: بستن دکمه بالا

شاید در گرمای تابستان باز کردن دکمه‌های پیراهن کارساز باشد و کمی خنکتان کند، اما پیشنهاد ما برعکس این موضوع است و می‌گوییم که حتی دکمه بالای پیراهن را هم ببندید. Air tie اصطلاحی است که به بستن دکمه بالای پیراهن یا پولوشرت گفته می‌شود و پیشنهادی است برای بهتر شدن تیپ و سبک پوشش.

بستن دکمه بالای یک پیراهن سفید می‌تواند یک تیپ‌  تروتمیز و خوب از شما به یاد بگذارد و به‌شدت بااینکه مینیمال به نظر می‌رسید ولی خوب و خوش‌تیپ خواهید بود. برای بهتر شدن می‌توانید یک کت خوش‌دوخت و خوب هم به این تیپ اضافه کنید که حتی می‌توانیم بگوییم به‌شدت توصیه هم می‌شود.

سبک پوشش مردانه

۲: تیپی بدون جوراب

در مورد تیپ‌های مردانه بدون جوراب حتماً خوانده‌اید و شاید خودتان هم از طرفداران آن باشید. جوراب هرچند می‌تواند در داشتن یک تیپ رسمی مفید و مؤثر باشد ولی از طرفی هم حذف کردن آن در یک تیپ تابستانی با یک کفش راحتی کار درستی است. یک شلوار جین اسلیم فیت با یک کفش راحتی لوفر یا حتی یک کفش ورزشی یا پیاده‌روی را بدون جوراب بپوشید تا ببینید چقدر تیپ شما بهتر و مناسب‌تر می‌شود. البته ممکن است در این میان افرادی باشند که با نپوشیدن جوراب مشکل داشته باشند که در میان مردان چندان عجیب هم نیست. به همین دلیل می‌توانید از جوراب‌های مخفی و بدون ساق استفاده کنید. یک تیر و دو نشان. هم جوراب پوشیده‌اید و هم دیده نمی‌شوند و خوش‌تیپ خواهید ماند.

سبک پوشش مردانه

۳: تی‌شرت‌های بلند

امروزه شاید در مورد تی‌شرت که صحبت می‌کنیم به نظر می‌آید که حتماً در مورد تی‌شرت‌های اسلیم فیت و اندازه صحبت کنیم که در این مورد اشتباه حدس زده‌اید. شاید تی‌شرت‌های بلند را امتحان نکرده باشید ولی مطمئن باشید اگر آن‌ها را ببینید و بپوشید خوشتان می‌آید. البته قبول داریم که شاید این تیپ کمی جوانانه پسند باشد اما خب به امتحانش می‌ارزد. حتی می‌توانید یک شلوار جین متفاوت یا یک ژاکت هم بپوشید و خاص‌تر به نظر بیایید.

سبک پوشش مردانه

۴: تا زدن آستین

فقط به این دلیل که تابستان است و گرمای هوا زیاد نمی‌توانید لباس‌های آستین‌بلندتان را در کمد نگه‌دارید و آن‌ها را نپوشید. البته که پیراهن‌های آستین‌کوتاه گزینه‌های مناسبی هستند ولی باید توجه داشته باشید که یک تیپ خاص و خوب با تا زدن آستین‌ها می‌تواند خیلی جذاب و خوب باشد.

خیلی ساده دکمه‌های آستین را باز کنید و تا جایی که مناسب می‌دانید آستینتان را بالا بزنید. توجه کنید که این نکته زندگی‌تان را تغییر نمی‌دهد بلکه به شما کمک می‌کند در عین اینکه خوش‌تیپ‌تر به نظر می‌رسید، خنک‌تر هم باشید.

سبک پوشش مردانه

۵: تی‌شرت‌های داخل شلوار گذاشته‌شده

شاید درباره این موضوع خیلی ساده زیاد صحبت شده باشد و موافقین و مخالفین زیادی داشته باشد ولی بد نیست که خودتان تست کنید و ببینید که آیا از آن خوشتان میاید یا نه. بسیاری از افرادی که این کار را انجام داده‌اند از این‌که چقدر این سبک پوشش به آن‌ها می‌آمده و خوش‌تیپ‌تر شده‌اند تعجب کرده‌اند.

ولی یک نکته در این مورد وجود دارد که باید به آن دقت کنید. رمز موفق بودن این تیپ در این است که بدن و هیکلی ورزشکار داشته باشید تا آنچه می‌پوشید به شما بیاید.

سبک پوشش مردانه