شلوار فاق بلند – مد پاییزه

شلوار فاق بلند – مد پاییزه - والامد

تغییر فصول همیشه مدهای زیبایی و لباس جدید به همراه می‌آورد و به همین دلیل است که ما همیشه حضور داریم تا شما را از آخرین مدهای روز باخبر کنیم. در این مطلب می‌خواهیم مد پاییزه دیگری را به شما معرفی کنیم: پوشیدن شلوار فاق بلند. این مد در دهه ۸۰ رونق داشت و امروز هم دوباره در مرکز توجه قرار گرفته است.
واقعیت این است که آن‌ها واقعاً فاق بلند نیستند اما فاق آن‌ها بلندتر از چیزی است معمولاً به آن عادت داریم و فاق آن‌ها کاملاً طبیعی و روی کمر است. فاق بلند همه زنان را در هر سنی و با هر نوع بدنی جذاب می‌کند. این نوع شلوار، برجستگی‌های بدن را مشخص‌تر می‌کند و در قسمت‌هایی که برجستگی وجود ندارد، برجستگی ایجاد می‌کند، شکم را کوچک‌تر نشان می‌دهد و همه قسمت‌ها را در جای خود برجسته می‌کند. فقط باید تن خور و سایز مناسب خود را پیدا کنید. بهترین راه برای ست کردن شلوار فاق بلند، فروبردن لباس در آن است، خواه یک تاپ ساده باشد، خواه یک بلوز شیک یا یک شومیز. یا می‌توانید در روزهای سرد پاییزی این نوع شلوار را با پلیور کوتاه بپوشید. شلوارهای فاق بلند، مدل‌ها و رنگ‌های مختلف دارند پس حتماً می‌توانید شلوار مناسب خود را پیدا کنید. اگر در مورد انتخاب رنگ تردید دارید، رنگ مشکی را انتخاب کنید. زیرا مشکی رنگی است که هرگز از داشتن آن پشیمان نخواهید شد. همچنین به دلیل اینکه رنگ‌های تیره برای فصل پاییز مناسب‌تر هستند، می‌توانید رنگ خاکستری را هم انتخاب کنید. و اگر دوست دارید متمایز باشید، شلوار فاق بلند طرح دار را انتخاب کنید، مثلاً شلوار راه‌راه عمودی که پاهایتان را بلندتر نشان دهد. اگر شلوار طرح دار خریدید، قاعده بلوز ساده تک‌رنگ را فراموش نکنید. در ادامه ست‌های شیکی با شلوار فاق بلند تهیه کرده‌ایم تا از نحوه پوشیدن این نوع شلوار با لباس‌های دیگر در فصل پاییز الهام بگیرید. خوش باشید!

شلوار فاق بلند مد پاییزه

شلوار فاق بلند – مد پاییزه - والامد

شلوار فاق بلند 2– مد پاییزه - والامد

شلوار فاق بلند 3 – مد پاییزه - والامد

شلوار فاق بلند 4 – مد پاییزه - والامد

شلوار فاق بلند 5 – مد پاییزه - والامد

شلوار فاق بلند 6 – مد پاییزه والامد

شلوار فاق بلند 7 – مد پاییزه - والامد

شلوار فاق بلند 8 – مد پاییزه - والامد

شلوار فاق بلند 9 – مد پاییزه - والامد

شلوار فاق بلند 10 – مد پاییزه - والامد

این‌ها ایده‌های تیپ‌های مختلف انتخابی ما با شلوار فاق بلند بودند که امیدواریم از آن‌ها لذت برده باشید. آن‌ها می‌توانند الهام‌بخش شما برای تیپ خیابانی، محل کار یا شاید گردش‌های شبانه باشند. یک شلوار فاق بلند مناسب انتخاب کنید و آن را با روشی مد روز با لباس‌ها و اکسسوری­‌های دیگر ست کنید. در مورد کفش هم هرگز فراموش نکنید که کفش پاشنه‌بلند همیشه بهترین انتخاب است.