راهنمای شیک‌پوشی مردانه با تیپ خاکستری رنگ

راهنمای شیک‌پوشی مردانه با تیپ خاکستری رنگ - والامد

خاکستری به‌­سرعت به یکی از محبوب­‌ترین رنگ‌­های لباس مردانه در فصل بهار/تابستان تبدیل شده است. شاید استفاده از رنگ خاکستری در عرصه مد چندان جسورانه نباشد اما تأثیر بسزایی بر ران­‌وی­‌ها و طراحان داشته است (ازجمله برندهایی که بسیار از این رنگ الهام گرفته‌­اند، عبارت هستند از: گیوز اند هاوکس، دولچ اند گابانا، لانوین، بوگلیولی، کلوین کلاین، پرادا). در این راهنما به مهم­ترین آیتم­‌هایی که حتماً باید در کمد لباستان باشد، اشاره می‌­کنیم.

آیتم‌های ضروری برای داشتن یک تیپ خاکستری رنگ

کت­‌وشلوار خاکستری

خاکستری رنگ موردعلاقه خیاط­‌هاست و درعین‌حال که رنگی کلاسیک است، بسیار انعطاف‌­پذیر می‌باشد. به دلیل همین انعطاف‌­پذیر بودن است که هنگام انتخاب کت­‌وشلوار خاکستری تنها کافی است به سایز و رنگ آن توجه کنید – بهترین انتخاب، رنگی است بین خاکستری تیره و روشن. اگر به دنبال کت‌وشلواری هستید که مرغوب باشد و به‌دقت دوخته شده باشد، بهتر است سراغ برند آکولاد بروید. کت­‌وشلوارهای آکولاد با الهام از سبک اروپایی دوخته شده‌­اند و شامل شلوار دوخته شده با پارچه پورتلندی، چینوی نخی و کت دوخته شده با پارچه پورتلندی (دو دکمه، دارای یک درز در پشت) است. در این فصل، پوشیدن چند لایه لباس مد شده است پس کت‌­وشلواری را انتخاب کنید که کمر آن باریک باشد اما بتوانید زیر آن چند لایه لباس بپوشید. پیشنهاد می­‌کنیم که کت‌­وشلوار خاکستری خود را یا با پیراهن کلاسیک و کراوات پشمی، یا با پلیور دارای بافت و شال بزرگ ست کنید.

راهنمای شیک‌پوشی مردانه به رنگ خاکستری - کت و شلوار خاکستری - والامد

بلوزهای بافتنی خاکستری

بهترین ویژگی رنگ خاکستری این است که راه‌­های مختلفی برای پوشیدن آن وجود دارد. وقتی هوا سرد می‌­شود، دوست دارید لباسی بپوشید که گرمای دلپذیری دارد – بلوزهای بافتنی دقیقاً همین حس را دارند. مدل‌­های مختلفی از بلوزهای بافتنی در بازار وجود دارد، از یقه­‌گرد کلاسیک گرفته تا یقه‌­هفت، و بهترین ویژگی آن­ها، تنوعشان است. اگر قرار ملاقاتی شبانگاهی دارید می­‌توانید بلوز بافتنی خود را زیر یک کت یا پالتو و روی یک پیراهن یقه‌­دار همراه با کراوات پشمی بپوشید. اگر بافتنی یقه‌­هفت را انتخاب کرده­‌اید، حتماً آن را با پیراهن مردانه دکمه‌­دار ست کنید (و اگر می­‌خواهید ظاهری غیررسمی‌­تر داشته باشید، بهتر است کراوات نبندید).
برای اینکه ظاهری مد روز داشته باشید، بلوز بافتنی خود را با یک پالتوی سایز بزرگ، کت­‌وشلوار زوت و شال بزرگ ست کنید. برای اینکه از مدل­‌های دیگر هم ایده بگیرید، می­‌توانید ست­‌های ران­وی مارگارت هاول و رینگل را هم ببینید تا به شما ثابت شود که بلوزهای بافتنی چقدر با لایه‌­های متعدد لباسی زیبا می­‌شوند.

راهنمای شیک‌پوشی مردانه به رنگ خاکستری - بافتنی خاکستری - والامد

این مطالب را نیز بخوانید: