با ۲۵ شماره ظاهری میلیون دلاری داشته باشید – بخش ۱

تیپ و مد آقایان و خانمها

همه دوست دارند تا با راه کارهایی ساده بهترین ظاهر را داشته باشند، گاهی از اوقات ساده‌ترین روشی که به فکر می‌رسد مدل آرایش است؛ اما آرایش شما باید همیشه در حدی باشد که تنها به شما جذابیت ببخشد، نه بیشتر! در اینجا با ۲۵ روشی آشنا می‌شوید که به سرعت و راحتی شما را جذاب می‌کند. این ۲۵ روش را در دو قسمت در اختیار شما قرار خواهیم داد. بدون هیچ هزینهٔ زیادی فوق العاده باشیدو از آن لذت ببرید.

 از پودر بچه استفاده کنید

آیا از ظاهری که صبح‌ها دارید نا راضی‌اید؟ مقداری پودر بچه را کف دست خود بریزید آن‌ها را به هم بزنید و سپس بر روی پوست خود و میان انگشتانتان بکشید. با اینکار از ایجاد روغن روی پوست خود جلوگیری کرده‌اید و ظاهری درخشان خواهید داشت. ابتدا از پودر کمی استفاده کنید و در صورت نیاز مقدار آن را بیشتر کنید.

شامپوی خشک مخصوص خود را درست کنید

با استفاده از مواد موجود در سوپر مارکت ها و مواد غذایی سالم می‌توانید به سادگی شامپوی سر مخصوص خودتان را تهیه کنید. برای موهای روشن از نشاسته ذرت و برای موهای تیره و قهوه ای از پودر شکلات استفاده کنید. با اضافه کردن چند قطره از روغن مورد علاقهٔ خود کار شما تمام شده است. حالا این مخلوط را داخل نمکدان بریزید و روی موهای خود بپاشید. سپس با کمک شانه موهای خود را ماساژ دهید.

حالت دهنده ای مخصوص شما

به سادگی و با کمک مقداری آب و بطری اسپری می‌توانید حالت دهنده ای ساده داشته باشید. شما می‌توانید ازین اسپری بعد از حمام و یا در طول روز استفاده کنید.

موخوره‌های خود را پنهان کنید

وقت زیادی برای کوتاه کردن موهای خود ندارید وموهایتان مواج و نا مرتب به نظر می‌رسند؟ مقدری کمی از لوسیون شما این کار را ساده می‌کند. لوسیون ها علاوه بر از بین بردن ترک‌های بدن میتواندد به موهای شما هم کمک کنند. مقداری از آن را روی دستتان بریزید و به انتهای موهای خود بزنید تا قسمت‌های آسیب دیده سالم تر به نظر برسند.

موهای خود را از شر الکتریسیته ساکن راحت کنید

وقتی موهای خود را صاف می‌کنید الکتریسیته ساکن باعث می‌شود تا شما ناراضی باشید؟ با استفاده از یک مسواک تمیز (یک مسواک قدیمی قابل استفاده هم می‌تواند کمک بزرگی باشد) و اسپری مو این مشکل را حل کنید. کمی اسپری موی خود را بر روی مسواک اسپری کنید و سپس روی موهای خود را با آن به آرامی شانه کنید. با اینکار به موهای خود ظاهری براق و زیباتر خواهید داد.

 چشمانی براق در یک لحظه

با استفاده از سایه‌های براق (صدفی برای پوست‌هایی رنگ پریده و طلایی برای پوست‌های تیره تر) می‌توانید چشمانی جذاب و درخشان داشته باشید. کافیست با انگشت کوچک خود کمی از سایه را به گوشه‌های چشم خود بزنید.

 چشمانی گربه ای

همیشه چشمانی گربه ای ظاهری جذاب‌تر دارند. با استفاده از خط چشم مایع به سادگی می‌توانید خط چشم مورد نظرتان را بکشید. برای اینکار ابتدا خطی در گوشهٔ بیرونی چشمتان و در ادامه مژه‌های خود بکشید، سپس خطی را از گوشهٔ داخلی چشم خود بکشید و به انتهای خط قبلی بچسبانید. حالا فضای خالی ایجاد شده را پر کنید. با استفاده از گوش پاک کن خطاهای احتمالی را از بین ببرید.

 یک مدل آرایشی برای چشم

برای اینکار از دو فرچهٔ سایه استفاده کنید. با فرچه اول سایه خود را بزنید و سپس از فرچهٔ تمیز برای محو کردن رنگ در ادامهٔ چشم استفاده کنید. با این روش با استفاده از یک رنگ، سایهٔ چشمی سایه و روشن خواهید داشت.

 مژه‌های فر

همیشه فر مژه برای چشمانی استفاده می‌شود که مژه‌های بلندی دارند؛ اما برای گرفتن نتیجهٔ بهتر همیشه قبل از استفاده از آن کمی گرمش کنید.

 ریمل‌ها

استفاده از ریمل به چشمان شما حالت زیبایی می‌دهد؛ اما همیشه مطمئن باشید که ریمل زیادی استفاده نکرده‌اید. به جز ریمل چشم، از ریمل‌های ابرو هم استفاده کنید تا حالت بهتری به آن‌ها بدهید. گاهی هم می‌توانید با استفاده از مسواک و سایه ابروهای خود را به زیبایی آرایش کنید.

صورتی سالم و براق

قرمزی روی گونه‌ها پوست شما را سالم تر و تازه تر نشان می‌دهد. برای داشتن گونه‌هایی قرمز کمی از رژ لب قرمز خود استفاده کنید. کمی از رژ لب را بر روی قسمت برآمده گونهٔ خود بمالید و سپس با کمک انگشتتان آن را پخش کنید.

 پودر برنزه

برای درست کردن پودر برنزه سری به آشپزخانه خود بزنید. یک قاشق سوپ خوری دارچین، ۲ قاشق چای خوری نشاسته ذرت، ۱ قاشق چای خوری جوز و یک قاشق چای خوری پودر کاکائو را کامل با هم مخلوط کنید. از یک فرچهٔ بزرگ آرایشی استفاده کنید و از این پودر بر روی نقاط مورد نظر پوستتان بزنید. اگز می‌خواهید اثری طولانی تر داشته باشد این مواد را با لوسیون بدن خود مخلوط کنید.