پنج قانون ساده برای آقایان تا خوش عکس‌تر باشند

پنج قانون ساده برای آقایان تا خوش عکس‌تر باشند

همه دوست دارند که خوش عکس باشند و این برای مردان و پسرها هم صدق می‌کند. حتی آقایان برای عکس‌هایی که آن‌ها را چندین برابر خوشتیپ تر از آنچه هستند نشان دهند مشتاق تر هم هستند. به طور یقین عکسی که شما را خوب نشان دهد و به قول معروف عکس خوبی باشد برای پروفایل اینستاگرام، فیسبوک یا توییتر می‌تواند انتخاب خوبی باشد و مردان از این موضوع استقبال می‌کنند. حتی شاید این عکس بتواند مخاطب شما را تحت تأثیر قرار دهد.

اما برای داشتن عکس خوب چه باید کرد؟ در اینجا به شما ۵ راه ساده را پیشنهاد می‌دهیم تا در عکس‌هایتان بهتر از قبل دیده شوید.

قانون اول: نوشیدنی‌ها در عکس شما اضافی‌اند

نکته مهم این در این قانون این است که هیچ‌وقت عکس‌هایتان را همراه لیوان نوشیدنی در دست نگیرید. این کار نمی‌تواند شما را خوش‌تیپ‌تر نشان دهد و حتی ممکن است اینطور به نظر برسید که یک فرد فوق العاده نیستید. پس لیوان نوشیدنی فقط یک جسم اضافی در اطراف و عکس شماست.

قانون دوم: بدانید کدام دکمه را باید بسته نگه دارید.

اگر شما پیراهن یا کت اسپرت (یا هر دو) را پوشیده‌اید و بهترین تیپتان را انتخاب کرده‌اید، پس حتماً دقت کنید که کدام دکمه باید بسته باشد. اگر کروات بسته‌اید، پس حتماً دکمهٔ بالایی پیراهنتان را بسته نگه دارید. با گره‌های شل کروات هم خداحافظی کنید. این گرهٔ شل فقط شما را تنبل و بی حوصله نشان می‌دهد. وقتی کت اسپرت پوشیده‌اید حتماً چک کنید که فقط دکمهٔ بالا را بسته باشید و یادتان باشد این قانون برای کت‌های دو دکمه هم صدق می‌کند.

قانون سوم: لازم نیست در عکس خیلی شلوغ کنید.

نشان دادن علایم مختلف با دستهای‌تان کار درستی نیست. این حرکات بیشتر دخترانه هستند تا مناسب یک مرد. پس انداختن دستتان دور کمر دوستتان می‌تواند کافی باشد، اما یادتان باشد همیشه مرتب بایستید.

قانون چهارم: لبخند همیشه عالی است.

اینکه یک لبخند بزرگ روی صورتتان داشته باشید هیچ ایرادی ندارد. به همهٔ عکس‌هایتان دقت کنید تا متوجه بشوید کدام حالت لبخند یا فرم چهره به شما بیشتر می‌آید و جذاب‌ترتان می‌کند. نباید از لبخند، گرداندن چشم‌هایتان به چپ، چشمک زدن یا فکر کردن به پودینگ خوشمزه که توی نگاهتان معلوم است دوری کنید. شما ممکن است در هر کدام از این حالت‌ها خیلی خوب به نظر برسید.

قانون پنجم: لازم نیست همیشه حواستان به دوربین باشد.

استیو مکویین، مارلون برندو، نویل بارتوس همگی یک وجه تشابه دارند و آن این است که در حالت‌هایی عادی عکس‌های زیادی دارند. اگر شما در جایی هستید که دوربین هست، آرام باشید و به آن توجه نکنید. با حرکات آهسته خوش بگذرانید و خواهید دید در کمال خوش شانسی عکاسان بهترین عکس‌ها را از شما ثبت می‌کنند و از همیشه خوشتیپ تر به نظر می‌رسید.