۷ لباسی که مردان برای تابستان به آنها نیاز دارند

۷ لباسی که مردان برای تابستان به آنها نیاز دارند

امروز چه چیزی مد است؟ ماه دیگر چه چیزی مد خواهد بود؟ چرا مد قدیمی می‌پوشیم؟ این‌ها سوالاتی است که درباره ترندهای روز زیاد می‌شنویم. منظورمان از ترند چیزی است که امروز هست و فردا و نخواهد بود؛ اما اگر از ترندها بگذریم، سبک و استایل چیزی است که ماندگار است. به همین دلیل است که وقتی درباره تیپ و سبک پوشش مردان در تابستان صحبت می‌کنیم زیاد نیازی نیست که نگران باشیم الان ترند بازار چه چیزی است. مهم این است که درست بپوشیم.

معمولاً برای تابستان مردان گزینه‌های دوست داشتنی زیادی دارند که می‌توانند با نگاهی به کمد خود یکی از آن‌ها را انتخاب کنند؛ اما اگر بخواهیم به پایه‌ای‌ترین نیازهای مد و پوشش آقایان در تابستان نگاهی داشته باشیم،‌ به ۷ قلم زیر می‌رسیم.

پیراهن سفید

white shirt-cover

می‌خواهید آستین بلند بپوشید یا آستین کوتاه، کتان باشد یا رسمی، برای روزهای کاری انتخاب می‌کنید یا گشت‌وگذارهای شبانه در سفر؛ انتخاب پیراهن سفید اجتناب‌ناپذیر است. هیچ کمد لباس مردانه‌ای بدون یکی از این‌ها کامل نیست. انتخاب پیراهن سفید مردانه در هر موقعیتی گزینه مناسبی است.

پولوشرت

polo-shirt-cover

خوبی یک پولوشرت در این است که کاربردی چندگانه دارد. هم می‌توانید آن را در موقعیت‌های رسمی بپوشید و هم از آن در موقعیت‌های غیررسمی و تفریحی استفاده کنید. از جلسه با یک رییس پولوشرت کاربرد دارد تا قدم‌زدن در ساحل با همسرتان تا یک میهمانی شبانه. پولوشرت را با جین، کتا و حتی شلوار پارچه‌ای هم می‌توانید بپوشید. پس در استفاده از پولوشرت خسیس نباشید و زیاد از آن استفاده کنید.

شلوارک‌

tailored-shorts

اکر می‌خواهید فعالیت فیزیکی داشته باشید و کمی باید رسمی هم به نظر بیایید، مثل دوچرخه سواری تفریحی، کوه‌نوردی‌های کوتاه و قدم‌زنان، پیاده‌روی‌های صحرایی و گرم، می‌توانید از شلوارک‌ استفاده کنید. اگر یک رنگ آبی و یک رنگ روشن در کمدتان داشته باشید، احتمالا نگران روزهای تفریحی تابستانی خود نخواهید بود.

شلوارهای کتان

chinos-cover

هر سلیقه‌ای که داشته باشید و هر چقدر هم که سخت‌گیر باشید، همیشه یک یا چند مدل شلوار کتانی درکمد لباستان پیدا خواهید کرد. شلوارهای کتانی در تابستان انتخاب‌های خوبی هستند و برخلاف جین‌ها بدنتان را گرم نگه‌ نمی دارند. رنگ‌های کرم، خاکستری و سفید از بهترین‌ انتخاب‌هایی هستند که می‌توانید برای تابستان داشته باشید.

کفش‌های سفید راحت

White-Trainers

سفید همیشه طرفداران زیادی در دنیای مد دارد. پوشیدن کتانی یا کفش‌های راحتی سفید می‌تواند چند پله تیپ شما را ارتقا دهد. کفش‌های سفید راحت و کلاسیکی که می توانید به پا کنید از مواردی هستند که نباید برای تابستان از قلم بیفتند.

کفش‌های راحت و رسمی

loafers-cover

شاید طلایی‌ترین انتخابی که می‌توانید داشته باشید از میان انواع کفش‌ها، انواع نیمه‌رسمی و راحت باشد. سبک پوشش این نوع کفش‌ها بیشتر به سمت تیپ رسمی ‌است تا اسپرت. به همین دلیل می‌توانید آنها را با کت یا شلوار پارچه‌ای و حتی کتان هم بپوشید. انتخابی که چندان سخت و دشوار نیست و می‌توانید به راحتی مکمل آنها را پیدا کنید.

عینک آفتابی

sunglasses-cover

و در نهایت هیچ چیزی به اندازه یک عینک آفتابی کاربردی نیست. در عین اینکه این عینک‌ها می‌توانند ضامن سلامت چشمان شما باشند،‌ می‌توانند بسیار در تیپ شما موثر عمل کنند. البته به شرطی که انتخاب درستی بر اساس شکل صورتتان داشته باشید.

نکته‌ای که باید در این میان به آن توجه کرد، پیروزی سبک پوشش به ترندهای روز است. ترندهایی که به سرعت می‌آیند و می‌روند در مقابل سبک ماندگار پوشش به سختی می‌توانند پایدار و ماندگار باشند. بنابراین همیشه پیروی از سبک پوشش می‌تواند شما را در انتخاب‌هایی که دارید مطمئن‌تر کند.