لباس‌هایی که شما را لاغر نشان می‌دهند

لباس هایی که شما را لاغر نشان می دهند

اگر فکر می‌کنید چاق هستید، یا حداقل جلوی آینه شکم دارید ولی مردم به شما بابت لاغر شدنتان تبریک می‌گویند زیاد تعجب نکنید. به‌احتمال‌زیاد نوع لباسی که انتخاب کرده‌اید در این دیدگاه دوستانتان تأثیر داشته است. حقیقت هم همین‌طور است. برای لاغر شدن زمان زیادی باید رژیم بگیرید و ورزش کنید ولی می‌توانید به‌طور موقت با لباس مناسبی که می‌پوشید خود را لاغرتر نشان دهید؛ اما چطور؟

لباس‌هایی که شما را لاغر نشان می‌دهند

  • همیشه لباس بلند مشکی‌رنگ یکی از لباس‌هایی است که خانم‌ها در کمد لباس خود دارند و یا به جادوی لاغر نشان دادن آن واقف‌اند یا نیستند. به هر ترتیب همه آن‌ها یکی از این نوع لباس‌های مشکی دارند که می‌تواند در لحظات حساس به کارشان بیاید و لاغر نشانشان دهد.
  • اگر می‌خواهید از رنگ در لباس‌های بلند مشکی استفاده کنید، سعی کنید رنگ در کناره‌های لباس باشد. شکل و فرمی که این لباس‌ها به خود می‌گیرند می‌تواند شکم شما را محوتر و لاغرتر نشانتان دهد. البته پایین لباستان اگر کمی تنگ باشد،‌ پایین‌تنه‌تان را هم باریک‌تر نشان می‌دهد.
  • این سبک لباس با شکل و فرم حرفه‌ای، شیک و خاصی که دارد می‌تواند برای میهمانی‌ها و رویدادهای رسمی مورد استفاده قرار بگیرد و شما هم نگران از چاق نشان داده شدن خود نباشید. حتی می‌توانید روی این نوع لباس یک کمربند باریک و رنگی هم ببندید و خاص‌تر شوید.
  • یک پیراهن با یقه مدل ۷ هم می‌تواند با توجه به نوع ایستادن یقه و ساده نبودن بالای لباس،‌ توجه‌ها را به سمت بالای لباس معطوف کند و به‌این‌ترتیب لاغرتر به نظر برسید. لاغرتر به نظر می‌رسید چراکه کسی بخش میانی لباس را چندان توجهی به آن ندارد. با این کار حتی می‌توانید تا یک سایز هم لاغرتر به نظر برسید.
  • لباس‌هایی با رنگ آبی یا سرمه‌ای که در میانه لباس قرار گرفته‌اند و به‌نوعی یقه‌قایقی هم به‌حساب می‌آیند می‌تواند برای لاغر به نظر آمدن به کار بیایند. حتی اگر خیلی هم چاق هستید می‌توانید از این لباس استفاده کنید.
  • خط‌های افقی می‌توانند شما را چاق‌تر نشان دهد ولی برای اینکه از خط‌های عمودی هم فاصله بگیرید می‌توانید با هنرمندی این خط‌ها را با خط‌های مورب جایگزین کنید و کمی پیچ‌وتاب به آن بدهید. همین‌طور سعی کنید که بخشی از لباس حتماً مشکی باشد تا بتوانید از جادوی رنگ سیاه هم استفاده کنید.
  • لباس‌هایی که با بلوک‌های رنگی از هم جدا شده‌اند هم نوع مناسبی از لباس هستند که با استفاده از کنتراستی که به این شکل ایجاد می‌شود می‌توانند شما را لاغرتر نشان دهند.
لباس‌هایی که شما را لاغر نشان می‌دهند - لباس مشکی، والامد
لباس‌هایی که شما را لاغر نشان می‌دهند
لباس‌هایی که شما را لاغر نشان می‌دهند - سبز و مشکی
لباس‌هایی که شما را لاغر نشان می‌دهند - لباس بنفش
لباس‌هایی که شما را لاغر نشان می‌دهند
لباس‌هایی که شما را لاغر نشان می‌دهند - طرح دار
لباس‌هایی که شما را لاغر نشان می‌دهند - بلاک بندی