لباس هایی که سلبریتی‌ها را لاغر و بلندتر نشان می‌دهد

لباس تک رنگ و بلند

اگر به تیپ و استایل سلبریتی‌ها نگاه کنید، نکات بسیار خوبی از نوع پوشش آنها می‌توان یاد گرفت. البته آنها با استفاده از متخصصی که در اطراف خود دارند به این قابلیت دست پیدا کرده‌اند. یکی از بهترین نکته‌هایی که می‌توان از پوشش  این افراد یاد گرفت و به آن توجه کرد، نکته‌هایی است در آن این افراد بلندتر به نظر می‌رسند.

شاید تعجب کنید که همه این افراد به بلندی که در عکس‌ها دیده می‌شوند نیستند و این سبک پوشش آنهاست که به این افراد کمک می‌کند تا بلندتر و باریک‌تر به نظر برسند. در ادامه می‌خواهیم به این نکات توجه کنیم و ببینیم که چطور این افراد از این تکنیک‌ها استفاده می‌کنند.

پوشیدن یک لایه لباس بلند

با توجه به گفته Leandra Medine: «پوشیدن یک لایه لباس بلند به شما این احساس را می‌دهد که یکی از بلندترین زنان روی کره زمین هستید و این احساس خوبی است.» می‌توانید کت خود را با یک ژاکت بلند تعویض کنید تا این احساس خاص بودن را بیشتر از قبل حس و تجربه کنید.

دامن‌های غیر چسبان

شاید دامن‌های چسبان طرفدارهای زیادی داشته باشد و تیپ و استایل خوب و رسمی به شما بدهد، ولی از اعجاز دامن‌های غیر چسبان هم نباید به سادگی گذشت. این دامن‌ها در بخش کمر چسبان هستند و به سمت پایین و زانو که می‌ٰرسند گشادتر و چین‌دار می‌شوند البته این گشادی و چین‌دار بودن خیلی زیاد نیست.

لباس‌های کمردار

یکی از بهترین اکسسوری‌هایی که خانمها از آن زیاد هم استفاده می‌کنند کمربند است. کمربند می‌تواند جدایی از لباس یا روی لباس خریداری شود و تیپ و سبک خاصی به شما بدهد. یکی از مهمترین نتایجی که استفاده از کمربند (پهن یا نازک) برای خانمها دارد این است که آنها را لاغرتر و بلندتر نشان می‌دهد.

تک‌رنگ پوشیدن

این تکنیک یکی از مهمترین تکنیک‌هایی است که شما را لاغر نشان می‌دهد. در واقع با تک‌رنگ پوشیدن امکان بلندتر و لاغرتر به نظر رسیدن را خواهید داشت و باید به آن بسیار زیاد توجه کنید.

لباس‌های یقه هفتی

لباس‌هایی با یقه‌های مدل V هم قابلیتی مشابه تک رنگ پوشیدن دارند. در واقع شما با استفاده از این تکنیک می‌توانید هیکل خود را بلندتر و لاغرتر نشان دهید. بنابراین از پیراهن‌ها و لباس‌های یقه V غافل نشوید.