۱۰ مدل برتر کفش‌ قایقی مردانه در سال ۲۰۱۵

کفش‌ قایقی مردانه

اگر می‌خواهید یک کفش قایقی شیک و زیبا را در کمد خود داشته باشید بهتر است به مدل‌هایی که در اینجا معرفی می‌کنیم و از بهترین‌های سال ۲۰۱۵ هستند، توجه کنید.

مدل برتر کفش‌ مدل قایقی مردانه

۱. کفش چرم جیر

کفش‌های قایقی که شرکت ASOS عرضه می‌کند ازنظر زیبایی همه‌چیزتمام است. جنس این کفش‌ها چرم جیر است. شاید بتوان گفت خیلی برای روزهای بارانی مناسب نباشند ولی برای روزهای آفتابی گزینهٔ بسیار خوبی هستند.

کفش‌ قایقی مردانه۲. کفش چرم دورنگ

آخرین‌مدل مارک Quoddy از دو رنگ قرمز و آبی تشکیل‌شده که با دوخت کلاسیک سفید طراحی خاصی به آن بخشیده است. با توجه به جنس چرمی و دوخت آن می‌توان گفت ازلحاظ راحتی هم کفش فوق‌العاده‌ای است.

کفش قایقی مردانه۳. کفش‌های طرح دار

شرکت Sperry همیشه به خلاقیت‌های خود در محصولاتش معروف است. کفش قایقی امسال آن مدلی طرح دار است که طرح آن همانند یک تابلوی نقاشی است و بسیار مناسب فصل تابستان است.

کفش قایقی مردانه۴. کفش‌های تمام چرم John Lobb

این مدل کفش یک کفش شیک و کلاسیک تمام‌عیار است. رنگ آبی کم‌رنگ آن و رنگ سفید اضافه‌شده به آن زیبایی خاصی به آن بخشیده است. این کفش‌ها با شلوارهای اسلیم فوق‌العاده خواهند شد.

کفش قایقی مردانه۵. کفش‌های Charles Tyrwhitt

Charles Tyrwhitt همیشه طرح‌های خلاقی را داشته و امسال کفش‌های قایقی او بر سر زبان‌ها افتاده است. بوت‌های استمفورد با رنگ قهوه‌ای شیک و طراحی مدرن بسیار شیک و جذاب است.

کفش قایقی مردانه۶. بوت‌های لاگوست

کفش‌های قایقی لاگوست با رنگ متفاوت آن حس جنب‌وجوش را به فرد منتقل می‌کند. رنگ‌های سبز و کرم و نوع کفی آن مدلی اسپرت به آن بخشیده است. این کفش با تی‌شرت‌های پولو و شلوار اسلیم بسیار هماهنگی دارد.

کفش قایقی مردانه۷. کفش‌های چرم Sebago

کفش‌های سباگو انتخابی مناسبی برای فصل تابستان است. چرم یکسره در قسمت بالایی کفش، پاشنه و کفی راحت و توجه به جزئیات ازجمله ویژگی‌ها و نکته‌های مثبت این کفش است.

کفش قایقی مردانه۸. کفش‌های چرم Dune

یک کفش قایقی چرم قهوه‌ای همیشه موردی است که وجود آن در کمد آقایان واجب است و این مدل از Dune می‌تواند بسیار مناسب باشد. طراحی پاشنه و کفی جوری است که کفش را به سمت اسپرت بودن می‌برد ولی مدل رویه و دوخت آن مدل رسمی‌تری به آن بخشیده است.

کفش قایقی مردانه۹. کفش‌های کلاسیک تیمبرلند

طراحی این کفش منحصربه‌فرد با رویهٔ جین، بندهای چرمی و کفهٔ پلاستیکی، آن را بسیار جذاب کرده است. با تمام این اوصاف کیفیت آن بسیار بالاست و کفی آن ضد خستگی است. جزئیات دوخت آن دوست دوز است و راحتی و دوام آن تضمین‌شده است.

کفش قایقی مردانه۱۰. کفش‌های تابستانی Loake

اگر به دنبال یک کفش با طراحی کلاسیک و اصل هستید حتماً به سراغ Loake بروید. این کفش‌ها ضد آب هستند و برای روزهای بارانی تابستان گزینهٔ مناسبی محسوب می‌شوند.

کفش قایقی مردانه