جذاب‌ترین مدل‌های کفش‌ ورزشی مردانه – ۲۰۱۵

جذاب‌ترین کفش‌های ورزشی جدید مردانه: اوت 2015 - والامد

در بازی کفش‌های ورزشی کمیاب و نسخه محدود، هر چه زودتر اطلاعاتی به دست آورید به نفعتان است به همین دلیل است که ما برخی از استایل­‌های کفش‌ ورزشی مردانه را که پیش‌بینی می‌شود به‌زودی به بازار بیایند به شما معرفی خواهیم کرد.
این تاریخ‌ها را در تقویم خود یادداشت کنید تا فراموش نشوند.

برخی از جذاب‌ترین مدل‌های کفش‌ ورزشی مردانه

۱. گارب‌استور و ریباک اینستا پامپ فی‌یری رود

گارب‌استور همکاری قابل‌تقدیر خود را با ریباک ادامه داده است تا مدل اینستا پامپ فی‌یری را وارد بازار کند. این کفش جدید، با ترکیب جزئیات ظریف و طراحی جسورانه آینده‌نگرانه، مدل کلاسیک ریباک را به قله‌های لوکس تازه‌ای رسانده است. ما عاشق رنگ گرافیت آبی آن هستیم اما رنگ خاکستری آن‌هم فوق‌العاده است و گزینه مناسب‌تری است.

گارب‌استور و ریباک اینستا پامپ فی‌یری رود - والامد

۲. نایک اس.بی. دانک‌های پرو «کلاودز»

نظرتان درباره این کفش‌ ورزشی مردانه تابستانی جسورانه چیست؟ حتماً آخرین محصول نایک را دیده‌اید، مدل معروف دانک را که یادتان هست؟ حال برند اس.بی. نایک با طراحی ابرهای فوق‌العاده، آن را احیا کرده است. برای خرید آن سریع اقدام کنید زیرا اگر دیر بجنبید، تمام خواهد شد.

نایک اس.بی. دانک‌های پرو «کلاودز» والامد

۳. آدیداس اریجینالز زد.ایکس. فلاکس تک‌فیت آ.جی. پک

اگر به دنبال یک کفش ورزشی مردانه رنگی برجسته هستید، بهتر است سراغ آخرین محصول آدیداس اریجینالز بروید. اما این کفش شاداب فقط ظاهر فوق‌العاده‌ای ندارد آستر این کفش برای افزایش راحتی، از جنس پارچه شبکه‌ای کشی است، در قسمت پا برای محافظت بیشتر بالشتک‌هایی تعبیه شده است و کف آن تنفس‌پذیر است تا بتوانید در باشگاه هم از آن استفاده کنید.

آدیداس اریجینالز زد.ایکس. فلاکس تک‌فیت آ.جی. پک - والامد

۴. یوبیک و اسیکس ژل لایت اسپید «کول بریز»

فروشگاه یوبیک که در فیلادلفیا قرار دارد، برای تغییر مدل ژل لایت اسیکس برای ماه‌های گرم سال، از رنگ‌های آبی روشن آسمان تابستان و اقیانوس الهام گرفته است. این کفش که از جنس جیر مرغوب و نوبوک متخلخل ساخته شده است و آیتم لوکس مقرون‌به‌صرفه‌ای است. کفی این کفش با طرحی از ابرها هماهنگی ویژه‌ای با تم کفش دارد و روی پاشنه آن خال‌های سفیدی است که یادآور قطرات تابستانی در دریاست.

یوبیک و اسیکس ژل لایت اسپید «کول بریز» - والامد

۵. آدیداس کنسرسیوم سوپراستار پرایم‌نیت دهه ۸۰

سوپراستار بدون اینکه کسی انتظار آن را داشته باشد به یکی از بایدهای ۲۰۱۵ تبدیل شده است (و از برادر خود، استن اسمیت، پیشی گرفته است) و آدیداس کنسرسیوم برای تابستان ۲۰۱۵، این مدل کلاسیک با استفاده از تکنولوژی پارچه پرایم‌نیت، ارتقا داده است. ظاهر این کفش مانند مدل اصلی خود در دهه ۸۰ باقی مانده است اما جنس پرایم‌نیت با ویژگی قدرت جذب رطوبت و کاهش وزن کفش، تنفس پذیری بالایی دارد.

آدیداس کنسرسیوم سوپراستار پرایم‌نیت دهه 80 - والامد

۶. آدیداس اریجینالز آیلند کانکون

به نظر می‌رسد، ماه اوت برای برند آدیداس بسیار پرمشغله بوده است زیرا تا آخر این ماه، مدل دیگری از سری آیلند آن‌هم به بازار می‌آید. کفش‌ ورزشی مردانه بعدی در این مجموعه که از جزیره‌های استوایی جهان الهام گرفته شده، مدل کانکون است که در طیف‌های مختلف شکلاتی و بژ ملایم عرضه می‌شود. این کفش‌ ورزشی مردانه ظریف را می‌توانید به‌راحتی بوشید و استایل نادیده گرفته شده‌ای برای موقعیت‌های غیررسمی است. مهر برند طلایی آن‌هم ظاهری لوکس به آن بخشیده است.

آدیداس اریجینالز آیلند کانکون - والامد

این مطالب را نیز بخوانید: