نگاهی به گذشته؛ مدهای جذاب تابستان ۲۰۱۴

نگاهی به گذشته؛ مدهای جذاب تابستان ۲۰۱۴

نوسان فصل‌ها نشان می‌دهد که زمان ارزیابی کمد لباس‌هایمان فرارسیده است. مدهایی وجود دارند که باید هنگام تغییر و اصلاح تیپ خود آن‌ها را مدنظر قرار دهید. مد تابستان ۲۰۱۴ پارچه‌های سبک و رنگ‌های شاد را به همراه آورده است که به پوست شما اجازه تنفس می‌دهند و ترکیبی از مدل‌های مدرن و قدیمی هستند. همه‌چیز در تابستان ۲۰۱۴ جالب و هیجان‌انگیز است، پس کافی است چیزی انتخاب کنید که به واسطه آن جذاب‌تر باشید!

قبل از اینکه لباس‌های کمد خود را زیرورو کنید و آنچه را مربوط به فصل‌های قبل است دور بریزید، به پیشنهاد مانگاهی بیندازید. احتمالاً به کمی ارتقا و خرید چند تکه کوچک نیاز پیدا خواهید کرد. بنابراین، قبل از هر کاری مد تابستانه ۲۰۱۴ را به‌خوبی بررسی کنید.

مد تابستان ۲۰۱۴

دامن

در این تابستان حتماً باید دامن داشته باشید. این آیتم ضروری، به سه صورت ظاهر شما را جذاب و خیره‌کننده خواهد کرد. دامن کوتاه، انتخاب خوبی است که حتماً باید در این تابستان تجربه کنید. دامن نئونی نارنجی همراه با کت زرد کم‌رنگ و اکسسوری طلایی، تیپ خوبی برای رفتن به محل کار است. مورد بعدی کاملاً آرمان‌گرایانه است. دامن بلند پلیسه‌دار در رنگ‌های پاستل همراه با یک تاپ ساده، لباس مناسبی برای یک بعدازظهر تعطیل است.تیپ سوم، شیک است اما به سبک کولی‌ها؛ یک تاپ قلاب‌دوزی شکم‌نما با برشی نامتقارن، یک دستمال سر برای جمع‌کردن موها در گرما و یک جفت بوت بسیار زیبا. انتخاب رنگ در این مدل نقشی کلیدی دارد.

پیراهن

پیراهن‌های بلند آبشاری نیز دوباره بازگشته‌اند. پیراهن‌های بلند بوهمیایی نامتعارف، جزء جدایی‌ناپذیر مد تابستان امسال است. چهار مدل پیراهن زیر اگر درست پوشیده شوند، برای همه بدن‌ها مناسب هستند. مدل اول، یک پیراهن نسبتاً بوهمیایی امپراتوری ساده است. این مدل، خط سینه شما را بیشتر نمایان می‌کند و قد بسیار بلند پیراهن، شما را بلندتر نشان داده و ظاهری باوقار و درعین‌حال غیررسمی به شما می‌بخشد.
مدل بعدی، پیراهن بلند دو قسمتی است که برای دورهمی‌های شبانه همراه با دوستانتان عالی است. این پیراهن یک‌شانه با رنگ‌های شاد خود کمر شما را به‌خوبی نشان می‌دهد. برش نامتقارن مدل سوم، پاهای شما را نمایان می‌سازد و قد شما را بلندتر نشان می‌دهد.

چاپ گل‌دار هیچ‌وقت حذف نشده و این تابستان نیز این روند ادامه داشت. چاپ گل‌دار روی پارچه‌های ساتن، شیفون و ژرژت، ظاهر شما را زنانه‌تر نشان می‌دهند. برای اینکه ظاهرتان جذابیت بیشتری داشته باشد، یک کمربند ببندید تا برجستگی‌های بدنتان معلوم شود و درنهایت تیپ خود را با یک جفت کفش پاشنه‌بلند تکمیل کنید. مدل بعدی نیز یک پیراهن بلند نامتقارن است. یک پیراهن صورتی پاستلی تنها چیزی است که برای گذراندن بعدازظهرهای تابستانی با خانواده و دوستان لازم است. اگر می‌خواهید روز خود را در خارج از خانه بگذرانید، بهتر است برای مصون ماندن از نور خورشید از کلاه‌های نقاب‌دار استفاده کنید.

تا حد ممکن غیررسمی بپوشید زیرا ظاهر رسمی در این فصل اصلاً مد نیست. و بالاخره، فراموش نکنید که هر لباس را به سبک مناسب خودش بپوشید تا ظاهر دلخواه خود را پیدا کنید.