نحوه ست کردن دامن جیر

نحوه ست کردن دامن جیر - والامد

پارچه‌ای که پاییز امسال مد خواهد شد، جیر است. باوجوداینکه با شنیدن این خبر اولین چیزی که به ذهنتان می‌رسد پوشیدن کفش جیر است اما پاییز امسال باید کت، بلوز و دامن جیر را هم امتحان کنید. امروز ما تیپ‌های خیابانی مختلفی انتخاب کرده‌ایم تا به شما نحوه ست کردن دامن جیر را نشان دهیم و امیدواریم الهام‌بخش شما در انتخاب این مد باشند.
شاید دامن جیر کمی دهه هفتادی به نظر برسد اما لباس مد روزی است که ظاهری شیک به شما می‌بخشد. دامن جیر، در رنگ‌ها و مدل‌های بسیاری عرضه می‌شود پس حتماً می‌توانید دامن مناسب خود را در بازار پیدا کنید. رایج‌ترین رنگ‌ها شاید طیف‌های قهوه‌ای مانند کرم، قهوه‌ای روشن یا حتی برخی طیف‌های قهوه‌ای تیره باشد. و وقتی نوبت به مدل می‌رسد، مدل‌های مختلفی مانند دامن کوتاه کلوش، دامن تنگ، دامن میدی و حتی دامن ماکسی برای انتخاب وجود دارد. دامن جیر را تقریباً می‌توان با همه‌چیز ست کرد پس پوشیدن آن دشوار نخواهد بود. مثلاً اگر به محل کار می‌روید، می‌توانید دامن تنگ را با بلوز سفید کلاسیک و کفش پاشنه‌بلند به رنگ پوست ست کنید. یا برای داشتن تیپی غیررسمی‌تر، دامن کوتاه کلوش را با بلوزی ساده و کفش تخت یا حتی اسنیکرز ست کنید. بسته به مدل دامن و موقعیتی که می‌خواهید آن را بپوشید، می‌توانید آن را با تاپ، بلوز ساده، پلیور، کت، شومیز جین، کت چرمی، کت ریش‌ریش و غیره ست کنید. در مورد کفش هم می‌توانید دامن جیر را با اسنیکرز، صندل تخت، صندل پاشنه‌بلند بندی، کفش پاشنه سوزنی، کفش تخت، نیم بوت و غیره ست کنید. در ادامه تیپ‌های خیابانی انتخابی ما را در ست‌های دامن برای پاییز ببینید. لذت ببرید!

تیپ‌های خیابانی با دامن جیر

همان‌گونه که اشاره کردیم و شما هم در عکس‌های انتخابی ما مشاهده کردید، قهوه‌ای رایج‌ترین رنگ برای دامن جیر است. پس رنگ‌های خنثی مانند سفید و مشکی بهترین رنگ‌ها برای ست کردن با دامن جیر قهوه‌ای هستند. همچنین اگر می‌خواهید با دامن بلوزهای طرح دار بپوشید، از بلوزهای راه‌راه استفاده کنید.

تیپ‌های خیابانی با دامن جیر 1 - والامد

تیپ‌های خیابانی با دامن جیر 2 - والامد

تیپ‌های خیابانی با دامن جیر 3 - والامد

تیپ‌های خیابانی با دامن جیر 4 - والامد

تیپ‌های خیابانی با دامن جیر 5 - والامد

تیپ‌های خیابانی با دامن جیر 6 - والامد