نحوه ست کردن پانچو در فصل پاییز و زمستان

نحوه ست کردن پانچو در این فصل - والامد

اگر سریال تلویزیونی «آگلی بتی» را دیده باشید، مطمئن شده‌اید که پانچو احتمالاً زشت‌ترین لباسی است که می‌توانید به تن کنید. اما طراحان لباس با برداشت‌های جدید و لذت‌بخش خود پانچوهای گشاد شیک به ما ثابت کردند که سخت در اشتباه هستیم.
مدل‌های پانچو بسیار متنوع هستند. همچنین بسیار راحت هستند و همه ما می‌دانیم که وقتی مد و راحتی در میانه راه در هم می‌آمیزند، چه ترکیب فوق‌العاده‌ای خواهند داشت! برندهایی مثل کلوئه، زیرو+ماریا کورنیو، سدریک شارلیه و فیلیپ لیم استایل‌­های بسیار متنوعی را ارائه داده‌اند که حسادت‌برانگیز هستند، از پانچوهای خفاشی گرفته تا پانچوهای کلاه‌دار. یکی دیگر از ویژگی‌های این مد، هماهنگی آن با پارچه‌های مختلف است: برای داشتن ظاهری لوکس‌تر می‌توانید پانچوی کشمیر بپوشید یا برای داشتن ظاهری روزمره از پانچوی پشمی بافتنی استفاده کنید.

رنگ‌های غنی و طبیعی آن‌ها هم دوست‌داشتنی هستند. طیف‌های قهوه‌ای، شتری، مشکی و آبی تیره، رنگ‌های فوق‌العاده‌ای برای کمد پاییزه/زمستانه هستند. سعی کنید پانچوهای بلندتر را انتخاب کنید تا ظاهری شیک‌تر و باوقارتر داشته باشید. به مدل یقه آن‌ها هم توجه کنید، برای داشتن ظاهری غیررسمی-بوهمیایی، یقه‌هفت را انتخاب کنید اما اگر می‌خواهید گرم بمانید، پانچوی دارای یقه پولو را انتخاب کنید. پانچوی خود را با شلوار جین ست کنید و به پیشواز روزهای سردتر بروید.

نحوه ست کردن پانچو در این فصل 1 - والامد