نکاتی مهم درباره مد مردانه

نکاتی مهم درباره مد مردانه

به دنبال برندها نباشید

هنگام خرید برندها، حتماً توجه کنید که لباسی که انتخاب کرده‌اید به شما می‌آید و دلیل خرید آن این نیست که فقط «به‌روز» و «روی مد» هستند. اگر لباس مورد نظرتان به تن شما می‌آمد، آن را بخرید؛ اما اگر این‌طور نبود، بهتر است پول خود را در جیبتان بگذارید و بازهم به جستجو ادامه دهید.

لباس های اندازه تنتان را انتخاب کنید

سایز پیراهن-های مردانه، تی‌شرت‌ها و سایر لباس‌ها باید اندازه تن شما باشند. مردان لاغر و نحیف باید به دنبال لباس‌های راحت باشند نه آن‌هایی که چندین برابر بزرگ‌تر از سایز آن‌هاست زیرا در آن گم می‌شوند. مردانی که کمی تو پر هستند نباید تی‌شرت‌های تنگ بپوشند.


سادگی، خوش‌تیپی است

پوشاک شما نباید بیش‌ازحد به نظر برسد. می‌تواند شامل ساعت، بلیزر، کفش، شلوار، پیراهن مردانه رسمی، تی‌شرت، لباس راحت، جین، کمربندهای رنگی، زیرپیراهنی، کمربندهای رسمی، کت‌وشلوار، عینک قاب‌دار، کروات و پاپیون، شال، مچ‌بند، کیف پول و غیره باشد. آنچه باید انجام دهید این است که همه آن‌ها را به‌گونه‌ای بپوشید که ظاهری تأثیرگذار به شما ببخشد. ساده باشید و ریسک نکنید. رنگ‌های زننده را باهم ترکیب نکنید. استفاده از رنگ‌های متضاد عالی است اما نباید خیلی تیره باشند. بیش از سه رنگ متضاد و بیش از سه مچ‌بند پرجلوه، ظاهر شما را مانند نوازندگان راک می‌کند بنابراین اگر برای شرکت در کنسرت یا گروه راک لباس نمی‌پوشید، سراغ این ترکیب‌ها نروید. یک پیراهن چهارخانه یا یک پیراهن راه‌راه سفید و مشکی با جین آبی و یک جفت کفش خوب سفید یا مشکی به همراه کمربند مشکی، ظاهری بی‌نقص به شما می‌بخشد. پوشیدن تی‌شرت‌هایی که عبارات جالبی روی آن‌ها چاپ‌شده همیشه هوشمندانه نیست زیرا مانند بیلبوردهای تبلیغاتی می‌شوید. تی‌شرت ساده همیشه گزینه بهتری است.

تیپ و مد مردانه

استایل خود را دنبال کنید

به‌تدریج در ترکیب رنگ‌ها و جزئیاتی مانند کروات، شال، دستمال جیبی و غیره موفق خواهید شد. در این مرحله، می‌دانید که پوشیدن چه نوع لباسی را دوست دارید و در چه لباس‌هایی خوش‌تیپ خواهید شد. درنهایت، تیپ منحصربه‌فرد خود را خواهید داشت.
درحالی‌که مد هرروز تغییر می‌کند اما همیشه شخصیت شما در استایل شخصیتان جلوه خواهد کرد. همیشه در آنچه پوشیده‌اید احساس راحتی خواهید کرد و خود را در بهترین حالت خواهید دید.
men style tips-2