پیراهن‌های تابستانی راحت زنانه

پیراهن‌های تابستانی راحت زنانه

وقتی هوا سوزان و داغ است و آفتاب تابستان پشت شما را می‌سوزاند، بهترین انتخاب برای خنک ماندن پوشیدن پیراهن‌های تابستانی زنانه است؛ بنابراین، بلوزها و جین‌ها تنگ را کنار بگذارید و پیراهن‌های تابستانی راحت بپوشید. در هر فصل، این طراحان آخرین مدهای خود را در مجموعه‌های بهاره/تابستانه خود عرضه می‌کنند. تابستان زمان مناسبی است که پارچه‌ها، بافت‌ها و الگوهای مختلف را امتحان کنید. مدها و برش‌هایی که مناسب فصل پاییز و زمستان نیستند، در تابستان جذابیت خاصی پیدا می‌کنند. پیراهن‌های تابستانی زنانه نه‌تنها باید راحت و خنک باشند، بلکه باید جذاب و شیک نیز باشند.

طرح‌ها و مدل‌های پیراهن‌های تابستانی راحت تقریباً برای همه اشکال بدن مناسب هستند. دیگر زمان آن فرارسیده که پیراهن‌های موقر و کسل‌کننده مشکی را کنار بگذارید و به رنگ‌های زنده و شاداب بهار روی بیاورید.

سارافون

اگر وضعیت مالی نامناسبی دارید و به دنبال پیراهن‌های تابستانی راحت ارزان‌قیمت و شیک هستید، سارافن‌های تابستانی بهترین گزینه شما هستند. سارافون‌ها بسیار طناز و لذت‌بخش هستند و می‌توانید قد آن را مطابق با سلیقه خودتان انتخاب کنید. بهترین انتخاب، سارافون‌هایی است که تا زیر زانو هستند. همچنین، پیراهن‌های کمر امپراتوری برای زنان بزرگ‌سایز بسیار مناسب هستند. می‌توانید از بین انواع پارچه‌های مختلف مانند چیت، نخی یا شیفون انتخاب کنید. پارچه‌های طرح‌دار نیز در این فصل بسیار مد هستند. پارچه‌های گل‌دار قرمز و نارنجی یا طرح حیوانات یا بته‌جقه نیز مناسب هستند. هر مدلی که انتخاب می‌کنید حتماً اکسسوری و زیورآلات مناسبی همراه آن بپوشید.

پیراهن بلند

یکی از گزینه‌های مناسب دیگر، پیراهن بلند است. معمولاً قد پیراهن بلند به زمین می‌رسد، به‌شدت تنگ نیست، کمی حجم دهنده است و از کمر به پایین شل است. پیراهن بلند شیک و جذاب است و ناهنجاری‌های ران، شکم و باسن را می‌پوشاند. این نوع پیراهن برای زنانی که بدن بی‌نقصی ندارند بسیار مناسب است و دارای مدل‌های مختلف فراوان است. خط گردن پیراهن بلند را می‌توان متناسب با شکل بدن انتخاب کرد. زنان لاغر می‌توانند پیراهن‌ها بدون بند باریک و بنددار نازک را انتخاب کنند. برای زنان گوشتالو، یقه هالتر، یقه‌هفت یا مدل لنگی (باندو) بسیار مناسب است. به دلیل اینکه پیراهن بلند کمی د قسمت پایین‌تنه حجیم است، بهتر است از اکسسوری‌های چشمگیر مانند گردنبندهای چندلایه و صندل‌های گلادیاتوری استفاده کنید.

پیراهن‌های تابستانی برای نوجوانان باید در عین شکی، راحت نیز باشند. اکثر نوجوانان از مدهای روز آگاهی دارند و به پیراهن‌های تابستانی علاقه‌مندند. همچنین می‌توانید پیراهن‌های تک‌شانه را که این روزها نیز مد شده انتخاب کنید. تیپ خود را با گوشواره-ها بلند و صندل‌های لژدار زیبا تکمیل کنید.