پیراهن‌های توری آستین‌دار

پیراهن‌های توری آستین‌دار

تنوع فراوان لباس‌های مناسب برای مراسم عروسی، شما را به سمت پیراهن‌های توری آستین‌دار می‌کشاند. اگر قصد شرکت در مراسم عروسی را دارید و می‌خواهید به‌جای ظاهری طبق مد روز، ظاهری محتاط داشته باشید، می‌توانید انتخاب خود را از بین پیراهن‌های توری آستین‌دار انجام دهید. مطمئن باشید که این نوع پیراهن‌های توری آستین‌دار به‌ظاهر شما ملاحت می‌بخشند. علاوه بر پیراهن‌های توری آستین‌دار مخصوص مراسم عروسی، حتماً در بین طرح‌های آستین‌دار نیز برای یافتن این نوع پیراهن جستجو کنید. این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا با انتخاب بهترین مدل آستین‌دار و افزودن آن به پیراهن بدون آستین، پیراهن موردعلاقه خود را طراحی کنید.

درباره پیراهن‌های توری آستین‌دار بیشتر بدانیم

به دنبال یک پیراهن بلند زیبا و اندازه بدن خود با چاکی در کنار آن باشید که با آستین‌های سرخود کوتاه بسیار جذاب می‌شوند. اگر یک پیراهن توری انتخاب کرده‌اید، آستین‌های سرخود توری بدون دوخت به آن اضافه کنید تا دستتان کمی از زیر آن معلوم باشد. مدل دیگری که می‌توانید انتخاب کنید، پیراهن دکلته تا بالای زانو و به رنگ آبی آسمانی یا صورتی است. یک پیراهن پلیسه‌دار کمی گشاد یا یک پیراهن تا روی زانو با یک بالاتنه متناسب، بسیار زیبا است. همچنین، یک کت دارای آستین سه‌ربع به ست خود بیفزایید. افزودن یک نیم‌تنه توری با آستین‌های کوتاه جایگزین مناسب و باکلاسی برای کت ساده است. کت‌های نیم‌تنه آستین دارد نیز برای شرکت در مراسم عروسی از محبوبیت فراوانی برخوردارند. کت‌های آستین‌دار را می‌توان با پیراهن‌های بنددار نیز پوشید.

مدل فوق‌العاده دیگر، پیراهن نوری روی زانو با آستین بلند است. از تورهای ضخیم به‌جای آستین استفاده نکنید زیرا باید کمی از دستانتان از زیر آن معلوم باشد. پیراهن دوتکه همراه با آستین‌های کوتاه پف‌دار نیز مناسب است. اگر می‌خواهید پیراهن ساده‌تان کمی شیک به نظر برسد، آستین سه‌ربع را با مدل تک‌شانه ست کنید. پیراهن‌های توری زیر زانو بسیار زیبا هستند و به شما جذابیت می‌بخشند. رنگ‌های جیغ مانند سرخابی، رنگ‌های ملایم مانند زرد لیمویی یا رنگ‌های تیره مانند قهوه‌ای برای این پیراهن‌ها بسیار زیبا هستند.

اگر قصد دارید پیراهن خود را با کت بپوشید در انتخاب زیورآلات دقت کنید. اگر قصد پوشیدن پیراهن توری آستین‌دار تک‌رنگ را دارید، بهتر است از زیورآلات مروارید یا الماس استفاده کنید. تنها چیزی که باقی می‌ماند یک کیف کلاچ و یک جفت صندل است تا بی‌نظیر شوید!