روشهایی که برای تشخیص پیراهن مردانه مرغوب باید با آنها آشنا باشید

پیراهن مردانه

یکی از پر مصرف‌ترین پوشیدنی‌های که مردان از آن به وفور استفاده می‌کنند، پیراهن مردانه است. پیراهن مردانه عضوی جدا نشدنی از لباس مردان است که باید با دقت انتخاب شود. چرا که این پوشیدنی در صورتی که درست انتخاب نشود می‌تواند به تیپ شما صدمه وارد کرده و شما را از تیپ خودتان ناامید کند. برای داشتن یک پیراهن مردانه خوب،‌علاوه بر رنگ و طرح پیراهن باید به پارامترهای دیگری هم دقت کرد که در ادامه به بررسی این پارامترهای می‌پردازیم.

چطور می‌توان یک پیراهن مردانه مرغوب را تشخیص داد؟

۱- پیراهن رسمی مرغوب چه پیراهنی است؟

نخستین مرحله برای تشخیص پیراهن‌های مرغوب، لمس کردن آن از نزدیک است. اینکه آنرا خریداری می‌کنید یا خیر اهمیتی ندارد بلکه تنها چیزی که حائز اهمیت است آن است که به عنوان یک حرفه‌ای بدانید که یک پیراهن مرغوب چگونه است. راحت‌ترین راه برای انجام این کار آن است که به یک فروشگاه لباس خوب و معتبر مراجعه کنید و مرغوب‌ترین پیراهن‌های آن را به دقت بررسی کنید. با دقت و حوصله تمام، تک‌تک اجزای پیراهن مانند دکمه‌ها، دوخت، جنس پارچه، یقهٔ پیراهن و سر آستین‌ها را بررسی کنید. لباس را پرو کنید تا به خوبی آن را در بدن خود احساس کنید و ببینید بدرستی در قسمت قفسه سینه، کمر و آستین‌ها فیت است یا نه. این تجربهٔ خود را به طور عمیق به ذهن بسپارید چرا که بهترین راهنمای شما در آینده برای خرید پیراهن در تمامی فروشگاه‌ها خواهد بود.

۲- جزئیات یک پیراهن رسمی مرغوب را به درستی بشناسید.

به خاطر داشته باشید که راز تشخیص یک پیراهن مردانه رسمی مرغوب در شناخت دقیق اجزای آن است. با کمی دقت و کسب تجربه در این زمینه ویژگی‌های پیراهنی که از کیفیت بالا برخوردار است را در خواهید یافت. ابتدا دوخت پیراهن را دقیق بررسی کنید. پیراهن‌های مرغوب در هر سانتی‌متر از پارچه دوخت بیشتری دارند. علاوه بر این دوخت این پیراهن‌ها با یک رشته نخ است.

پس از آن دکمه‌های پیراهن را به دقت بررسی کنید. پیراهن‌های مرغوب اغلب دکمه‌های صدفی دارند و فاقد دکمه‌های پلاستیکی هستند. فراموش نکنید که حتماً دوخت دکمه‌ها را نیز بررسی کنید و از استحکام آن‌ها مطمئن شوید.

این‌ها جزئیاتی هستند که باید به آن‌ها توجه خاصی داشته باشید. تولیدکنندگان معروف و معتبر به این جزییات دقت می‌کنند  راز ماندگاری و داشتن محصول خوب را در همین جزییات می‌بینند پس بهتر است شما هم به این جزییات وارد شود و دقیق آنها را بشناسید تا خرید بهتر و تیپ مناسب‌تری داشته باشید.

۳- به سطح داخلی پیراهن بسیار دقت کنید.

پیراهن مردانه را بگونه‌ای برگردانید که سطح داخلی آن به سمت خارج باشد. به دقت بررسی کنید که نخ تمامی دوخت‌ها محکم باشد. همچنین تمامی درزها باید بسیار تمیز دوخته شده باشند. علاوه براین جا دکمه‌ها را نیز به دقت وارسی کنید، تمامی جا دکمه‌ها باید محکم و بسیار صاف باشند. لباس‌هایی که سطح داخلی آن‌ها بی‌عیب و نقص باشد هم ظاهر زیباتری دارند و هم در نهایت از دوام بیشتری برخوردار خواهند بود.

۴- خدمات مشتریان شرکت تولید کننده پیراهن چگونه است؟

اینکه یک شرکت پس از فروش پیراهن مردانه و اخذ پول از شما چطور با شما برخورد می‌کند یک معیار بسیار تعیین کنندهٔ دیگر در کیفیت پیراهن است. سؤالات بسیار مهمی در این زمینه مطرح است که پاسخ آن‌ها از اهمیت فراوانی برخوردار خواهد بود.

  • آیا امکان عودت پیراهن مردانه به شرکت تولید کننده وجود دارد؟ اگر چنین است چقدر زمان برای انجام این کار فرصت دارید؟
  • آیا شرکت تولید کننده شماره تلفن ثابت، آدرس مشخص و پایگاه اینترنتی دارد؟
  • در صورتی که سوالی از شرکت تولید کننده داشته باشید آیا می‌توانید از طریق تماس تلفنی با نماینده شرکت آن را مطرح کنید؟

اگر پاسخ پرسش‌های مطرح شده مثبت باشد، نشان می‌دهد که شرکت تولید کننده پیراهن مردانه از اعتبار لازم برخوردار است و می‌توانید به آن اطمینان کنید.

۵- پیشینه شرکت تولید کننده پیراهن را بررسی کنید.

پیش از آنکه پیراهن مردانه تولید یک شرکت را خریداری نمایید، تحقیق کنید که این شرکت چه مدت مشغول تولید لباس می‌باشد. اگر یک شرکت به مدت ۵۰ سال به تجارت تولید پوشاک مشغول است، می‌توانید بفهمید که این شرکت توانسته در دوره‌های مختلف با وجود بحران‌های اقتصادی و رقابت با دیگر رقبا هنوز هم به کار خود ادامه دهد. چنین کاری تنها با ارائهٔ کیفیت مرغوب به مشتریان ممکن است.