پیشنهادی برای پیراهن تابستانی با طرح‌های گل‌دار

summer-dress-cover

در دههٔ ۷۰ میلادی، لباس‌های تابستانی با آستین‌های بلند محبوب شدند. اگر بخواهیم به سمت مدل‌های کلاسیک برویم، ترجیح ما پیراهن‌های کوتاه با طرح‌های گل‌دار است. آستین‌های بلند جلوهٔ قشنگ‌تری به این مدل‌ها می‌دهد و اگر این پیراهن‌ها کمی آزاد باشند، مدل زیباتری خواهند شد.
هرچند تابستان روزهای پایانی خود را سپری می‌کند اما هنوز هم هوا آنقدر گرم است که در یک سفر ساده یا یک میهمانی زنانه دورهمی بتوان از پیراهن‌ها یا لباس‌های زیبا و دوست داشتنی رنگی استفاده کرد.

پیراهن تابستانی

استایل تابستانی شما با زیورآلات مناسب، زیبا خواهد بود. پس در انتخاب زیورآلات دقت کنید. از جمله مهم‌ترین قسمت استایل شما، کفش است؛ مثلاً می‌توانید در عکس صندل‌های مناسب این لباس را ببینید. زیبایی لباس به کفش آن بستگی دارد. کفش مناسب لباس و مکان خود را انتخاب کنید.
این جور لباس‌ها را در اواخر تابستان که هوا رو به خنکی می‌رود، می‌توان پوشید. از طرفی در فصل حراج‌های تابستانی نیز هستیم. پس می‌توانید چیزهایی که احتیاج دارید را تهیه کنید.
تصاویری که در این نوشته دیدید،‌ نمونه‌ای برای یک ست پیشنهادی تابستانی بود که می‌توانید به راحتی آن را تهیه یا حتی خودتان به دوختن آن اقدام کنید. اگر به نظرتان برای تابستان امسال چندان وقتی باقی نمانده تا چنین پیراهنی بدوزید، از همین امروز برای دوختن چندین مدل پیراهن برای تابستان سال آینده اقدام کنید.

پیراهن تابستانی

پیراهن تابستانی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

این مطالب را نیز بخوانید: