چطور با حجاب کامل گوشواره استفاده کنیم؟

چطور با حجاب کامل گوشواره استفاده کنیم؟

مد و فشن یک مفهوم جهانی است که همه‌کس در هرجایی از دنیا می‌تواند با برداشت‌هایی که از دارد، مد روز خود را انتخاب کرده و با توجه به قوانین و موارد مرتبط با جامعه خود از آن استفاده کند. این موضوع در زنان مسلمان در اقصی نقاط جهان هم صادق است و آن‌ها با رعایت حجاب کامل خود، مدهای روز را با آیین و سبک منطقه جغرافی‌شان تطبیق داده‌اند. یکی از این موارد استفاده از گوشواره است. راه‌های مختلفی درباره استفاده گوشواره با حجاب وجود دارد که می‌تواند به زیبایی و جلوه بهتر خانم‌ها کمک کند. گوشواره‌های بلند طلایی و نقره‌ای، یا دست‌ساز و زیبا در کنار حجاب می‌توانند زنان را باوقار و زیبا جلوه دهند. موضوعی که باید به آن توجه کرد، انتخاب درست گوشواره است.

بیایید با هم نگاهی داشته باشیم به سبک‌های مختلف گوشواره و حجاب در کنار هم.

انواع و اقسام گوشواره‌ها را می‌توانید برای مناسبت‌های مختلف به کار ببرید. این مناسبت‌ها می‌تواند یک میهمانی شبانه باشد یا یک مراسم سنتی یا حتی مد روز. مهم این است که ترکیب رنگی که انتخاب می‌کنید جلوه گوشواره شما را کم نکند.

چطور ترکیب کاملی از حجاب و گوشواره داشته باشیم؟

برای اینکه این تصور غلط در مورد عدم هم‌نشینی گوشواره و حجاب را رد کنیم و راه‌حلی‌هایی برای این مورد ارائه کنیم به موارد زیر اشاره می‌کنیم.

از گوشواره‌های بلند استفاده کنید

برای اینکه بتوانید حس زیبایی و وقار یا به‌طور ساده‌تر حسی درام از یک بانوی کامل ارائه کنید، بهتر است از گوشواره‌های ساده و بلند استفاده کنید تا با قرار گرفتن در کنار حجاب تصویر هم‌نشینی مناسب حجاب و گوشواره را تکمیل کنند.

از سربند یا کلاه استفاده کنید

اگر می‌خواهیم گوشواره کوتاه‌تری استفاده کنید و درعین‌حال حجاب کاملی داشته باشید، می‌توانید از یک سربند یا کلاه برای پوشاندن موهایتان استفاده کنید و در لایه بالایی، روسری یا شال استفاده کنید. گوشواره‌تان دراین‌بین و در میان دولایه اصلی قرار می‌گیرد.

قلاب کردن گوشواره به شال یا روسری

شاید زیبایی اصلی گوشواره به این باشد که به‌طور کامل در معرض دید باشد و دیده شود. به همین دلیل ممکن است از روش بالا استفاده نکنید. به همین دلیل می‌توانید از سنجاقی ریز برای وصل کردم گوشواره به شال خود استفاده کنید. البته اگر کمی حوصله داشته باشید و بگردید می‌توانید گوشواره‌هایی پیدا کنید که به همین منظور ساخته شده‌اند و با داشتن چفت‌هایی به روسری یا شال متصل می‌شوند.