راهنمای خرید: نکاتی برای انتخاب عینک آفتابی در تابستان ۲۰۱۵

راهنمای خرید عینک آفتابی

عینک آفتابی در روزهایی که تابش نور خورشید بیشتر از هر روزی است می‌تواند گزینه‌ای عالی برای محافظت از چشم‌ها است. چشم‌هایی که وقتی آسیب می‌بینند قدرشان را بیشتر می‌دانیم و می‌فهمیم. اما بخشی از داشتن یک عینک آفتابی خوب، همگام شدن با ترند‌های روز و بازار است. در ادامه نگاهی می‌کنیم به نکاتی برای خرید عینک آفتابی شیک در تابستان ۲۰۱۵.

عینک های آفتابی مهم هستند

اگر شما تیپ عجیب غریبی ندارید، عینک های آفتابی بهترین پیشنهاد ما برای شما هستند تا در تمام سال از آنها استفاده کنید.عینک های آفتابی وسیله هایی هستند که حتی به ستاره های سینما حسی بالاتر از ستاره بودن میدهند، برای تایید این حرف اشاره ای به جمله ای از جک نیکلسون میکنیم: با عینک آفتابیم، جک نیکلسونم اما بدون آن تنها یک آدم چاق و۶۰ ساله هستم.

پس با پیدا کردن عینک آفتابی مناسب خودتان چندین برابر خوشتیپ تر باشید و اعتماد به نفستان را تقویت کنید.

عینک آفتابی

از ظاهر خود چه می‌خواهید؟

به دنبال ظاهری پرقدرت و سلطنتی هستید؟ پس عینک‌های جکی آ را انتخاب کنید و برای داشتن چهره‌ای جذاب‌تر، آنا وینتور هم گزینه خوبی است. برای داشتن درخششی هالیوودی از میان فرم عینک‌های آفتابی دیردر بارلو، عینک خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که همیشه عینک‌های گوچی پیشنهادی نو و جدید را برای ارایه به شما ارایه خواهند کرد.

عینک آفتابی

ریبن ها فعلاً انتخاب اول نیستند

ممکن است ببینید طراحان فشن هنوز هم گاهی از عینک‌های ریبن در طراحی‌های خود استفاده می‌کنند، اما مطمئناً انتخاب اولشان نیست. سعی کنید مانند یک طراح فکر کرده و به بقیه برندها هم سری بزنید. در حال حاضر پرطرفدارترین عینک‌های آفتابی در فضاهای مجازی می‌توانند عینک‌های میومیو باشند که با ایجاد تفاوت، برای آدم‌های خاص طراحی شده‌اند یا عینک‌های برند دیور که علاقه‌مندان خود را همیشه به همراه دارد.

فروش بالای یک برند عینک این روزها کار سختی شده است اما نگران نباشید عینک‌های آفتابی زارا به‌راحتی به فروش می‌رسند و مارک اچ اند ام هم توانسته با واردکردن عینک‌های کلاسیک و گربه‌ای در بالاترین سطح خودش قرار بگیرد و اگر کسی عینکی گربه‌ای بخواهد اولین انتخابش اچ اند ام باشد. پس با تنوعی که این روزها در انتخابتان وجود دارد، باکمی حوصله عینک آفتابی بهتری را بخرید چون همیشه نیاز نیست ریبن بزنید.

 عینک کلاسیک خود را بیابید

سردبیر پوشاک مردان، هلن سیمسون از اینکه یکی از عینک‌های زرد درخشان و کلاسیک شنل را دارد خوشحال است. این فرم عینک‌ها بی‌همتاست و هیچ‌گاه از مد نخواهند افتاد. پس همیشه در گوشه‌ای از کمد خود عینکی کلاسیک را داشته باشید تا بتوانید به‌راحتی درخشان ظاهر شوید.

محدودیت‌های خود را بشناسید

بعضی از ما در نگهداری از عینک‌های آفتابی‌مان آن‌قدر تبحر نداریم و ممکن است فکر کنیم طراحان هیچ‌وقت به فکر ما نبوده‌اند. اما دانستن اینکه عینک‌های برند اچ اند ام و تاپ شاپ مقاومت بیشتری دارند، شاید بتواند کمک بزرگی در راحت‌تر انتخاب کردن ما داشته باشد.

برای استایل هایی که می‌توانند بسیار با کلاس و شیک باشند، سری به لی اسپیس می‌زنیم که یکی از برندهای مورد علاقهٔ برند فشن گاردین و ملانی ویکسون را هم به عنوان پیشنهادی ارزان قیمت تر از ما قبول کنید.

عینک آفتابی

عینک را بالای سرتان نگذارید

بگذارید این‌طوری بگوییم پسری با عینک آفتابی روی سر، مطمئناً ظاهری متفاوت‌تر خواهد داشت اگر عینکش را موقع صحبت کردن با شما بر روی میز بگذارد یا از یقهٔ تی‌شرتش آویزش کند. آدم‌های خوش‌تیپ برای وسایل خود ارزش قائلند و سعی در مراقبت ویژه از آن‌ها دارند.

وقتی هوا آفتابی نیست، عینک آفتابی را هم فراموش کنید. حتماً نیازی نیست عینکتان را همه‌جا همراه خود ببرید. اگر هم از آن بیش از ده دقیقه استفاده نمی‌کنید بهترین جا برایش جعبهٔ محافظش است. پس عینک روی سر جای مناسبی ندارد.