چطور مانند کیت میدلتون خوشتیپ باشیم

کیت میدلتون - والامد

کیت میدلتون به عنوان عروس خانواده سلطنتی انگلستان از همان ابتدای زندگی مشترک با شاهزاده ویلیامز در تیررس رسانه‌های مدد دنیا قرار داشت. کیت میدلتون با سبک پوشش ساده ولی در عین حال زیبا و شکیل خود باعث شد نگاهی ویژه به او در این زمینه بشود و بسیاری افراد تیپ و سبک پوشش او را دوست داشته باشند و از آن الهام بگیرند.
اما شاید بسیاری از افراد فکر کنند که شبیه به کیت میدلتون لباس پوشیدن کار بسیار سختی باشد یا حداقل اینکه باید خیلی زیاد خرج کنند. Dawn Davis یکی از طراحان و صاحب‌نظران دنیای مد نگاهی به سبک‌های پوشش کیت میدلتون و معادل‌های ۱۰۰ دلاری آنها انداخته است که با هم به آنها نگاه خواهیم کرد.

کیت میدلتون - لباس آبی، والامد

یکی از پیراهن‌هایی که کیت میدلتون در برنامه‌ای در شهر کبک کانادا پوشیده بود یک پیراهن آبی بالای زانویی بود که توسط طراح کانادایی Erdem طراحی شده بود.

کیت میدلتون - لباس سفید، والامد

شاید لباسی که در این عکس به تن کیت میدلتون است بیش از ۱۰۰۰ دلار بیارزد،‌ اما معادل‌هایی برای آن وجود دارد که می‌توان از آنها در میهمانی‌های رسمی استفاده کنید و کمتر از ۱۰۰ دلار بپردازید.

کیت میدلتون - لباس خال خال، والامد

یک لباس خال‌خال مشکی و سفید علاوه بر اینکه تیپ شما را شیک و حرفه‌ای نشان می‌دهد، می تواند یک انتخاب مناسب برای یک بعدازظهر تابستانی و میهمانی‌های نیمه رسمی باشد.

کیت میدلتون - لباس سبز، والامد

یک پیراهن سبز نه تنها رنگی جذاب و دوستداشتنی است، بلکه می‌تواند تیپی خاص،‌ ویژه و حرفه‌ای به شما ببخشد.

کیت میدلتون - کفش مشکی، والامد

همیشه کفش یکی از مسائل مهم برای کیت بوده است. البته همه خانم‌ها به این نکته حساسیت دارند. برای یک تیپ اسپرت ولی در عین حال خانم‌ بودن لژدارهای مشکی راحتی گزینه خوبی هستند.

کفش پاشنه بلند، والامد

همیشه داشتن یک کفش پاشنه بلند برای یک تیپ رسمی یک اصل است. کفش‌های مکمل رنگ تیپ و استایل خودتان را انتخاب کنید تا تیپ درخشان و حرفه‌ای داشته باشید.