چطور پیراهن بلند ماکسی بپوشیم؟

چطور پیراهن بلند ماکسی بپوشیم؟

پیراهن بلند، انتخابی خوب برای بسیاری از زنان است و وقتی پارچه آن تاب می‌خورد، حس خوبی به آن‌ها می‌دهد. پیراهن بلند، یک لباس به‌روز است و باید در کمد لباس همه زنان جذاب باشد. پوشیدن آن بسیار ساده است و بسیاری از ابرستاره‌ها مانند لیندزی لوهان، نیکول ریچی، کیتی هولمز و پاریس هیلتون بارها در پیراهن بلند دیده‌شده‌اند. اکثر زنان تصور می‌کنند که چون بسیار لاغر یا کمی گوشتالو هستند، این پیراهن به آن‌ها نمی‌آید؛ اما نکته اینجاست که با برش و دوخت مناسب، هرکسی می‌تواند آن را بپوشد و جذاب به نظر برسد.

دستورالعمل پوشیدن پیراهن بلند

هوشمندانه‌ترین نکته درباره این نوع لباس زنانه این است که برای همه اشکال بدن و همه افراد مناسب است. خواه قدکوتاه باشید یا قدبلند، لاغر باشید یا کمی چاق، پیراهن بلندی که درست انتخاب‌شده باشد بدن شما را زیبا نشان خواهد داد.
پیراهن بلند برای زنان بزرگ‌سایز بسیار مناسب است زیرا شکم و باسن آن‌ها را مخفی می‌کند. اگر سینه‌های بزرگی دارید بهتر است از پوشیدن پیراهن‌هایی که بندهای نازک دور گردنی دارند خودداری کنید و در عوض بهتر است پیراهن‌هایی که بندهای دورگردنی کلفت دارند بپوشید. رنگ‌های تیره مانند سبز، مشکی و آبی تیره استفاده کنید و دوخت و برشی را انتخاب کنید که به پایین‌تنه حجم ندهد. بهترین الگوی پیراهن بلند برای زنان بزرگ‌سایز، پیراهن‌هایی است که دامن کلوش دارند و بیش‌ازحد تنگ نیستند. پیراهن باید به‌راحتی روی برجستگی‌های شما بلغزد و جعبه‌ای نباشد (باکسی).

تیپ زنانه

دستورالعمل پوشیدن پیراهن بلند

اگر بسیار لاغر هستید و دوست دارید پیراهن بلند بپوشید، بهتر است خلاقیت سارا جسیکا پارکر را به کار برید. قد او حدود ۱۶۳ سانتی‌متر است اما بسیار شیک و به‌روز به نظر می‌آید. راز او در این است که پیراهن‌های بلندش برش تنگ‌تری دارند و بیشتر به بدن می‌چسبند زنان لاغر در پیراهن‌های دکولته زیباتر خواهند شد زیرا به آن‌ها اجازه می‌دهد کمی از بدن خود را نشان دهند.
اگر دوست دارید در محل کار خود نیز پیراهن بلند بپوشید، به نکات زیر توجه کنید. مدلی را انتخاب کنید که پایین‌تنه آن زیاد گشاد نباشد و تک‌رنگ باشد. بهتر از بین رنگ‌های سبز، طیف‌های جواهری مانند آبی کبالت، سبز دریایی و شرابی‌های تیره انتخاب کنید. این رنگ‌ها تقریباً به همه نوع رنگ پوستی می‌آید و با مدل‌های بوهمیایی اشتباه نخواهد شد.
بهترین ایده برای پوشیدن لباس‌های بلند در تابستان، پیراهن‌های تک‌شانه با رنگ‌های اسیدی مانند زرد، نارنجی یا سبز مغزپسته‌ای است.

تیپ زنانه