چطور کفش راحت را با شلوار ست کنیم

چطور کفش راحت را با شلوار ست کنیم

کفش‌های راحتی از بسیاری جهت‌ها علی‌رغم پتانسیل‌هایی که برای خوش‌تیپ کردن خانم‌ها دارند مورد بی‌مهری و بی‌توجهی قرار گرفته‌اند. در این مین آن‌قدر مشغول تعریف و تمجید از کفش‌های پاشنه‌بلند و چکمه‌ها بوده‌ایم که به‌طور کامل فراموش کردیم تا از مزایا و محاسن نوع دیگری از کفش یعنی کفش‌های راحتی تخت صحبت کنیم؛ کفش‌هایی که به شدت راحت،‌ سبک و همراه با مد روز هستند. پس بد نیست کمی از توجه خود را به سمت این نوع از کفش‌ها بچرخانیم و نگاهی جامع به آن‌ها بیندازیم.

پوشیدن کفش‌های راحتی با جین‌های گشاد

این نوع پوشش یکی از باحال‌ترین و راحت‌ترین پوشش‌هاست که به راحتی هم در دسترس همه خانم‌ها قرار دارد. این نوع پوشش شاید برای برخی از خانم‌ها عجیب‌وغریب باشد ولی به شما قول می‌دهیم که پوشیدن کفش‌های راحتی یا Loafer ها می‌توانند مرزهای پوشش شما را چند درجه جابه‌جا کنند. برای داشتن این تیپ کار چندان سختی ندارید. باید یک شلوار جین گشاد که می‌توانید از کمک همسرتان غرض بگیرید را انتخاب کنید و بپوشید. پاچه‌های آن را تا حدی که دوست دارید بالا بزنید و در انتها هم کفش راحتی مورد نظرتان را بپوشید. البته ما برای بالا زدن پاچه شلوارتان پیشنهاد می‌کنیم که فقط تا بالای قوزک پا این کار را انجام دهید و نه بیشتر. حالا تیپ شما برای یک میهمانی دورهمی ساده یا یک پیاده‌روی آماده است.

loafer with trousers-1

قوزک پا

یکی از مواردی که باید در پوشیدن کفش‌های راحتی با شلوار در نظر بگیرید این است که اگر قوزک پایتان زیر شلوار پنهان شود بهتر است. پس شلوارهایی انتخاب کنید که تا بالای قوزک پایتان باشد و نه کوتاه‌تر یا بلندتر. اگر می‌خواهید پاچه شلوارتان را بالا بزنید انتخاب بدی نیست، اما اگر شلوارتان راسته و غیر جین است پیشنهاد می‌کنیم که این کار را نکنید و شلواری انتخاب کنید پاچه آن تا قوزک پایتان باشد.

loafer with trousers-2

شلوارهای چهارخانه با کفش‌های راحتی

یکی از انتخاب‌های خوبی که دارید، پوشیدن شلوارهای چهارخانه با کفش‌های راحتی است. مطمئن باشید این ترکیب را دوست خواهید داشت. تنها چیزی که باید نگران آن باشید این است که کفش مناسبی را با شلوار چهارخانه زیبایتان ست می‌کنید. اگر از این موضوع نگران نیستید، نگران ست شد کفش راحتی‌تان با شلوار نباشید. مطمئن باشید همه آن را دوست خواهند داشت.

loafer with trousers-3

نکته‌ای که باید در مورد پوشیدن این کفش‌ها دقت داشته باشید این است که نباید از جوراب استفاده کنید. هرچند جوراب می‌تواند در بسیاری موارد کاربردی کلاسیک و شیک کننده داشته باشد ولی در این موضوع به‌خصوص با شما مخالف هستیم و پیشنهاد می‌کنید که جوراب نپوشید. اگر مجبور هستید که از جوراب استفاده کنید، جوراب‌های همرنگ پا یا جوراب‌هایی که فقط درون کفش را می‌پوشانند گزینه‌های خوبی هستند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

loafer with trousers-4

از رنگ‌ها لذت ببرید

یکی از مواردی که دستتان باز است تا کفش‌های راحتی خود بپوشید، رنگ‌هایی متنوعی است که می‌توانید برای شلوار یا لباس‌های بالاتنه خود از آن‌ها بهره ببرید. مطمئن باشید هرچه لباس‌هایتان رنگی‌تر باشد جلوه کفش‌های شما هم بیشتر می‌شود. پس بهتر است کمی زمان بگذارید و انواع مختلف شلوارهای زنگی خود را با این کفش‌ها امتحان کنید تا بهترین و خلاقانه‌ترین ترکیب رنگی را می‌پسندید برای پوشیدن رزرو کنید.

 

loafer with trousers-5

دنیای تک‌رنگ‌ها

اگر هنوز با پوشیدن رنگ‌های تند و زیبا میانه‌ای ندارید و ترجیح می‌دهید به‌جای اینکه رنگ‌های شاد و تند لباستان توجه‌ها را به‌سوی شما جلب کنند، هنوز هم گزینه رنگ‌های سیاه‌وسفید یا قهوه‌ای و خاکستری روی میز است. هنوز هم می‌توانید کفش خود را با یکی از این رنگ‌ها ست کنید. پیشنهاد ما به شما این است که شلوار و کفشتان را همرنگ انتخاب کنید تا هم سادگی را به همراه داشته باشید و هم زیباتر به نظر برسید.

loafer with trousers-6

درست است که کفش‌های پاشنه‌بلند می‌توانند ترکیبی بسیار زیبا و دل‌نشین برای شما ایجاد کنند ولی توجه داشته باشید که همه‌جا و هرزمانی نمی‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید. در عوض هنر پوشیدن کفش‌های راحتی با انواع شلوار می‌تواند موهبتی باشد که شما در آن مهارت و استادی بی‌نظیری دارید.