۱۰ پوشیدنی مردانه لازم برای تابستان که استفاده از آن‌ها واجب است

پوشیدنی مردانه

شادترین و گرم‌ترین فصل سال یکی از مهم‌ترین زمان‌هایی است که مردم به گشت‌وگذار می‌پردازند و در این میان مردان برای انتخابی پوشیدنی مردانه خود شاید کمی دچار وسواس و دودلی باشند که چه چیزی انتخاب کنند و چه چیزی انتخاب نکنند. پس بهتر است برای اینکه انتخاب درستی داشته باشیم با هم نگاهی به پوشیدنی‌های مردانه‌ای کنیم که داشتن و پوشیدن آن‌ها واجب است. مگراینکه شما نخواهید خوشتیپ و خاص باشید.

مروری بر ۱۰ پوشیدنی مردانه تابستانی

۱: دستبند

چه شما طرفدار و دوست‌دار اکسسوری‌های مردانه باشید یا نباشید باید قبول کنید که دستبندهای مختلف مردانه گزینه‌های مناسبی برای خوشتیپ شدن هستند که البته باید حرفه‌ای انتخاب شوند.

به دنبال دستبندهایی از جنس چرم یا کرباس باشید که بهترین انتخاب برای دستبندهای مردانه هستند و مدل‌های بسیار متنوع و شیکی دارند. این جنس از دستبند می‌تواند در گرما مورد استفاده قرار گیرد ‌‌بی‌آنکه آزار دهنده باشد. گزینه‌هایی که این نوع از دستبندها در اختیار شما قرار می‌دهند آنقدر متنوع است که می‌توانید آنها را از یک عروسی رسمی گرفته تا یک قدم زدن عصرگاهی مورد استفاده قرار دهید.

پوشیدنی مردانه - دستیند

۲: کیف‌پول سفری

تابستان فصل سفر است. کارت‌های بانکی و مقداری پول، مدارک و کارت‌های شناسایی اقلامی هستند که ممکن است هر لحظه به آن‌ها نیاز پیدا کنید. پس باید همیشه این موارد در نزدیکی شما باشد تا بتوانید در لحظه از آن‌ها استفاده کنید. به همین دلیل به همراه داشتن یک کیف پول سفری چرم که هم شیک باشد و هم جادار یکی از اکسسوری‌های مردانه‌ای است که باید به آن توجه داشته باشید.

پوشیدنی مردانه - کیف پول سفری

۳: عینک آفتابی

گذراندن یک تابستان گرم با آفتاب سوزان و تند و تیز بدون عینک آفتابی خوب و مناسب عملاً غیرقابل تصور است. پس باید به یک عینک آفتابی خوب، حرفه‌ای و با رعایت استانداردهای لازم فکر کنید.

پوشیدنی مردانه - عینک آفتابی

۴: جوراب‌های کوتاه و مخفی

پوشیدن کفش‌های راحتی و کلاً داشتن تیپ‌های بدون جوراب یکی از مواردی است که در تابستان می‌توان به آن رسید؛ اما خب همه افراد با نپوشیدن جوراب راحت نیستند و دوست ندارند بدون جوراب باشند. راه‌حل برای این افراد استفاده از جوراب‌های مخفی است. جوراب‌های مخفی یا بدون ساق می‌توانند گزینه‌های خوبی برای دیده نشدن در تیپ‌های بدون جوراب باشند.

پوشیدنی مردانه - جوراب

۵: کلاه تابستانی

یک راه ساده و خوش‌تیپ کننده برای مردان، استفاده از کلاه است. کلاه می‌تواند با جذب نور خورشید هم گرمای سر را کاهش دهد و هم از تابش مستقیم نور خورشید به سر جلوگیری کند. یک کلاه مردانه سفید یا کرم با نواری سرمه‌ای رنگ یا با رنگ متضاد می‌تواند گزینه مناسبی برای استفاده با هر تیپی باشد.

پوشیدنی مردانه - کلاه

۶: کراوات

داشتن و پوشیدن یک کراوات می‌تواند در داشتن یک تیپ مردانه بسیار مؤثر واقع شود؛ اما توجه داشته باشید که با توجه به گرمای هوا ممکن است بسیاری از مردان با این موضوع مشکل داشته باشند؛ اما راه‌حل این کار نپوشیدن کراوات نیست، بلکه پوشیدن کراوات سبک و نازک است که باید انتخاب شود.

بهتر است با توجه به تابستانی بودن و شاد بودن این فصل، از کراوات‌های شاد طرح‌دار یا رنگی ساده استفاده کنید که کمی آ نظر روحی تحمل گرما را راحت‌تر کرده و زیباتر هم به نظر برسید.

پوشیدنی مردانه - کراوات

۷: دستمال جیبی

اگر خجالت کشیدن مردان در استفاده از کراوات‌های رنگی و دستمال جیبی گلدار را نادیده بگیریم، داشتن و استفاده از یک دستمال جیبی گلدار می‌تواند تیپ تابستانی شما را کامل‌تر هم بکند. یک دستما جیبی سبک و نخی طرح‌دار می‌تواند در بعضی موارد برای اضافه کردن کمی رنگ و لعاب به تیپ مردان مورد استفاده قرار بگیرد.

پوشیدنی مردانه - دستمال جیبی

۸: کمربند طرح‌دار و موج‌دار

کمربرندهای موج‌دار و به نوعی بافته شده یکی از انتخاب‌های کلاسیکی است که مردان معمولاً آن را در نظر نمی‌گیرند. این کمربند برای استفاده در مواقعی که شلوارک می‌پوشید یا شلوارهای کتان و رنگی دارید می‌تواند انتخاب خوب و مناسبی باشد.

پوشیدنی مردانه - کمربند

۹: ساعت بند برزنتی

لباس تنها عامل برای درست انتخاب شدن در گرمای تابستان نیست. بلکه به اکسسوری‌های دیگر مثل ساعت هم باید توجه شود. ساعت‌های بند چرمی یکی از ایرادهایی که در تابستان دارند عرق کردن و شاید آسیب رسیدن به دست و به خود ساعت باشد که پیشنهاد می‌شود با ساعت‌هایی با بندهای برزنتی جایگزین شوند. ساعت‌های برزنتی هم شیک هستند و هم راحت و دوستداشتنی و شیک.

پوشیدنی مردانه - ساعت برزنتی

۱۰: کیف

کیف‌های تابستانی معمولاً رسمی نیستند و ابعاد بزرگی دارند که بتوانید آنچه که برای سفر یا گشت‌وگذار به آن‌ها نیاز دارید را درون آن‌ها بریزید. کیف‌های تابستانی معمولاً باید طوری انتخاب شوند که در آب و هوا و شرایط مختلف مثل ساحل دریا و کنار استخر آسیب نبینند.

پوشیدنی مردانه - کیف مردانه